LogiMAT 2018

Wejdź do świata nowoczesnej logistyki wewnątrzmagazynowej.

Odkryj innowacyjne, bezpieczne i efektywne rozwiązania z jednego źródła.

Zintegrowane systemy, optymalne wykorzystanie energii i indywidualnie dopasowane rozwiązania automatyczne są kluczem do maksymalnej produktywności, najwyższej wydajności i sprawnego przepływu materiałów. Aby to osiągnąć, skorzystaj z naszych wysoko rozwiniętych rozwiązań systemowych, które w zaskakująco prosty sposób łączą Twoje maszyny i procesy z dowolnym środowiskiem magazynowym. Odkryj niezawodne połączenie inteligencji i innowacji.

 

Jednym słowem sukces.

Nasze kompetencje. Twój sukces.

Program

Dołącz do nas 13 marca o godz. 9:30, a w kolejne dni o godz. 10:00. Świętuj z nami premierę dwóch nowych produktów na stoisku Jungheinrich, które zaprezentuje Thomas Sauermann wraz z ekspertami Jungheinrich.

 

Zapraszamy również na "Forum Innovations" w hali 9, gdzie będzie można zobaczyć bardzo obszerną prezentację na temat akumulatorów litowo-jonowych.

 

Wtorek, 13 marca 2018, 11:30 – 12:00.

 

Tytuł: "Challenges in a lithium-ion project – best practice."
Prezentujący: Ralf Petersen, Product Sales & Pricing, Energy Management Jungheinrich AG

Dołącz do nas na Targach LogiMAT w Stuttgarcie w dniach 13–15 marca 2018.

Podróż

Niezależnie od tego, czy podróżujesz samolotem, pociągiem, transportem publicznym czy samochodem - zebraliśmy dla Ciebie wszystkie istotne informacje na temat opcji podróży.

Samolot

Lotnisko znajduje się ok. 200 metrów od terenów targowych, więc z łatwością można dojść na miejsce na pieszo.

 

www.stuttgart-airport.com

 

 

Pociąg

Główny dworzec kolejowy w Stuttgarcie znajduje się w centrum miasta, około 13 kilometrów od lotniska i Centrum Wystawienniczego New Stuttgart. Czas podróży podmiejskimi liniami kolejowymi (S-Bahn) S2 i S3 wynosi 27 minut. Stacja znajduje się bezpośrednio na lotnisku, zaledwie 200 metrów od terenów targowych.

 

www.bahn.com

 

 

Samochód

Centrum Wystawiennicze New Stuttgart znajduje się tuż obok lotniska w Stuttgarcie i jest bezpośrednio połączone z autostradą A8 i drogą krajową B27. Aby tam dotrzeć, należy kierować się znakami na lotnisko.

 

Więcej informacji

 

 

Transport publiczny

Czas podróży z centrum miasta lub z głównego dworca kolejowego na lotnisko, liniami S-Bahn, S2 lub S3, wynosi 27 minut. Stamtąd jest około 200 metrów do Centrum Wystawienniczego New Stuttgart. Do miejsca targów można łatwo dotrzeć różnymi liniami autobusowymi.

 

Więcej informacji

O Targach LogiMAT

LogiMAT to Międzynarodowe Targi Dystrybucji, Transportu Materiałów i Przepływu Informacji,
w 2018 r. odbędą się po raz 16.

 

Podczas Targów poruszane są wszystkie tematy ważne dla branży logistycznej, od zamówień po produkcję i dostawy. Na początku każdego roku międzynarodowi wystawcy prezentują innowacyjne technologie, produkty, systemy i rozwiązania służące optymalizacji procesów i redukcji kosztów wewnętrznych w magazynie.

 

Tematem Targów LogiMAT w 2018 jest:

 

Intralogistyka z pierwszej ręki
Digital-Connected-Innovative

 

Dowiedz się więcej: www.logimat.de/en