Call4Service

Serwis dostępny non-stop. Prosty sposób przesyłania zgłoszeń przy użyciu Jungheinrich Service App.

Aplikacja „Call4Service” stanowi kolejny krok w  przystosowaniu usług serwisu Jungheinrich do Twoich potrzeb. Przez całą dobę możesz wysyłać zgłoszenia do Działu Serwisu bezpośrednio ze swojego smartfonu – szybko i prosto!  Skontaktuj się z doradcą Jungheinrich, który udzieli Ci instrukcji, jak założyć konto i pobrać aplikację.

 

 Dlaczego powinieneś używać aplikacji „Call4Service”

• funkcjonalna i intuicyjna obsługa

• prosty i szybki sposób tworzenia zgłoszeń serwisowych

• identyfikacja wózków widłowych po kodzie QR

• zgłoszenia rejestrowane przez całą dobę

• historia wszystkich zgłoszeń serwisowych

 

Jak działa aplikacja „Call4Service”

Aplikacja jest dostępna w sklepie Google Play pod nazwą „Call4Service”. Pobierz ją, a następnie skontaktuj się ze swoim doradcą Jungheinrich, który zleci utworzenie dla Ciebie konta. W krótkim czasie wyślemy Ci login oraz hasło. Do Twojego konta dodamy od razu wszystkie pojazdy Jungheinrich z Twojej floty.

Po instalacji i rejestracji możesz w pełni korzystać z aplikacji. Wystarczy, że wybierzesz urządzenie, do którego potrzebujesz wezwać serwis Jungheinrich i wyślesz zgłoszenie.

 

 Korzystając z aplikacji poinformuj nas o przeglądzie lub naprawie

Poprzez zeskanowanie kodu QR łatwo zidentyfikuj urządzenie, które wymaga interwencji serwisu technicznego Jungheinrich.

Twoje zgłoszenia mogą  dotyczyć napraw, przeglądów, kontroli bezpieczeństwa, serwisu olejowego lub bateryjnego. Aplikacja daje możliwość wybrania rodzaju awarii – usterka mechaniczna, usterka elektroniczna czy komunikat wózek nie jeździ. Ponadto możesz dodać własny opis problemu, określić preferowany termin przyjazdu technika serwisowego lub poprosić o kontakt. Aplikacja pozwala na dodawanie zdjęć uszkodzonego pojazdu.Twoje zgłoszenie zostanie skierowane do właściwego oddziału Jungheinrich, a Ty otrzymasz potwierdzenie jego przyjęcia.

Intuicyjna obsługa aplikacji „Call4Service” pozwoli Ci zaoszczędzić czas – unikniesz długich wyjaśnień przez telefon, a serwis Jungheinrich otrzyma wszystkie dane i informacje niezbędne do reakcji i usunięcia problemu.

Aby pobrać  aplikację serwisową "Call4Service" wystarczy, że zeskanujesz telefonem QR kod znajdujący się po lewej stronie. Zostaniesz automatycznie i bezpośrednio przekierowany do sklepu Google Play, gdzie znajduje się aplikacja.

 

Zapytanie online

Masz jakąś sprawę, którą chcesz się z nami podzielić? Prześlij nam swoje zapytanie!

Zapytanie online

Oferta Shop Online