801 300 801 Infolinia
Formularz kontaktowy
Newsletter
Computer Keyboard_[MAM-50457]

Blog

Akumulator to jeden z najistotniejszych elementów wózka elektrycznego. Sprawdźcie Państwo, jak bezpiecznie ładować baterię pojazdu oraz jak zapewnić jej jak najdłuższą żywotność i wydajne działanie!

Dowiedz się więcej

Wózki typu reach truck to jeden z najbardziej rozpowszechnionych typów wózków widłowych. Sprawdźcie Państwo,  jakie jest zastosowanie wózków reach truck w magazynie i czym charakteryzują się te maszyny, a także jakie są ich rodzaje oraz dostępne funkcje. 

Dowiedz się więcej

Aby magazyn mógł funkcjonować wydajnie i bezproblemowo, jego przestrzeń musi zostać rozsądnie zagospodarowana. W większości przypadków najłatwiej jest zapewnić to, wydzielając odpowiednie strefy na realizację poszczególnych zadań.

Dowiedz się więcej

Odpowiednio wyposażony magazyn z profesjonalnym personelem jest niezwykle istotny, ale jego potencjał nie zostanie w pełni wykorzystany bez zastosowania odpowiedniej techniki magazynowania. Przedstawiamy najpopularniejsze i najbardziej skuteczne metody składowania towarów w magazynie.

Dowiedz się więcej

Ręczne wózki paletowe to jedne z najczęściej używanych urządzeń wspomagających pracę w sklepach, halach produkcyjnych i w magazynach. Sprawdźcie Państwo, jakie są najczęstsze usterki paleciaków, co zrobić w przypadku awarii oraz jak zapobiegać podobnym sytuacjom w przyszłości.

Dowiedz się więcej

Branża e-commerce to przyszłość biznesu – widać to szczególnie w dobie pandemii koronawirusa, która znacznie przyspieszyła rozwój sprzedaży on-line, także w Polsce.

Dowiedz się więcej

​​​​​​​Logistyka artykułów spożywczych stanowi poważne wyzwanie z uwagi na specyfikę produktów, jakie dystrybuuje branża FMCG. ​​​​​​​

Dowiedz się więcej

W nadchodzących latach czeka nas szybki wzrost znaczenia rynku e-commerce. Pandemia COVID-19 przyspieszyła cyfryzację handlu, na co nie jest obojętna logistyka w Polsce.

Dowiedz się więcej

Jungheinrich zapewnia pełną ofertę serwisową, dopasowaną do Państwa wymagań. Warto mieć wszystko pod kontrolą. 

Dowiedz się więcej

Wózki automatyczne AGV to innowacyjne rozwiązanie, które znacznie podniesie wydajność w magazynie. 

Dowiedz się więcej

Pandemia koronawirusa znacząco wpłynęła na wszystkie gałęzie biznesu. Przy aktualnych wymaganiach i zagrożeniach firmy decydują się na wprowadzenie nowych rozwiązań, które odpowiadają na zapotrzebowanie klientów i gwarantują zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej

Używane wózki widłowe Jungheinrich zaliczane są do najlepszych spośród modeli dostępnych na rynku.

Dowiedz się więcej

Wózki widłowe – niezależnie od tego czy nowe, używane, czy wynajmowane, zaliczane są do urządzeń transportu bliskiego (zwanego w skrócie UTB).

Dowiedz się więcej