Kompaktowy system magazynowy z transporterami palet

Głęboki. Kompaktowy. Wydajny.

Kompaktowe systemy magazynowe z transporterami palet – kompleksowe rozwiązanie składające się z regału kanałowego, pojazdu nośnego i transportera palet

Powiększ zdjęcie za pomocą myszki

Kontakt z doradcą

Informacje podstawowe

  • Wysoka wydajność, długa żywotność, bezpieczeństwo i niezawodność
  • Wysokie zdolności przeładunkowe
  • Mniejsze nakłady na przeglądy i naprawy
  • Optymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej
  • Wysoka wydajność przy niskiej konsumpcji energii
  • Polecany do mroźni i magazynów buforowych

Systemy magazynów kompaktowych z transporterami palet Jungheinrich, In Pallet Carrier (IPC) i Under Pallet Carrier (UPC) umożliwiają efektywne składowanie paletowanych towarów i ładunków w zwartych systemach magazynów kanałowych. Istotą naszych systemów są samobieżne karetki, tzw. carrier, które podejmują odkładane lub pobierane palety w kanale regałowym. Jako jedyny producent oferujemy 2 różne systemy transporterów, które są dostosowane do aktualnych potrzeb, wymagań i zastosowań klienta. Razem z naszym regałem do magazynów kompaktowych oraz pojazdami nośnymi (np. EGF, ETV, EKX) tworzą one idealny system zapewniający optymalną zdolność przeładunkową w magazynie.

Zalety wózka

  • Wysokowydajne magazynowanie
  • Ekonomicznie i wydajnie
  • Elastyczne systemy magazynów kompaktowych z transporterami palet

Pokaż opisy zalet

Opisy zalet

Wysokowydajne magazynowanie

Magazyn kompaktowy Jungheinrich – składający się z karetki transportowej, pojazdu nośnego i kanału regałowego – umożliwia konsekwentne wykorzystanie przestrzeni magazynowej. Niewielka wysokość poszczególnych poziomów kanału oraz niski pierwszy poziom pozwalają dodatkowo na efektywne wykorzystanie wysokości magazynu. Pojazdem nośnym może być każdy wózek podnośnikowy Jungheinrich z karetką wideł FEM, wystarczającym udźwigiem resztkowym na wysokości i przesuwem bocznym.

Elastyczne systemy magazynów kompaktowych z transporterami palet

Cechy szczególne systemów magazynów kompaktowych z transporterami palet: są dostępne zarówno w wersji do podnoszenia palety od spodu (Under Pallet Carrier, UPC), jak i do wjazdu w paletę (In Pallet Carrier, IPC). Ponadto różne warianty UPC i IPC umożliwiają obsługę rozmaitych nośników ładunku, np. europalet (poprzecznych/wzdłużnych) i palet przemysłowych (poprzecznych/wzdłużnych). Systemy te nadają się także do zastosowań w magazynach buforowych, a nawet w chłodniach w temp. do -30°C.

Ekonomicznie i wydajnie

Spektrum możliwości klasycznego magazynu kompaktowego można rozszerzyć poprzez zastosowanie systemów transporterów palet. Pozwoli to na dodatkową optymalizację pod względem stopnia wypełnienia, zdolności przeładunkowej, różnorodności artykułów, wykorzystania przestrzeni i ochrony ładunku. Systemy transporterów palet są predestynowane do obsługi całych palet, składowania partiami i dostaw uzupełniających.

Kontakt z doradcą

Zapytanie online

Masz jakąś sprawę, którą chcesz się z nami podzielić? Prześlij nam swoje zapytanie!

Zapytanie online