Systemy regalowe

systemy_regalowe

Konstrukcja Twojego magazynu

oparta na wiedzy i stali.

Regały Jungheinrich

Dobrze zaprojektowane regały są fundamentem Twojego magazynu. Nie tylko muszą przechowywać ładunki, ale także uwzględniać zmiany w otoczeniu. Dlatego niezbędne jest właściwe planowanie. W firmie Jungheinrich od 60 lat skupiamy się na wdrażaniu własnych projektów instalacji regałowych, stosowaniu indywidualnych rozwiązań i utrzymaniu najwyższej jakości. Dzięki bogatej ofercie regałów do składowania palet, pojemników, tac, pudełek i dłużyc zapewniamy bezpieczeństwo przechowywania ładunków i gotowość do ich użycia w każdej chwili. Klienci z całego świata, działający w różnych branżach, polegają na naszych systemach magazynowych dla osiągnięcia większego sukcesu.

 

Pobierz broszurę (en)

Dobrze przemyślany.

Od planowania po serwis.

Państwa magazyn potrzebuje solidnych fundamentów, aby uzyskać maksymalną wydajność przeładunkową. Nasze unikalne podejście pomaga to osiągnąć. Dla wykwalifikowanych specjalistów Jungheinrich priorytetem są wymagania klienta. Na miejscu planujemy i projektujemy systemy idealne dla Państwa potrzeb; stosujemy unikalne rozwiązania. Na Państwa życzenie zapewniamy odpowiednie wsparcie i przeprowadzenie corocznej inspekcji. W ten sposób otrzymujecie Państwo wszystko z jednego - eksperckiego źródła.

Dokładnie przetestowane i sprawdzone.

Każdy regał paletowy Jungheinrich musi przejść przez wiele wewnętrznych oraz niezależnych testów sprawdzających jego prawidłową nośność. Dzięki własnym stacjom testowym w zakładach produkcyjnych nieustannie zapewniamy wysoką jakość.

Kompleksowe planowanie organizacji magazynu z jednego źródła.

Kompleksowe projektowanie organizacji magazynu jest naszą kluczową kompetencją. Obejmuje nie tylko regały, ale również wózki widłowe, układnice, urządzenia do obsługi regałów, elementy wyposażenia magazynów i oczywiście odpowiednie oprogramowanie. Efekt to perfekcyjnie skoordynowany, dający się rozbudować system intralogistyczny, który działa zawsze zgodnie z najnowszymi standardami.

Zapewnij stabilny fundament swojego magazynu!

  • Infolinia
  • Formularz

Nowoczesny system magazynowy

Oparty na partnerstwie.

Planowanie i organizowanie magazynu to projekt długofalowy. Dlatego ważne jest, aby znaleźć wizjonerów i specjalistów, takich jak konstruktorzy naszego pierwszego regału paletowego „Hubertus”, który stał się bazą dzisiejszych systemów magazynowych. Obecni eksperci Jungheinrich nie są inni: od pierwszego pomysłu do jego wykonania są do Państwa dyspozycji. Analizują proces i na tej podstawie rozwijają ideę optymalnego i opłacalnego wykorzystania magazynu. Jest to zawsze unikalne rozwiązanie, idealnie dopasowane do Państwa potrzeb. Podczas jego wdrażania, nasi specjaliści są zawsze na miejscu i nadzorują precyzyjne wykonanie projektu.

 

Marco Harder,
Dyrektor Działu Inżynierii i Rozwoju Produktu

Jaki jest kluczowy aspekt, który klienci powinni rozważyć przy wyborze systemu regałowego?

System regałowy musi charakteryzować się elastycznością, aby dostosowywał się do zmian wymogów w otoczeniu  magazynowym. Ponadto przy wyborze systemu regałowego należy zwrócić uwagę na jego zgodność z normami bezpieczeństwa, gwarantując funkcjonowanie magazynu bez żadnych zagrożeń.

Zrealizowane projekty międzynarodowe.

Satair (Singapur)
Rozwój nowego magazynu części zamiennych dla przemysłu lotniczego w jednej z wiodących firm w tej branży. Wprowadzono kompleksowy system regałów, składający się z regulowanych długich regałów, regałów modułowych i magazynu palet.

Universal Services (Moskwa)

Budowa nowej chłodni dla wieloletniego klienta i dużego gracza w sektorze logistycznym. Wdrożono tam kompleksowy system magazynowy zawierający regały typu shuttle.

Grifols (Irlandia)

Globalna firma farmaceutyczna rozwija i sprzedaje innowacyjne produkty w ponad 90 krajach. W nowym magazynie połączyliśmy ręczne i zautomatyzowane rozwiązania magazynowe.

Nasza odpowiedzialność za sprawdzoną jakość.

Nawet po zakończeniu wdrożeń systemowych zapewniamy stałą jakość i bezpieczeństwo w Państwa magazynie. Na życzenie klienta, jeden z naszych inspektorów może przeprowadzić coroczną inspekcję zgodnie z normą DIN EN 15635. Nasz inspektor przyjmie też od Państwa zamówienie na oryginalne części zamienne, jeśli w Państwa magazynie coś wymaga uzupełnienia.

 

Pobierz broszurę inspekcji regałowych

Indywidualne rozwiązanie

dla każdej branży.

Świat logistyki wewnątrzmagazynowej staje się bardziej złożony. Rozwiązania dla branży są naszą odpowiedzią na wyzwania intralogistyczne. Z nami nie tylko znajdą Państwo szeroką gamę produktów, które sprawdzą się w każdym środowisku pracy. Spotkacie się również z ekspertami branżowymi, którzy posiadają fachową wiedzę na swoim rynku i opracowują rozwiązania skrojone na miarę potrzeb Państwa magazynu. W ten sposób zwiększenie wydajności i efektywności staje się banalnie proste oraz daje przewagę konkurencyjną.

Żywność i chłodnia

Farmacja i zdrowie

Rynek hurtowy

Logistyka firm trzecich

Przemysł wytwórczy

Mamy zawsze najlepsze rozwiązanie dla Państwa magazynu

Zapraszamy do kontaktu! Nasze portfolio ma o wiele więcej do zaoferowania.

  • Infolinia
  • Formularz