pracownikmiesiaca

Twoi pracownicy miesiąca.
Każdego miesiąca.

Przenoś ciężkie towary tak łatwo i bezpiecznie jak nigdy dotąd.

Dzięki wózkom widłowym EJE M13/M15 i EJC M10 z napędem akumulatorowym prace transportowe i magazynowe w Twojej firmie będą bezpieczniejsze i znacznie prostsze niż przy użyciu ręcznych wózków paletowych.

 

Z nowymi akumulatorowymi wózkami widłowymi Jungheinrich praca pójdzie Ci jak z płatka. Wbudowany prostownik umożliwia szybkie i wygodne ładowanie akumulatorowych wózków widłowych z dowolnego gniazdka sieciowego. Dzięki temu są one dostępne w każdej chwili.

Dowiedz się więcej o nowych wózkach akumulatorowych:

Układanie, składowanie, transportowanie – sprawdź akumulatorowe wózki widłowe w akcji.

Obejrzyj nasze video, aby zobaczyć przykłady zastosowań nowych wózków Jungheinrich i przekonaj się, że dzięki maksymalnej wydajności będą realną pomocą w Twojej firmie.

 

Czy to EJE M13/M15, czy EJC M10 z masztem pojedynczym lub podwójnym – znajdziesz model idealny do każdego zastosowania. Oczywiście w sprawdzonej profesjonalnej jakości Jungheinrich.

Łatwe przenoszenie ciężkich ładunków.

Wyślij swoje stare ręczne wózki paletowe na "emeryturę" i ułatw sobie pracę dzięki nowym - z napędem akumulatorowym.

Dostępne w korzystnej cenie.

Nie musisz napadać na bank, aby wyposażyć swój magazyn! Akumulatorowe wózki widłowe z dyszlem to sprawdzona jakość w dobrej cenie.

Gotowe do użytku zawsze i wszędzie.

Zawsze w gotowości! Dzięki inteligentnemu zasilaniu, możesz szybko naładować nowe akumulatorowe wózki paletowe w dowolnym gnieździe 230V, tak, aby były gotowe do pracy w każdej chwili.

Elastyczne i praktyczne funkcjonowanie.

EJE M13/M15 jako opcję oferują wbudowaną wagę. Umożliwia to jednoczesny transport i ważenie ładunków. Kontrola Twoich towarów stanie się o wiele prostsza!

Kompaktowa budowa i zwrotność.

Ich kompaktowa budowa zapewnia maksymalną zwrotność i umożliwia bezpieczną pracę w wąskich korytarzach. Niewielkie rozmiary pozwalają na idealnie dopasowane do pracy w warunkach magazynowych.

Wysoki standard bezpieczeństwa.

Nasze nowe akumulatorowe wózki paletowe oferują doskonałą jazdę i stabilność na zakrętach. Ich kompaktowa konstrukcja zapewnia optymalną widoczność, a prześwit pod wózkiem zmniejsza ryzyko uszkodzenia stóp.

Niższe koszty dzięki bezobsługowemu akumulatorowi.

W połączeniu z wbudowanym prostownikiem, bateria żelowa umożliwia elastyczną i bezobsługową pracę.

Wyślij zapytanie ofertowe