Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Stage Services 2020

Usługi

Dajemy z siebie wszystko 

Z roku na rok rozwiązania intralogistyczne Jungheinrich wyznaczają coraz wyższe standardy jakości. 

Procesy intralogistyczne są coraz bardziej kompleksowe i wymagające, jesteśmy więc do Państwa dyspozycji, zapewniając wsparcie i doradztwo. Oferujemy rozwiązania dopasowane do Państwa wymagań, szeroki pakiet systemów bezpieczeństwa i dostawę części zamiennych, co gwarantuje wysoką jakość działań w Państwa magazynie. 

Dodatkowo posiadamy szeroką flotę wynajmu, która obejmuje ponad 5000 wysokiej jakości wózków widłowych na całym świecie. A jeśli cokolwiek zaburzy pracę w magazynie mogą Państwo wezwać Technika Serwisu za pomocą aplikacji Call4Service. 

Dzięki usługom Jungheinrich mogą Państwo skupić się na swojej działalności. My zajmiemy się resztą. 

Małe poprawki. Duża różnica.

ZNAJDŹ ODPOWIEDNIE AKCESORIA

Stage Forklift Service

Eliminujemy przestoje.

Serwis wózków widłowych.

Technicy Serwisu Jungheinrich przywracają pełną sprawność wózków - również innych producentów. Niezależnie jakiego rodzaju jest usterka zajmujemy się nią profesjonalnie i tym samym skracamy kosztowne przestoje pojazdów. Dzięki rozbudowanej, globalnej sieci serwisowej zapewniamy szybką reakcję na zgłoszenia.

Korzyści:

 • Szybkie usuwanie usterek przez doświadczonych Techników Serwisu. 
 • Zminimalizowanie przestojów dzięki szybkiej dostawie części zamiennych. 
 • Szybka reakcja na zgłoszenia dzięki globalnej sieci serwisowej. 
 • Stała, wysoka dostępność wózków dzięki regularnym konserwacjom. 
 • Najwyższa jakość usług i doświadczeni Technicy Serwisu. 

Oprócz szybkiej reakcji w przypadku usterek robimy wszystko, by Państwa wózki widłowe pracowały z najwyższą wydajnością cały czas. Zapewniamy regularną konserwację, która wydłuża żywotność sprzętu, zwiększa dostępność i bezpieczeństwo użytkowania. A na tym nie koniec! Przeprowadzamy kontrole bezpieczeństwa i szkolimy operatorów. Przeprowadzamy inspekcje regałów. Chronimy Państwa sprzęt i pracowników. 

Zachęcamy do s/korzystania z wybranych usług serwisowych lub do skorzystania z pakietu full service, który gwarantuje pełną ochronę sprzętu i przejrzystość kosztów. 

Stage Usługi serwisowe

Oryginalne części zamienne gwarancją jakości. 

Części zamienne Jungheinrich.

Każdego dnia pracownicy Jungheinrich robią wszystko, by oryginalne części zamienne docierały tam, gdzie są potrzebne. Nasze centrum części zamiennych w Kaltenkirchen w okolicach Hamburga jest doskonale skomunikowane. Optymalne procesy i globalna dystrybucja umożliwiają dostawę części w krótkim czasie do każdego miejsca na świecie. Ponad 100 000 oryginalnych części zamiennych czeka na swoją kolej wysyłki do wybranej lokalizacji. Jungheinrich zapewnia wygodny proces zamówienia i szybką dostawę. Wystarczy kilka kliknięć i części zamienne są w drodze! 

Na terenie Europy zapewniamy również nocną dostawę. Części zamienne docierają do Technika Serwisu w nocy, dzięki czemu jest on gotowy do pracy już od samego rana. Aby zapewnić Państwu pełną opiekę serwisową zapewniamy, że 98,5% części zamiennych jest dostępne od ręki. 

Korzyści:

 • 98.5% dostępnych części zamiennych.
 • Najszybsza realizacja zamówień dzięki dostawom nocnym.
 • Oryginalne części zamienne gwarantują poprawne działanie sprzętu.
 • Ponad 100 000 części zamiennych      

Decydując się na oryginalne części zamienne czerpią Panstwo korzyści z wysokiej jakości oraz zapewniają bezpieczeństwo w swoim magazynie. Tylko oryginalne części zamienne są niezawodne i gwarantują pełną wydajność sprzętu w magazynie.

Stage Systemy logistyczne

Dajemy z siebie wszystko 24h/dobę. 

Serwis i wsparcie systemów logistycznych. 

Serwis Jungheinrich jest do Państwa dyspozycji w wybranym miejscu i czasie. Robimy wszystko, by systemy w Państwa magazynach działały na najwyższym poziomie.

Zapewniamy pełne wsparcie systemów, dopasowane do Państwa wymagań, gwarantując pełną przejrzystość kosztów i ich kontrolę. 

Korzyści:

 • Pełna wydajność procesów.
 • Pełna przejrzystość i kontrola kosztów.
 • Oszczędność czasu dzięki szybkim reakcjom serwisu. 
 • Dłuższa żywotnośc systemów dzięki inspekcjom i konserwacjom. 

Zapewniamy szybką reakcję w przypadku błędów systemu czy jego uszkodzenia. Nasi eksperci pracują dla Państwa zespołowo, zapewniając pełne wsparcie. 

Większość błędów systemu można rozwiązać zdalnie i tak właśnie pracuje część naszych ekspertów. Jednak jeśli jest to trudne, jeden z naszych Techników Serwisu naprawia system na miejscu.

Nasze wsparcie obejmuje równiez systemy WMS, wózki automatyczne, terminale radiowej transmisji danych i oprogramowanie IT. Wspieramy systemy w państwa magazynach 365 dni w roku, 24h/dobę. 

Jesteśmy z Państwem na każdym kroku.

Seriws Jungheinrich oferuje szeroką gamę usług serwisowych z jednego źródła. 

Zapewnimy odpowiednie rozwiązanie do Państwa wymagań.

Zachęcamy do kontaktu!

Businessman sitting in the office at his computer_[MAM-52778]

Dział Serwisu

Jungheinrich

Skontaktuj się z nami