Zarządzanie flotą

ISM Online to analityczny system do gromadzenia, monitorowania i oceny danych dotyczących floty. Funkcjonalność jednego z Modułów ISM Online – Modułu Bezpieczeństwo – umożliwia użytkownikowi uzyskanie informacji z zakresu bezpieczeństwa pracy urządzenia. Podstawową funkcją modułu jest monitorowania i raportowanie uderzeń z udziałem wózka widłowego, co w połączeniu z imienną autoryzacją operatora umożliwia wskazanie osoby odpowiedzialnej za dane zdarzenie, określić siłę uderzenia, płaszczyznę (wertykalna/horyzontalna) i czas w którym wystąpiło.

ISM Online

ISM Online jest narzędziem, które pozwoli Ci obserwować koszty eksploatacji wózków widłowych, redukować koszty personalne i serwisowe oraz zwiększać efektywność floty wózków. Dostęp do danych flotowych z każdego miejsca na świecie: To jedna z wielu zalet systemu ISM Online.

Więcej

EasyAccess

EasyAccess to system zarządzania flotą, który zabezpiecza Twoje pojazdy przed nieautoryzowanym dostępem. EasyAcces pozwala zaoszczędzić koszty związane z nieautoryzowanym użyciem jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo w Twoim magazynie.

Więcej

Kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany systemem ISM Online, skontaktuj się z nami.

Więcej

Zapytanie online

Masz jakąś sprawę, którą chcesz się z nami podzielić? Prześlij nam swoje zapytanie!

Zapytanie online