Nowe Centrum Wynajmu

Wózków Widłowych

Filia Łódź już otwarta!

Filia Łódź

Twój miejscowy dostawca

Filia Łódź jest dedykowana przede wszystkim klientom wynajmu krótkoterminowego z województwa łódzkiego. Mieści się w magazynie zarządzanym przez firmę CAT. Do dyspozycji mamy aż 200m2 powierzchni magazynowej oraz jeden pokój biurowy.

Nasza nowa Filia znajduje się na terenie Tulipan Park Stryków, który zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 oraz w pobliżu węzła autostrad A1 (północ-południe) i A2 (wschód-zachód). Naszym sąsiadem jest firma Valeo Service Eastern Europe.

Szukasz nowego lub używanego wózka widłowego? A może chcesz wynająć wózek widłowy na okres krótko- lub długoterminowy.

Niezależnie od Twoich wymagań, Twój miejscowy dostawca wózków widłowych będzie w stanie znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej siedziby Filii Łódź, w której możesz spotkać się z doradcami i ekspertami Jungheinrich.

Wynajem wózków widłowych

Idealne rozwiązanie przy:

• dodatkowych zamówieniach

• spiętrzeniu prac magazynowych

• transporcie sezonowych produktów

• niespodziewanych załadunkach

i rozładunkach.

Kontakt z Działem Wynajmu

Używane wózki widłowe

Sprawdź korzyści:

• duży wybór różnych typów wózków

• koszty pod kontrolą

• dostępność w krótkim czasie

• prosty sposób finansowania

• niewielkie ryzyko awarii

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Wynajem wózków widłowych

Wynajem wózka widłowego jest alternatywą, którą warto rozważyć w momencie planowania zakupu sprzętu magazynowego. W wielu przypadkach może okazać się rozwiązaniem wygodniejszym i bardziej opłacalnym. Wynajem to korzystna forma finansowania bez ponoszenia nakładów na środki trwałe i zarządzanie nimi.

Serwis

W zależności od potrzeb Klienta, specyfiki pracy, uwarunkowań magazynu i ilości maszyn pracujących w zakładzie oferujemy szeroki wachlarz usług serwisowych. Wykwalifikowani technicy serwisu, oryginalne części zamienne i nowoczesny sprzęt diagnostyczny gwarantują wysoką jakość przeprowadzonej naprawy lub przeglądu. Gęsta sieć serwisowa na terenie całej Polski pozwala nam dotrzeć do klienta w ciągu 4 godzin od momentu zgłoszenia awarii u lokalnego koordynatora serwisu.

Używane Wózki Widłowe

Jeśli szukasz atrakcyjnego cenowo, niezawodnego, używanego wózka widłowego, zapraszamy do zapoznania się z propozycją Jungheinrich. Gwarantujemy, że naszej flocie obejmującej ponad 1000 urządzeń, znajdziemy dla Ciebie odpowiedni sprzęt i w dodatku damy na niego 12-miesięczną gwarancję!

Galeria

Zapytanie online

Masz jakąś sprawę, którą chcesz się z nami podzielić? Prześlij nam swoje zapytanie!

Zapytanie online

Kontakt

Filia Łódź

Smolice 1M (Hala G)
95-010 Stryków

Wynajem
Tel. 42/237 53 75
Tel. +48 734 413 044
wynajem.lodz(at)jh.pl

Dział Sprzedaży Wózków Widłowych
Tel. 22/332 88 50
sprzedaz.lodz(at)jh.pl

Serwis
Tel. 22/332 88 61
serwis.lodz(at)jh.pl