EJE

Nowa generacja wózków unoszących

prowadzonych dyszlem EJE już dostępna.

 

Zawsze niezawodne i wydajne, akumulatorowe wózki unoszące Jungheinrich ułatwiają przewożenie ładunków - niezależnie od tego, czy pracują w magazynach, czy też w sklepach o ograniczonej przestrzeni. Dla nas liczy się jakość, dlatego nasze wózki muszą być niezawodne i gotowe do użycia w dowolnym momencie - nawet w najtrudniejszych warunkach.

 

 

 

Jako lider po raz kolejny podnosimy poprzeczkę, tym razem w sferze jakości i niezawodności. Nowością w ofercie jest EJE 114 - kompaktowy, idealny do przewożenia ładunków o masie do 1,4 tony. W lipcu 2018 roku swoją premierę będzie miał kolejny wózek widłowy EJE z serii 2 - EJE 222.

 

 

 

Wydajność, bezpieczeństwo, solidność i łatwość obsługi - nasze wózki unoszące EJE zdobywają najlepsze wyniki we wszystkich obszarach, w których jakość ma kluczowe znaczenie.

Wydajność

Mniejsze zużycie energii – nawet do 25 %.

Bezpieczeństwo

Pełna ochrona od stóp do głów.

Niezawodność

Przeznaczony do najcięższych warunków.

Łatwość obsługi

Po modernizacji: bardziej zwrotny niż kiedykolwiek.

Nowe modele EJE:

Seria EJE 1

Najnowsza generacja akumulatorowych wózków unoszących

Nowość:

Wózek EJE 114 o udźwigu do 1.4 t

Premiera w lipcu 2018:

Seria EJE 2

Chcę dowiedzieć się więcej!

Umów się na spotkanie z naszym doradcą handlowym.

Chcę kupić!

Dowiedz się więcej o możliwych opcjach zakupu.

Najlepsza wydajność energetyczna: Mniejsze o 25% zużycie energii.

Energooszczędne wózki to rozwiązanie zmniejszające koszty w dłuższej perspektywie. Oferujemy sprawdzone akumulatory kwasowo-ołowiowe z gwarancją 2Shifts1Charge oraz najnowocześniejszą technologię litowo-jonową - teraz dostępną dla wszystkich wózków widłowych Jungheinrich. Obie opcje doskonale nadają się do ciągłego użytkowania podczas pracy wielozmianowej.

Nowe akumulatorowe wózki unoszące EJE z wydajnymi silnikami w technice prądu zmiennego pozwalają na zwiększenie wydajności o 14% (EJE 116), 23% (EJE 120), a nawet o 25% (EJE 118).

W Jungheinrich wydajność wykracza daleko poza dziedzinę energii. Obejmuje wszystkie rozwiązania, które ułatwiają pracę, zwiększają wydajność w magazynie, a jednocześnie obniżają koszty i podnoszą przepustowość.

Maksymalna wydajność dzięki przyszłościowej technologii litowo-jonowej

Pełna ochrona od stóp do głów.

Dbamy o bezpieczeństwo Państwa pracowników. Ochrona stóp podczas obsługi wózków prowadzonych ręcznie jest szczególnie istotna.

 

Oprócz dużej szybkości i zwrotności wózki EJE mają zdolność do szybkiego zatrzymywania się.

 

Długi, bezpieczny dyszel EJE z 4-stopniową ochroną stopy zapewnia szybką reakcję w sytuacjach awaryjnych. Prędkość jazdy wózka zależy od kąta nachylenia dyszla, a pojazd automatycznie zatrzymuje się w razie potrzeby.

Przystosowany do najtrudniejszych warunków.

 

Akumulatorowe wózki unoszące muszą być gotowe do pracy w każdych warunkach i przy ciągle zmieniających się operatorach. Z tego powodu solidność i niezawodność naszych wózków EJE jest bardzo ważna.

 

 

 

Każdy szczegół  – od solidnej konstrukcji po pojedyncze elementy techniczne, takie jak bezobsługowy silnik jazdy w technice prądu zmiennego - spełniają najwyższe standardy jakości, potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami.

 

Ponadto zespół naszych ekspertów ds. zarządzania jakością nieustannie dba o utrzymanie jakości i zwiększanie trwałości produkowanych pojazdów. Dzięki ciągłym analizom pracy wózków i sposobu ich użytkowania, jesteśmy w stanie ulepszać ich budowę i konstrukcję poprzez wprowadzanie potrzebnych zmian do procesu produkcyjnego.

Po modernizacji:

bardziej zwrotny niż kiedykolwiek.

Wózki widłowe muszą być łatwe i intuicyjne w obsłudze. Operator nie powinien mieć problemu z ich właściwym użyciem.

 

Dzięki odpowiedniej budowie podwozia, wózki widłowe EJE są szybkie i łatwe w obsłudze, zwłaszcza w wąskich korytarzach. Trójfazowe silniki prądu zmiennego umożliwiają kierowcy komfortową pracę i dużą elastyczność, na przykład przy zmianach kierunku jazdy.

 

W zależności od serii można transportować na średnie odległości towary o ciężarze od 1,4 do 3,5 ton. Liczne opcje dodatkowe pozwalają dopasować wózek EJE do Państwa indywidualnych potrzeb. Na przykład możliwość bocznego pobierania palet jest znacznie łatwiejsza dzięki znacznikom do wjazdu na paletę w poprzek.

W naszej bieżącej ofercie:

Seria EJE 2 z roku 2017

EJE 220/225/230/235

Chcę kupić!

Dowiedz się więcej o możliwych opcjach zakupu.