Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Content Cyfryzacja i komunikacja sieciowa 7
Mistrzowsko zgrany magazyn pod batutą Jungheinrich

Cyfryzacja i integracja

Podjęcie inicjatywy generuje zmiany. 

Cyfryzacja i integracja systemów pomogą Państwu usprawnić procesy logistyczne. Kiedy jest najlepszy moment na ich dostrojenie? Jako wiodący dostawca inteligentnych rozwiązań wewnątrzmagazynowych, jesteśmy przekonani, że każda firma, niezależnie od tego, czy jest to globalny gracz, czy małe lub średnie przedsiębiorstwo, może czerpać korzyści z doskonałej integracji systemów i procesów, oszczędzając przy tym koszty. 

Content Cyfryzacja i komunikacja sieciowa (5)

Cztery zasady perfekcyjnie zgranego magazynu.

Kierujemy się czterema zasadami, które doskonale współgrają z koncepcją Magazyn 4.0.

Content Cyfryzacja + komunikacja sieciowa

Prostota

System sieciowy musi być kompleksowy, ale nie powinien być skomplikowany.

W partyturze symfonia może wydawać się wyjątkowo trudna i złożona, ale gdy dochodzi do występu, nie wydaje się ona tak skomplikowana. To samo dotyczy cyfryzacji i integracji systemów we współpracy z Jungheinrich. Nasza wszechstronna wiedza o procesach, dbałość i  innowacyjne podejście sprawiają, że wyzwania magazynu 4.0 stają się łatwe. Od planowania, poprzez wdrożenie do codziennej obsługi.

Wielu klientów uważa, że prostota rozwiązań Jungheinrich jest jednym z głównych czynników motywujących ich do tego, aby skok w cyfrową przyszłość został wykonany już dziś. W jaki sposób firmy, od globalnych graczy po małe i średnie przedsiębiorstwa, mogą wdrażać inteligentną łączność do swoich procesów, perfekcyjnie realizować te procesy i gwarantować, że będą jednocześnie rentowne i przyszłościowe? Odpowiedź brzmi: razem z partnerem, na którym mogą polegać - takim, który zapewnia stałe i spójne doradztwo. Razem z Jungheinrich.

Content Cyfryzacja i komunikacja sieciowa (6)

Indywidualne podejście

Nie ma jednego dobrego rozwiązania. Istnieje rozwiązanie dedykowane Państwu.

Każda orkiestra jest inna, każdy magazyn różni się od siebie. Nasze wieloletnie doświadczenie i wnikliwa obserwacja różnych magazynów i branż na całym świecie pozwalają nam poprawnie ocenić wymagania dotyczące Państwa systemu intralogistycznego. Podstawą naszych spersonalizowanych rozwiązań IT i automatyzacji jest nie tylko nasz wgląd do Państwa magazynu, ale także w cały łańcuch procesów i prognozowanie przyszłych potrzeb.  Aby cyfrowo skomunikowane maszyny i procesy opłacały się zarówno dużym przedsiębiorstwom, jak i tym małym i średnim, stawiamy na sprawdzone komponenty i rozwiązania, które są indywidualnie dostosowywane do potrzeb klienta. Modułowa struktura naszych maszyn, sprzętu i oprogramowania gwarantuje maksymalną elastyczność, zdolność szybkiej adaptacji i bezpieczeństwo procesów intralogistycznych w przyszłości.

Content Cyfryzacja i komunikacja sieciowa (2)

Automatyzacja

Automatyzacja to rozwiązanie, która się opłaca.

Częściowo lub w pełni zautomatyzowane transportery są wielkim potencjałem optymalizacji warunków przebiegu procesu, takich jak: czas, bezpieczeństwo, elastyczność i redukcja błędów. Aby wzrosła konkurencyjność Państwa procesów intralogistycznych powinny być one doskonale dopasowanie do konkretnych wymagań. Zwłaszcza mniejsze partie muszą być przesuwane coraz szybciej i przy niższych kosztach. 

 Jednakże nie każda propozycja automatyzacji od razu się zwróci. Wielkość sukcesu zależy od stopnia automatyzacji, który jest odpowiednio dobrany do osiągnięcia założonych celów. Dlatego zaczynamy od analizy Państwa indywidualnych wymagań i upewnienia się, że ręczne, częściowo i w pełni zautomatyzowane obszary w Państwa magazynie współpracują w harmonijny sposób. Istotnym czynnikiem jest to, że Państwa rozwiązanie może być szybko i elastycznie dostosowywane, gdy tylko jest potrzebne: zarówno podczas sezonowych szczytów, w odpowiedzi na wahania popytu, jak i po to, by sprostać nadchodzącym wyzwaniom lub poradzić sobie z przyszłym wzrostem.

 Nasza obecna oferta automatyzacji obejmuje zarówno automatycznie prowadzone maszyny i technologiczne transportery do zautomatyzowania magazynu małych części i magazynu palet, jak i zgodny z przyszłością System Zarządzania Magazynem – Jungheinrich WMS, metronom, który wyznacza rytm. Jako główny kontrahent zapewniamy wsparcie nie tylko w momencie projektowania i przekazania gotowego systemu. Jesteśmy również po to, by pomóc w kompleksowej, profesjonalnej obsłudze i wspierać Państwa  po zakończeniu projektu.

Więcej informacji o automatyzacji z Jungheinrich


3 kroki do procesu automatyzacji skrojonego na miarę 

Więcej informacji


Content Cyfryzacja i komunikacja sieciowa (3)

Wszystko z jednego źródła

Nowa kompozycja potrzebuje bardzo doświadczonego dyrygenta.

Jako zaufany partner z doświadczeniem i umiejętnością przewidywania, możemy zapewnić wszystkie kluczowe rozwiązania z zakresu cyfryzacji i łączności dla Państwa magazynu. Osobisty doradca Jungheinrich będzie koordynował wszystkie obszary biznesowe przez cały czas wprowadzania zmian. Od planowania po przekazanie "pod klucz" i nie tylko. Jesteśmy do Państwa dyspozycji także po uruchomieniu systemu: dzięki sieci naszych inżynierów obsługujących klientów na całym świecie, zapewniamy pełne wsparcie z jednego źródła. Jako wiodący dostawca systemów projektujemy, budujemy i dbamy o kompletne rozwiązania magazynowe, zapewniając bezawaryjne funkcjonowanie Państwa magazynu. Analizujemy i rozumiemy procesy i obszary biznesowe oraz stale optymalizujemy sposób, w jaki wszyscy pracują razem - jak dyrygent. 

Content Cyfryzacja i komunikacja sieciowa

Zintegrowanie procesów przynosi zysk.

Już dziś cyfryzacja i integracja są czymś naturalnym w wielu dziedzinach życia. Jako ekspert z ponad sześćdziesięcioletnim doświadczeniem w intralogistyce wiemy, że te procesy odgrywają w magazynie rolę nadrzędną. Kluczową techniką jest przy tym automatyzacja.

Poniżej wypowiedź eksperta - Hermann Ammermann, kierownik systemów logistycznych w naszym oddziale w Bensheim.

Najciekawsze produkty

Nowa generacja wózków EKX do regałów wysokiego składowania.


kontakt ogólny

Kontakt z doradcą

Jungheinrich

Skontaktuj się z nami