EFG-Special

NOWY EFG.
MAKSYMALNA MOC

Wydajność kryje się w 3 literach: EFG

Przez zastosowanie innowacyjnej techniki prądu zmiennego i koncepcji technologicznej PURE ENERGY czołowe wózki widłowe EFG, zwrotne i wielozadaniowe, zapewniają oszczędność energii i kosztów przy maksymalnej wydajności pracy.


Nieważne czy zdecydujesz się na innowacyjną technologię litowo-jonową czy na standardowe akumulatory kwasowe – z wózkiem EFG Jungheinrich będziesz mógł wykonywać operacje magazynowe efektywniej, oszczędzając koszty w długim okresie.

 

Przegląd zalet naszego wózka EFG:

Wydajny: maksymalna efektywność przy minimalnym zużyciu energii dzięki technologii PURE ENERGY.


Dostępne akumulatory:

 • EFG z akumulatorem litowo-jonowym: technologia przyszłości oznaczająca szybsze ładowanie, bezobsługowość oraz długą żywotność.
 • EFG z akumulatorami kwasowymi: praca na dwie zmiany bez konieczności wymiany akumulatora dzięki gwarancji 2Schifts1Charge
 • doposażenie w akumulatory litowo-jonowe: możliwość łatwej i szybkiej wymiany dzięki tym samym wymiarom akumulatora.

Ergonomiczny: komfortowe miejsce pracy operatora, doskonała widoczność we wszystkich kierunkach, intuicyjna i łatwa obsługa wszystkich funkcji wózka.


Bezpieczny:
liczne systemy wspomagające dbające o bezpieczeństwo człowieka, ładunku i operacji.


* dla max.10 000 mth w ciągu 5 lat.

Dostępne modele EFG.

 


Maksymalna wydajność

z litowo-jonową technologią przyszłości

 

 

 

 

Praca na dwie zmiany przy jednym ładowaniu akumulatora.
Z naszą gwarancją 2Schifts1Charge zyskujesz więcej mocy,
korzystając ze sprawdzonych akumulatorów kwasowych.

Zwiększona wydajność.
Zmniejszone koszty.

Wydajność energetyczna made by Jungheinrich: EFG z technologią litowo-jonową.

Liderzy wyznaczają trendy. To właśnie czynimy, wprowadzając technologię litowo-jonową z naszym wszechstronnym wózkiem czołowym EFG. Jesteśmy jedyną firmą w branży intralogistycznej, która zajmuje się rozwojem technologii litowo-jonowej, produkując kompletne rozwiązania: od akumulatorów do prostowników. Dlatego możemy w pełni zagwarantować, że nasze akumulatory idealnie współpracują zarówno z wózkami widłowymi Jungheinrich jak i z prostownikami. Optymalne połączenie wszystkich komponentów sprawia, że nasze wózki EFG wyposażone w technologię litowo-jonową pracują dłużej i wydajniej.

Zastosuj w swojej firmie wózki EFG z technologią litowo-jonową  i korzystaj z pełnej mocy już od dziś!

Czy to w ofercie zakupu czy wynajmu – wysokowydajna technologia przyszłości jest teraz dostępna dla Twojego przedsiębiorstwa.

Oferta kupna.

Korzyści:

 • Oszczędność kosztów i czasu: szybkie doładowanie w każdej chwili, brak potrzeby posiadania drugiego akumulatora na wymianę, wózek zawsze gotowy do pracy.
 • Bezpieczeństwo: dzięki zmniejszeniu usterkowości.
 • Bezobsługowość: brak potrzeby dolewania wody i innych dodatkowych czynności jak w przypadku eksploatacji akumulatorów kwasowych.
 • Opłacalna inwestycja: akumulatory litowo-jonowe służą 3 razy dłużej niż standardowe akumulatory kwasowe oraz nie wymagają utrzymywania ładowni i miejsc wymiany baterii.
 • 5 lat gwarancji: na akumulatory litowo-jonowe.*

* dla max.10 000 mth w ciągu 5 lat

Chcę kupić!

Dowiedz się więcej na temat warunków zakupu.

Oferta wynajmu

Korzyści:

 • Płynność: brak konieczności inwestycji w zakup wózków, a tym samym możliwość przeznaczenia środków finansowych na inne cele przedsiębiorstwa.
 • Pełna obsługa serwisowa: nie wymagająca konserwacji technologia litowo-jonowa oraz pakiet Full Service.
 • Nowy, zaawansowany technologicznie sprzęt: w ofercie dostępne najnowsze modele wózków wraz z najaktualniejszymi technologiami.
 • Brak ryzyka: korzystasz, nie kupując.

Chcę wynająć!

Dowiedz się więcej na temat warunków wynajmu.

Zastąp nowym.
Wyposaż się na przyszłość.

Po prostu wymień i korzystaj z zalet technologii litowo-jonowej

Wasze wózki widłowe są wyposażone w akumulatory kwasowe? Chcielibyście już teraz zastosować przyszłościową technologię litowo-jonową? Dostarcz swojej flocie wózków widłowych moc litowo-jonową. Jest to bardzo proste dzięki koncepcji wymiany akumulatorów litowo-jonowych Jungheinrich. Ta sama wielkość akumulatora sprawia, że wymiana na nowy rodzaj akumulatora jest łatwa i bezproblemowa. Zapewnij swoim wózkom EFG dodatkową moc bez specjalnego wysiłku.

Twoje korzyści:

 • Proste doposażenie: taka sama wielkość akumulatorów.
 • Technologia przyszłości: szybsze ładowanie i dłuższa żywotność.
 • Bezobsługowość: brak potrzeby dolewania wody i innych dodatkowych czynności jak w przypadku eksploatacji akumulatorów kwasowych.
 • 5 lat gwarancji: na akumulatory litowo-jonowe.*

*dla max.10 000 mth w ciągu 5 lat

Czas na zmianę!

Dowiedz się więcej na temat warunków wymiany.