Stage Usługi serwisowe

Usługi

„Zróbmy to!”, mawiał założyciel naszej firmy dr Friedrich Jungheinrich. To powiedzenie do dzisiaj odzwierciedla kulturę naszej firmy i nasze ambicje w zakresie usług serwisowych: tylko ten, kto stawia czoła wyzwaniom, przejmuje odpowiedzialność za swoich klientów i samego siebie. 

Partnerstwo i lojalność – na tych wartościach dr Friedrich Jungheinrich zbudował nasze przedsiębiorstwo. Do dziś są one naszym najwyższym priorytetem. Jungheinrich stawia na długofalowe, trwałe i uczciwe relacje zarówno z klientami, jak i pracownikami czy dostawcami. Do ich utrzymania przyczynia się szerokie spektrum usług serwisowych i rozwiązań. 

Aktualnie możemy poszczycić się wskaźnikiem dostępności towaru na poziomie 98%, czym wyznaczamy benchmark w naszej branży. Nasza sieć serwisowa obejmuje ponad 5300 wykwalifikowanych techników serwisowych na całym świecie. Dzięki temu w bardzo krótkim czasie możemy dotrzeć do Państwa firmy.

Oprócz usług serwisowych wózków i systemów logistycznych oferujemy również wsparcie i doradztwo w zakresie analizy i optymalizacji procesów logistycznych (np. przepływu materiałów, zarządzania flotą lub systemami magazynowymi). Równie ważne jest dla nas środowisko pracy i zadania Państwa pracowników. Stworzyliśmy program kompleksowych szkoleń, w które włożyliśmy całe nasze doświadczenie i kompetencje.

Jedno jest pewne: firma Jungheinrich dostarczy zarówno małym jak i dużym przedsiębiorcom dokładnie takie usługi serwisowe, jakich potrzebują, by osiągnąć sukces. Na całym świecie tej samej doskonałej jakości.

Indywidualna droga do pozyskania wózka

Mamy odpowiednie rozwiązanie dopasowane do potrzeb. Niezależnie od tego, czy wózek potrzebny jest na chwilę, czy na dłużej. Wynajem i finansowanie. 

Nasza obietnica serwisowa

Tylko oryginalne części zamienne gwarantują możliwość skorzystania z gwarancji przysługujących flocie. Oryginalne części zamienne dostarczamy ekspresowym kurierem nocnym.

Części zamienne w zasięgu ręki

Szybko i wygodnie zamawiaj oryginalne części zamienne Jungheinrich

Nie tylko serwis

Awarie i przestoje są irytujące i kosztowne. Nasz serwis premium wyróżnia się różnorodnością usług i doskonale dostosowuje się do życzeń i potrzeb klienta. Mają Państwo pewność,  że urządzenia techniczne będą działać sprawnie i niezawodnie.

Pełna moc Twojej floty

Firma Jungheinrich oferuje kompletny serwis wózków akumulatorowych, by Państwa magazyn był ciągle w ruchu! 

Nieważne gdzie i kiedy – zawsze w pełnej gotowości

Firma Jungheinrich łączy kompetencje producenta, z wiedzą i doświadczeniem dostawcy. Zapewniamy niezawodne wsparcie techniczne, najbardziej rozbudowaną sieć serwisową w branży i szybką dostawę części zamiennych, czyli kompleksową obsługę serwisową przez cały okres użytkowania. 

Konserwacja, naprawa – umów się przez aplikację.

Kontakt z serwisem przez całą dobę? Umożliwia to aplikacja Call4Service Jungheinrich!

Bezpieczny magazyn bez wypadków

Od szkoleń dla operatorów po „SAFEwalk”: firma Jungheinrich oferuje różne usługi mające na celu poprawę bezpieczeństwa w magazynie. W centrum uwagi mamy przy tym zdrowie operatorów. 

Aby znaleźć instrukcję obsługi dowolnego wózka Jungheinrich należy skorzystać z wyszukiwarki.