Li-ion

Zyskaj przewagę nad swoją konkurencją
dzięki akumulatorom litowo-jonowym.

Technologia litowo-jonowa Jungheinrich.

Technologia litowo-jonowa rewolucjonizuje rynek akumulatorowych wózków widłowych, co jest w pełni uzasadnione. Dzięki wysokiej wydajności oraz wartości dodanej, jaką oferuje, wygrywa z dotychczas stosowanymi rozwiązaniami. Wózki wyposażone w akumulatory litowo-jonowe są zawsze gotowe do działania. Ich długi czas pracy pozwala osiągnąć większą wydajność i uzyskać lepsze zdolności przeładunkowe w każdym magazynie. Możliwość doładowania w każdej chwili i bezobsługowość zapewniają nieprzerwaną pracę. Akumulatory litowo-jonowe wyróżniają się długą żywotnością i wytrzymalością. Jungheinrich oferuje Państwu 5 lat gwarancji na akumulatory litowo-jonowe.

Podsumowując, z akumulatorem litowo-jonowym Jungheinrich zyskają Państwo przewagę konkurencyjną.

Zalety akumulatorów litowo-jonowych.

Wysoka wydajność energetyczna, szybki czas ładowania, bezobsługowość oraz wyjątkowo długa żywotność - zobacz na naszej grafice, jak wygrać wyścig o najlepszą wydajność i zdolność przeładunkową magazynu.

 

 

Pobierz grafikę

Zawsze w pełnej formie.

Nieprzerwanie wydajny.

Akumulatory litowo-jonowe zapewniają lepszą wydajność wózków niż baterie kwasowe. Wysoka gęstość energetyczna, a co za tym idzie małe straty oznaczają, że nawet przy niższym stanie naładowania akumulator litowo-jonowy zapewnia więcej mocy niż jego kwasowy odpowiednik. Odzysk energii podczas hamowania pozwala na wygenerowanie do 20% oszczędności energii.  Doskonałe dopasowanie prostowników do akumulatorów gwarantuje szybkie ładowanie i wysoką efektywność.

Wygrywa najszybszy.

Wyjątkowo krótki czas ładowania.

Z akumulatorami litowo-jonowymi wózek jest zawsze gotowy do pracy, na każdej zmianie. Po zaledwie 30 minutach doładowania akumulator 24V osiągnie 50% swojej sprawności. Przy akumulatorach o napięciu 80V są to 53 minuty. Pełne doładowanie wymaga tylko 80 minut dla akumulatorów 24V i 105 minut dla akumulatorów 80V. Możliwość szybkiego doładowania w każdej chwili zapewni Państwu praktycznie stałą dostępność wózka i elastyczność w planowaniu codziennych prac w magazynie.

Zawsze gotowy do startu.

Bez przestojów.

Akumulatory litowo-jonowe są zawsze gotowe do akcji. Bez żadnych przerw. Dzięki ich bezobsługowości oszczędzą Państwo czas i koszty związane z konserwacją, uzupełnianiem czy infrastrukturą do ich obsługi. Z technologią litową-jonową przestoje w pracy odchodzą do przeszłości.

Utrzymaj się w grze 3 razy dłużej.

Dzięki wyjątkowo dużej żywotności.

Nasze akumulatory, niczym najszybsi biegacze, uzyskują najlepsze wyniki, a ich żywotność jest 3 razy większa niż dotychczas stosowanych rozwiązań. Wyróżniająca je wytrzymałość i wydajność gwarantują pewność inwestycji i oszczędność energii.

„Żadna inna firma intralogistyczna na świecie nie dostarcza tylu wózków widłowych z technologią litowo-jonową. Jesteśmy w tej dziedzinie liderem technologicznym, wyznaczającym standardy.“

Dr Lars Brzoska, Członek Zarządu, Jungheinrich AG

Rekordowe wyniki z najlepszą drużyną.

Perfekcyjnie pracujący system.

Nawet najlepszy zawodnik nie uzyska imponujących rezultatów bez odpowiedniego wsparcia swojego teamu. To samo dotyczy akumulatorów litowo-jonowych. Pełny potencjał technologii odkryjecie Państwo, jeśli każdy element będzie doskonale współpracował. Jungheinrich, jako jedyny w branży intralogistycznej dostawca, oferuje kompletny system - od prostownika, poprzez akumulator, skończywszy na wózku widłowym. Jesteśmy jedynym producentem wózków widłowych, który oferuje akumulatory litowo-jonowe własnej produkcji. Działanie zespołowe oznacza dla nas wsparcie Państwa na każdym etapie projektu wdrażania technologii litowo-jonowej - niezależnie od tego, czy chodzi o doposażenie pojedynczego wózka czy wyposażenie całej floty. Nasi doradcy są zawsze do Państwa dyspozycji, od planowania rozwiązań po ich wdrożenie.

Zapraszamy do kontaktu!

Sukces, czyli perfekcyjne zgranie na całym odcinku.

Kompleksowe rozwiązania Jungheinrich.

W dziedzinie technologii litowo-jonowej Jungheinrich oferuje wszystko z jednej ręki:

akumulatory (1), prostowniki (2), wózki widłowe (3) i doradztwo (4).

Od 2011 r. pionier w technologii litowo-jonowej.

W wyścigu o najlepsze rozwiązania energetyczne w intralogistyce Jungheirich niepodzielnie trzyma palmę pierwszeństwa od 2011roku. Model EJE 112i był pierwszym wózkiem, który na skalę masową był produkowany z zastosowaniem technologii litowo-jonowej. Od tej pory dział EDS (Energy and Drive Systems) Jungheinrich stale rozwija tę technologię i poszerza ofertę pojazdów pracujących z akumulatorami litowo-jonowymi. Obecnie prawie cała nasza flota jest gotowa na technologię litowo-jonową.

Dowiedz się więcej o rozwoju technologii litowo-jonowej w Jungheinrich

Zawsze bezpiecznie do celu.

Akumulatory litowo-jonowe Jungheinrich gwarantują bezpieczeństwo.

Z akumulatorami litowo-jonowymi mogą Państwo bezpiecznie stanąć do współzawodnictwa. Do produkcji naszych akumulatorów stosujemy bezpieczne związki chemiczne, nietrujące i niegazujące. Dzięki specjalnie stworzonemu systemowi zarządzania każde ogniwo akumulatora jest kontrolowane i odłączane w przypadkach mogących stworzyć zagrożenie.  Z kolei nasz profesjonalny serwis zadba o transport i utylizację akumulatorów. Te działania gwarantują pełne bezpieczeństwo człowieka i maszyny.

Flagowe produkty

Najlepszy zawodnik w naszym teamie.

Wózek EFG z technologią litowo-jonową.

Prawie cała flota Jungheinrich jest gotowa na technologię litowo-jonową. Także nasze akumulatorowe wózki czołowe EFG. Już teraz mogą stanąć na start nie tylko z tradycyjnym akumulatorem kwasowym, ale wydajnym 80 V(500 Ah) akumulatorem litowo-jonowym. Wysoka efektywność energetyczna, szybki czas ładowania, bezobsługowość i długa żywotność zapewniają wózkom EFG z technologią litowo-jonową przewagę konkurencyjną.

Dowiedz się więcej o EFG

Wystartuj z mocą technologii litowo-jonowej.

Jak zwiększyć wydajność w magazynie?