Wynajem Krótkoterminowy

Skontaktuj się z nami i poznaj promocyjne ceny wynajmu powyżej 1 miesiąca!

Skuteczne rozwiązania do Twojej dyspozycji - wynajem Jungheinrich.

Jako jeden ze światowych liderów rozwiązań intralogistycznych oferujemy Państwu wózki, usługi i technologie - wszystko z jednego źródła. Mamy rozwiązania dla każdego, bez względu na wielkość firmy. Niezależnie od tego, czy chodzi o sprawny załadunek i rozładunek, wydajny transport, bezpieczne magazynowanie, czy szybką i precyzyjną kompletację zamówień.
Na wszystko mamy sposób!

 

Zapoznaj się z naszą broszurą informacyjną. 

Dobrze dopasowane rozwiązania

Sezonowe zapotrzebowanie, zbliżające się wydarzenie plenerowe, konieczność pracy wózka w różnych lokalizacjach, a może dodatkowe zlecenie? Niewazny jest powód, nasze wózki na wynajem to zawsze najlepszy wybór!
Na jeden dzień, miesiąc, rok - dział wynajmu Jungheinrich doradzi najlepiej dopasowane rozwiązanie do Państwa aktualnych potrzeb.

 

 

Dokładnie to, czego potrzebujesz

Nietypowe potrzeby? Żaden problem! Jungheinrich posiada flotę 60 000 wózków, obejmujących ponad 600 modeli. Najnowocześniejszych, najczęściej nie starszych niż rok. Ponadto mamy wózki specjalne, które sprostają nietypowym wymaganiom.

Dodatkowo oferujemy akcesoria: od akumulatorów i prostowników po paliwo. Dzięki temu mogą Państwo sprawnie wykonywać swoje zadania. Szeroka gama dodatkowego osprzętu umożliwia konfiguracj wynajmowanych wózków zgodnia z indywidualnymi wymaganiami.

 

 

Wieloletnie doświadczenie

To nasz wielki atut

Zespół ekspertów z działu wynajmu Jungheinrich wie, które rozwiązania będą dla Państwa najlepsze. Decydując się na nasze doradztwo korzystają Państwo z wieloletniego doświadczenia jednego z największych producentów i dostawców wózków widłowych.

Państwa zamówienie to nasza odpowiedzialność. Zajmujemy się nim w sposób rzetelny i terminowy. A w razie potrzeby zapewniamy szybki serwis.

Profesjonaliści Jungheinrich mają doświadczenie w koordynowaniu kilku operacji w kilku lokalizacjach. O działanie Państwa firmy na całym świecie troszczy się ponad 4800 techników serwisowych.

Elastyczność to klucz do sukcesu

Nie ograniczamy. W pełni dopasowujemy się do Państwa potrzeb, zarówno w kwestii okresów wynajmu, jak i wszelkich niezbędnych wymian wózków na inne modele. Jeśli chcieliby Państwo korzystać ze sprzętu Jungheinrich przez dłuższy czas lub na stałe, przedstawimy atrakcyjne oferty.

Chcesz wynająć wózek?

Skontaktuj się z nami!