Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Stage Ochrona osób 2
Bezpiecznie z Jungheinrich

Ochrona osób

Ochrona osób ma dla nas zasadnicze znaczenie. Oferujemy liczne opcje, które zabezpieczają pracowników przed kolizjami z wózkami oraz innymi wypadkami. Ponadto, nasze ergonomiczne wózki odciążają operatorów podczas pracy i przyczyniają się do ochrony ich zdrowia.

Content Ochrona osób 1

System rozpoznawania osób firmy Jungheinrich

Aby mieć wszystko pod kontrolą.

Kamera cofania z funkcją rozpoznawania osób jest inteligentnym systemem wspomagającym, który zapobiega kolizjom ludzi i wózków. Podczas jazdy do tyłu system skanuje obszar zagrożenia, nie tylko rozpoznając przeszkody, lecz także odróżniając ludzi od przedmiotów. Jak tylko ktoś znajdzie się zbyt blisko, system aktywuje optyczne i akustyczne sygnały ostrzegawcze. Dzięki temu operator ma zawsze wszystko pod kontrolą i może odpowiednio wcześnie reagować.

Korzyści dla klienta:

  • Unikanie wypadków z udziałem osób
  • Odciążenie operatora
  • Możliwość łatwego doposażenia, bezobsługowość

Skontaktuj się z nami!

Ochrona osób

Szkolenia dla operatorów

Niewykwalifikowani operatorzy często świadczą niewykwalifikowaną pracę. Może to drogo kosztować i mieć poważne konsekwencje, zwłaszcza w razie wypadku. Firma Jungheinrich zapewni Państwu niezawodną ochronę.


Oferujemy szkolenia, które zapewnią operatorom i użytkownikom maksimum bezpieczeństwa.


Szkolenie podstawowe

Z nami jedziesz bezpiecznie

Operator, który posiada kwalifikacje zgodnie z przepisami BHP, przyczynia się do podniesienia bezpieczeństwa pracy i wykorzystuje wózek w bardziej wydajny sposób. Droga do zdobycia odpowiednich kwalifikacji oraz przestrzegania wszystkich rozporządzeń i przepisów wiedzie przez szkolenie dla operatorów firmy Jungheinrich bezpośrednio do uprawnień do obsługi wózków.
Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji na temat zakresu i terminów szkoleń. 
Szkolenia dla operatorów firmy Jungheinrich odbywają się w naszych oddziałach lub – na życzenie – także na miejscu u klienta.

Jesteśmy elastyczni i wychodzimy na przeciw potrzebom Klienta, dlatego możemy zorganizować szkolenia indywidualne w zakresie, jakiego Państwo potrzebują. 

Więcej informacji o naszych produktach wspierających ochronę osób:

Skontaktuj się z nami w celu otrzymania indywidualnej oferty:

kontakt ogólny

Kontakt z doradcą

Jungheinrich

Skontaktuj się z nami