26.10.2017

Firma Jungheinrich usprawnia usługę wynajmu.

Jungheinrich wprowadza system zarządzania transportem TMS, który ułatwia realizację usługi wynajmu.

Dzięki systemowi zarządzania transportem TMS dostawy i odbiory wynajmowanych wózków widłowych odbywają się teraz bez protokołów w wersji drukowanej. Skorzystają na tym klienci firmy. Zastąpienie dotychczasowych protokołów cyfrową rejestracją transportów zapewnia niezakłócony przepływ danych. Realizacja usługi wynajmu przebiega jeszcze sprawniej.

Cyfrowa weryfikacja wózków widłowych odbywa się na podstawie kodów QR na każdym etapie realizacji usługi wynajmu: począwszy od „wyjścia” wózka z magazynu, poprzez odbiór urządzenia przez klienta, aż do zwrotu pojazdu do firmy Jungheinrich.

Skanowanie kodów daje pewność, że sprzęt jest kompletny, a automatyczne dołączanie dokumentacji zdjęciowej do elektronicznych protokołów umożliwia szybką dokumentację stanu wynajmowanych urządzeń.

Informacje są przesyłane przez system drogą mailową zarówno do klienta, jak i spedycji oraz osób zarządzających usługą wynajmu wózków w Jungheinrich.

Podsumowując: wprowadzenie systemu TMS umożliwia stały nadzór nad flotą i stanem wózków oraz szybkie i łatwe sporządzanie dokumentacji na każdym etapie wynajmu.

Zapytanie online

Masz jakąś sprawę, którą chcesz się z nami podzielić? Prześlij nam swoje zapytanie!

Zapytanie online