Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Stage Branża

Kompetencje branżowe

Handel detaliczny lub hurtowy, logistyka, przemysł – samochodowy, spożywczy bądź farmaceutyczny - Jungheinrich dysponuje gruntowną znajomością niemal wszystkich branż i dobrymi rozwiązaniami intralogistycznymi do każdej z nich. Przykładamy dużą wagę do tego, by były one dostosowane nie tylko do branży, lecz także specjalnie do Państwa potrzeb. Nasi eksperci doskonale znają specyfikę intralogistyki w danej branży. Dzięki temu możemy zapewnić optymalną współpracę ludzi, wózków, komponentów systemowych i oprogramowania – zarówno przy pracy ręcznej, jak i częściowo lub w pełni zautomatyzowanej. 


Nowe impulsy dla procesów logistycznych

W czasach e-handlu w procesach logistycznych liczy się przede wszystkim szybkość i wysoka efektywność. Oferujemy skrojone na miarę rozwiązania spełniające wymagania magazynu 4.0.

Sprawny łańcuch dostaw

W przemyśle spożywczym przyszłość jest zdeterminowana przez automatyzację, szybkość i elastyczność. Oferujemy rozwiązania intralogistyczne przystosowane do indywidualnych potrzeb: efektywne, higieniczne, bezpieczne.

Systemowa optymalizacja procesów

W czasach zglobalizowanej logistyki standardem jest efektywny kosztowo outsourcing usług. Wspieramy klientów bogatą ofertą produktów do optymalizacji łańcuchów towarów i dostaw oraz skrojonymi na miarę rozwiązaniami automatyzacyjnymi.

Zautomatyzowana droga do sukcesu

Krok w przyszłość: poprzez kompleksową komunikację sieciową producenci w sektorze przemysłu ciężkiego, obróbki metali i budowy maszyn przygotowują się na nowe. Mamy do tego odpowiednie rozwiązania intralogistyczne.


Gotowość na przyszłość w sektorze samochodowym

Międzynarodowe łańcuchy dostaw, nowe trendy jak samochód elektryczny, produkcja w nowoczesnych fabrykach: branża samochodowa przechodzi właśnie fundamentalną zmianę. W wyścigu o przyszłość liczy się szybkość i najwyższe kompetencje intralogistyczne. 

Od ochrony przed wybuchem po automatyzację

Maksymalna szybkość przy maksymalnym bezpieczeństwie – to wymogi, jakie muszą spełniać procesy intralogistyczne w branży chemicznej i farmaceutycznej. Mamy odpowiednie i zorientowane na przyszłość rozwiązania.