Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Computer Keyboard_[MAM-50457]

Blog

Wózki czołowe elektryczne to jeden z najczęściej wykorzystywanych rodzajów wózków jezdniowych. Artykuł zawiera najważniejsze informacje o nich. Poznają Państwo klasyfikację tych urządzeń, ich budowę oraz zastosowania wózków czołowych elektrycznych.

Dowiedz się więcej

Wózki widłowe boczne wysokiego składowania to, jak sama nazwa wskazuje, urządzenia powszechnie wykorzystywane w magazynach wysokiego składowania. W wielu przypadkach flota tych pojazdów nie stanowi własności przedsiębiorstwa, a jest wypożyczana od firmy specjalizującej się w tego typu usługach. 

Dowiedz się więcej

Magazyny otwarte i półotwarte to rozwiązania często stosowane w branży logistycznej. Z tego artykułu dowiedzą się Państwo, czym charakteryzują się różne rodzaje magazynów, jakie jest ich najczęstsze zastosowanie, a także jakie są najważniejsze zalety i wady magazynów półotwartych oraz otwartych.

Dowiedz się więcej

Elektryczne wózki widłowe są bardzo często wykorzystywane do różnego rodzaju prac magazynowych. Sprawdźcie Państwo, jakie mają zalety tego typu urządzenia, jakie rodzaje elektrycznych wózków widłowych są dostępne na rynku i jak wybrać model, który jest optymalny w konkretnym zastosowaniu.

Dowiedz się więcej

Podobnie jak inne branże, logistyka stale rozwija się, ewoluuje i dostosowuje do bieżących realiów. Sprawdźcie Państwo, jakie są najistotniejsze trendy w tej dziedzinie u progu trzeciej dekady XXI wieku!

Dowiedz się więcej

Wydajność wózków widłowych to jeden z najważniejszych aspektów podczas wybierania tych urządzeń, który wpływa na ich skuteczność podczas pracy i opłacalność całej inwestycji. Sprawdźcie Państwo, od czego zależy wydajność wózka widłowego i jak wybrać najlepszy model.

Dowiedz się więcej

Elektryczne wózki widłowe mogą być wyposażone w różne rodzaje baterii. Sprawdźcie Państwo, czym cechuje się każdy typ akumulatora oraz jak wybierać dobre i tanie wózki widłowe zasilane w ten sposób.

Dowiedz się więcej

Zimą wózki widłowe, podobnie jak inne pojazdy, są narażone na szereg niekorzystnych czynników, które mogą negatywnie wpływać na ich stan techniczny i wydajność. Z tego artykułu dowiedzą się Państwo, jak prawidłowo przygotować wózek widłowy do sezonu zimowego.

Dowiedz się więcej

W obsłudze działalności e-commerce można wyróżnić różne strategie lokowania magazynów. Każda z nich jest przystosowana do potrzeb firmy i klientów oraz charakterystyki produktów, a także związana ze stopniem rozwoju przedsiębiorstwa i dostępną infrastrukturą. 

Dowiedz się więcej

Maszt to ważny element konstrukcyjny niemal wszystkich wózków widłowych posiadających opcję podnoszenia ładunku. Z artykułu dowiedzą się Państwo, jaka jest funkcja tej części urządzenia, jakie są rodzaje masztów i na co zwracać uwagę, wybierając wózek widłowy z masztem.

Dowiedz się więcej

Cross-docking, czyli przeładunek kompletacyjny, to jedna z metod dystrybucji materiałów do produkcji, półproduktów i gotowych towarów. Sprawdź, na czym polega cross-docking, w jakich branżach sprawdzi się najlepiej oraz jakie są jego zalety i wady.

Dowiedz się więcej

Akumulator to jeden z najistotniejszych elementów wózka elektrycznego. Sprawdźcie Państwo, jak bezpiecznie ładować baterię pojazdu oraz jak zapewnić jej jak najdłuższą żywotność i wydajne działanie!

Dowiedz się więcej

Wózki typu reach truck to jeden z najbardziej rozpowszechnionych typów wózków widłowych. Sprawdźcie Państwo,  jakie jest zastosowanie wózków reach truck w magazynie i czym charakteryzują się te maszyny, a także jakie są ich rodzaje oraz dostępne funkcje. 

Dowiedz się więcej