Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Bezpieczny magazyn: bezpieczeństwo 360°

Bezpieczeństwo 360°: idealna ochrona dla całego magazynu

Czy magazyny mogą stawać coraz bezpieczniejsze? Absolutnie, z niezawodnym partnerem zapewniającym wsparcie. Zaufaj naszej wiedzy i kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu, aby móc dostarczyć Państwu rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, które zapewnią maksymalną ochronę magazynu: personelu, infrastruktury, towarów i danych. Optymalizuj bezpieczeństwo, a jednocześnie korzystaj z większej efektywności, produktywności i kontroli kosztów. Nawet w przypadku zautomatyzowanych lub bardzo złożonych magazynów zawsze mogą Państwo na nas polegać!


Bezpieczeństwo pracowników: jungheinrich.pl

Ochrona pracowników

Ponieważ ludzie są najważniejsi

Ludzie są najcenniejszym elementem firmy. Dlatego z pasją koncentrujemy się na opracowywaniu rozwiązań bezpieczeństwa, które zapewniają im optymalny poziom ochrony. Aby chronić pracowników przed kolizjami z wózkami widłowymi lub innymi wypadkami w magazynie, oferujemy różne rozwiązania bezpieczeństwa i systemy wspomagające. Rozpoznają one i unikają potencjalnych zagrożeń nawet w dynamicznym środowisku zautomatyzowanego magazynu. Ponieważ zdrowie Państwa pracowników jest dla nas ważne, dbamy o to, aby miejsce pracy było ergonomicznie zaprojektowane. Dzięki temu Państwa operatorzy mogą przez cały czas pracy pozostać bezpieczni i wydajni.


arculee: bezpieczeństwo 360 - jungheinrich.pl

Automatycznie bezpieczny

Automatyzacja sprawia, że Państwa magazyn jest szybszy i bardziej dynamiczny. Poznaj naszego autonomicznego robota mobilnego arculee S z dobrze zaprojektowaną technologią czujników bezpieczeństwa 360°, która zapobiega wypadkom w środowisku pracy zarówno ludzi, jak i maszyn.

Dowiedz się więcej


bezpieczeństwo 360 - jungheinrich.pl Zaprojektowane dla optymalnej ochrony

Maksymalne bezpieczeństwo, które cechuje nasze wózki widłowe, wykracza poza cyfrowe systemy wspomagania: za podstawowy wymóg uważamy solidność dachu oraz ochronę boczną. Nasze wózki są również skonstruowane tak, aby zachować jak najlepszą widoczność otoczenia.

dowiedz się więcej


kontrola prędkości wózka: bezpieczeństwo 360 - jungheinrich.pl

Kontrolowana prędkość

Przestrzeganie odpowiedniej prędkości wózka jest ważnym czynnikiem zapewniającym bezpieczeństwo w magazynie. Nasze inteligentne systemy asystujące zapewniają w tym zakresie niezastąpione wsparcie.


dowiedz się więcej


Menadżer ds. Logistyki
Tobias Kramer
Menadżer ds. Logistyki w LOGOCOS

"System taki jak zoneCONTROL może być kluczowy w zagwarantowaniu, że nie dojdzie do żadnego wypadku w którym mógłby ucierpieć pracownik bądź towary."

bezpieczeństwo 360 - jungheinrich.pl

Ochrona infrastruktury

Mamy oko na Państwa wózki widłowe i wyposażenie magazynu

Nic nie jest ważniejsze dla utrzymania codziennych procesów i płynnego przebiegu pracy niż nienaruszona infrastruktura. Uszkodzenia wyposażenia magazynu lub maszyn to koszt czasu i pieniędzy, np. gdy uszkodzony wózek nie jest dostępny. Chronimy wszystkie elementy w magazynach dzięki inteligentnym systemom wspomagającym i usłudze kontroli regałów przez ekspertów Jungheinrich.

