Jungheinrich FleetRadar wygrał w kategorii "Specjalność Roku"

Od 2013 r. Międzynarodowa Nagroda Wózków Widłowych (IFOY) jest przyznawana, aby docenić najlepsze wózki widłowe i rozwiązania intralogistyczne. Braliśmy w niej udział od samego początku i w 2017 zdobyliśmy ponownie jeden z cennych trofeów IFOY.
Wynik pojazdu lub produktu w zasadzie zależy od dwóch czynników: po pierwsze od wyniku testu IFOY, który jest oparty na teście Andersoma stworzonym przez holenderskiego dziennikarza Theo Egbertsa, specjalistę z dziedziny logistyki. Po drugie, decydujące znaczenie ma werdykt jury, w skład którego wchodzą liczni znani eksperci z branży

Jungheinrich FleetRadar wygrał w kategorii "Specjalność Roku"

W 2017 r. nasze wewnątrzmagazynowe narzędzie pozycjonujące FleetRadar wygrało w kategorii "Specjalność Roku". Ten inteligentny system pozwala na prostą lokalizację wózków widłowych wewnątrz magazynu. Dzięki niemu pojazdy komunikują się ze światłami nawigacyjnymi, które wykrywają pozycję wózka. Za pośrednictwem aplikacji internetowej dane te można uzyskać na żywo lub pobrać retrospektywnie do analizy. Jury konkursu IFOY doceniło nasz FleetRadar, twierdząc, że zapewnia dobrze zorganizowany i przyjazny dla użytkownika system, który może być używany do monitorowania floty wózków widłowych w czasie rzeczywistym i łatwo przypisuje różne pojazdy do ich prawidłowych, przyporządkowanych zadań.

 

 

 

Zapytanie online

Masz jakąś sprawę, którą chcesz się z nami podzielić? Prześlij nam swoje zapytanie!

Zapytanie online