Computer Keyboard_[MAM-50457]

Blog

W nadchodzących latach czeka nas szybki wzrost znaczenia rynku e-commerce. Pandemia COVID-19 przyspieszyła cyfryzację handlu, na co nie jest obojętna logistyka w Polsce.

Dowiedz się więcej

Jungheinrich zapewnia pełną ofertę serwisową, dopasowaną do Państwa wymagań. Warto mieć wszystko pod kontrolą. 

Dowiedz się więcej

Wózki automatyczne AGV to innowacyjne rozwiązanie, które znacznie podniesie wydajność w magazynie. 

Dowiedz się więcej

Pandemia koronawirusa znacząco wpłynęła na wszystkie gałęzie biznesu. Przy aktualnych wymaganiach i zagrożeniach firmy decydują się na wprowadzenie nowych rozwiązań, które odpowiadają na zapotrzebowanie klientów i gwarantują zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej

Używane wózki widłowe Jungheinrich zaliczane są do najlepszych spośród modeli dostępnych na rynku.

Dowiedz się więcej

Wózki widłowe – niezależnie od tego czy nowe, używane, czy wynajmowane, zaliczane są do urządzeń transportu bliskiego (zwanego w skrócie UTB).

Dowiedz się więcej

Zwrotne, uniwersalne i wysokojakościowe – tak w trzech słowach najłatwiej określić wózki akumulatorowe Jungheinrich z serii EFG. To wydajne urządzenia, które można stosować niemal w każdym magazynie.

Dowiedz się więcej

Zakup nowego wózka widłowego to kuszące rozwiązanie, na które, niestety, nie każda firma może sobie pozwolić. Istnieje jednak alternatywa dla klasycznego sposobu nabycia wózka widłowego –wynajem długoterminowy wózków używanych Jungheinrich.

Dowiedz się więcej

Wózki widłowe boczne określane są fachowo jako wózki wysokiego składowania.

Dowiedz się więcej

Są sytuacje, w których wózek widłowy okazuje się niezbędny.

Dowiedz się więcej

Branża magazynowo-transportowa nie mogłaby istnieć bez przestrzeni składowania, pracowników, planów logistycznych, kierowców…, ale również bez wózków widłowych.

Dowiedz się więcej

Każde przedsiębiorstwo, którego istotną częścią działalności jest magazynowanie, powinno być wyposażone w odpowiednie systemy magazynowania.

Dowiedz się więcej

Logistyka produkcji, magazynowa i transportu przechodzi prawdziwą transformację: analogowe metody pozyskiwania i wykorzystywania danych odchodzą w zapomnienie, a we wszystkich obszarach, w których logistyka odgrywa znaczącą rolę, wybrzmiewa jedno słowo: automatyzacja. 

Dowiedz się więcej