Bezpieczeństwo dzięki zoneCONTROL

Bezpieczeństwo tam, gdzie zagrożenie jest największe

Każdy magazyn ma strefy, które są szczególnie narażone na wypadki: skrzyżowania dróg, obszary o słabej widoczności lub operacje mieszane w zamkniętych przestrzeniach. zoneCONTROL to nasze zaawansowane rozwiązanie w zakresie bezpieczeństwa, mające na celu zapobieganie kolizjom w tych obszarach i zapewnienie wysokiej wydajności w Państwa magazynie.

dowiedz się więcej


Bezpieczeństwo addedVIEW 360

Wszechstronny widok

Każdy, kto chce bezpiecznie transportować, przechowywać i usuwać towary, potrzebuje więcej niż jednej pary oczu. Nasz cyfrowy system kamer addedVIEW 360° dosłownie wprowadza w życie "bezpieczeństwo 360°".

dowiedz się więcej


Bezpieczeństwo: inspekcje regałów - jungheinrich.pl

Regularne kontrole - stałe bezpieczeństwo

Inspekcje regałów są niezbędne w magazynie, jeśli chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa. Nasi akredytowani inspektorzy regałów przeprowadzają wykwalifikowane, specjalistyczne kontrole zgodnie z europejską normą EN 15635.

dowiedz się więcej


Bezpieczeństwo 360 - jungheinrich.pl

Ochrona towarów

Dbamy o Państwa inwestycje - od przyjęcia towaru do jego wydania

Skuteczna ochrona towarów stanowi solidny fundament sukcesu przedsiębiorstwa: jeśli żaden towar nie jest uszkodzony, to mają Państwo pełną kontrolę nad kosztami, mogą Państwo zmniejszyć liczbę reklamacji i cieszyć się u swoich klientów opinią niezawodnych dostaw. Zapewniamy wsparcie w rozpoznawaniu ryzyka dla Państwa towarów w całym magazynie i zarządzaniu tym ryzykiem za pomocą naszych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa. Ostatecznie jesteśmy zadowoleni tylko wtedy, gdy 100% Państwa towarów zostanie bezpiecznie dostarczonych do miejsca przeznaczenia, bez uszkodzeń.

Precyzyjne i bezpieczne składowanie dzięki addedVIEW

Precyzyjne i bezpieczne składowanie i zdejmowanie

Nasza cyfrowa kamera addedVIEW i pomocne funkcje dodatkowe pozwalają zbliżyć się do procesu składowania i zdejmowania. Umożliwia to bardziej ergonomiczną, wydajną i bezpieczną pracę.

dowiedz się więcej


Kontrola regałów z positionCONTROL

Kontrola za naciśnięciem przycisku

Czy w każdym cyklu roboczym przeprowadzasz precyzyjne, ręczne kontrole prawidłowej wysokości regałów? Może to być męczące, a w dłuższej perspektywie niebezpieczne. Ten etap pracy może być zautomatyzowany dzięki systemowi positionCONTROL.

dowiedz się więcej


Kontrola przeciążenia wózka

Optymalne wykorzystanie zamiast przeciążenia

Przeciążenie wózka widłowego stwarza poważne zagrożenia dla towarów, infrastruktury i personelu. Nasz system wspomagania operationCONTROL zapobiega takim zdarzeniom i zapewnia optymalne wykorzystanie wózków.

dowiedz się więcejBezpieczenstwo 360 - jungheinrich.pl

Ochrona danych

Łączymy nasze doświadczenie logistyczne z najbardziej wymagającymi standardami IT

Dane są podstawą nowoczesnego magazynu - łączą, kontrolują i umożliwiają bardziej wydajne procesy. Stale rosnące znaczenie danych oznacza również, że coraz ważniejsza jest ich ochrona przed utratą lub nadużyciem. Dlatego nasze przemyślane rozwiązania programowe są nie tylko dostosowane do wymagań intralogistyki, lecz także spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo rozwiązań cyfrowych Certyfikowana jakość

Niezależni eksperci testują wszystkie nasze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, dzięki czemu hakerzy nie mają żadnych szans. Cyfrowe rozwiązania Jungheinrich są zgodne z najbardziej restrykcyjnymi standardami bezpieczeństwa, posiadają certyfikat ISO 27001 i są testowane przez niemiecki TÜV. Poznaj nasz system zarządzania flotą.

Dowiedz się więcej


Oprogramowanie WMS

Instytut Fraunhofera zatwierdza oprogramowanie WMS

Instytut Fraunhofera bada ponad 3.700 indywidualnych aspektów systemów zarządzania magazynem.
Coroczne inspekcje monitorują funkcjonowanie i jakość naszego oprogramowania Jungheinrich WMS. Poznaj nasz system zarządzania magazynem.

dowiedz się więcej


Pięć największych zagrożeń w magazynie - i nasze rozwiązania

Chcesz poprawić bezpieczeństwo w swoim magazynie?

Już teraz umów się na spotkanie z naszymi ekspertami od bezpieczeństwa.

Stage Dywidenda

Kontakt z doradcą Jungheinrich

Skontaktuj się z nami