Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Computer Keyboard_[MAM-50457]

Blog

Podobnie jak inne branże, logistyka stale rozwija się, ewoluuje i dostosowuje do bieżących realiów. Sprawdźcie Państwo, jakie są najistotniejsze trendy w tej dziedzinie u progu trzeciej dekady XXI wieku!

Dowiedz się więcej

Wydajność wózków widłowych to jeden z najważniejszych aspektów podczas wybierania tych urządzeń, który wpływa na ich skuteczność podczas pracy i opłacalność całej inwestycji. Sprawdźcie Państwo, od czego zależy wydajność wózka widłowego i jak wybrać najlepszy model.

Dowiedz się więcej

Elektryczne wózki widłowe mogą być wyposażone w różne rodzaje baterii. Sprawdźcie Państwo, czym cechuje się każdy typ akumulatora oraz jak wybierać dobre i tanie wózki widłowe zasilane w ten sposób.

Dowiedz się więcej

Zimą wózki widłowe, podobnie jak inne pojazdy, są narażone na szereg niekorzystnych czynników, które mogą negatywnie wpływać na ich stan techniczny i wydajność. Z tego artykułu dowiedzą się Państwo, jak prawidłowo przygotować wózek widłowy do sezonu zimowego.

Dowiedz się więcej

W obsłudze działalności e-commerce można wyróżnić różne strategie lokowania magazynów. Każda z nich jest przystosowana do potrzeb firmy i klientów oraz charakterystyki produktów, a także związana ze stopniem rozwoju przedsiębiorstwa i dostępną infrastrukturą. 

Dowiedz się więcej

Maszt to ważny element konstrukcyjny niemal wszystkich wózków widłowych posiadających opcję podnoszenia ładunku. Z artykułu dowiedzą się Państwo, jaka jest funkcja tej części urządzenia, jakie są rodzaje masztów i na co zwracać uwagę, wybierając wózek widłowy z masztem.

Dowiedz się więcej

Cross-docking, czyli przeładunek kompletacyjny, to jedna z metod dystrybucji materiałów do produkcji, półproduktów i gotowych towarów. Sprawdź, na czym polega cross-docking, w jakich branżach sprawdzi się najlepiej oraz jakie są jego zalety i wady.

Dowiedz się więcej

Akumulator to jeden z najistotniejszych elementów wózka elektrycznego. Sprawdźcie Państwo, jak bezpiecznie ładować baterię pojazdu oraz jak zapewnić jej jak najdłuższą żywotność i wydajne działanie!

Dowiedz się więcej

Wózki typu reach truck to jeden z najbardziej rozpowszechnionych typów wózków widłowych. Sprawdźcie Państwo,  jakie jest zastosowanie wózków reach truck w magazynie i czym charakteryzują się te maszyny, a także jakie są ich rodzaje oraz dostępne funkcje. 

Dowiedz się więcej

Aby magazyn mógł funkcjonować wydajnie i bezproblemowo, jego przestrzeń musi zostać rozsądnie zagospodarowana. W większości przypadków najłatwiej jest zapewnić to, wydzielając odpowiednie strefy na realizację poszczególnych zadań.

Dowiedz się więcej

Odpowiednio wyposażony magazyn z profesjonalnym personelem jest niezwykle istotny, ale jego potencjał nie zostanie w pełni wykorzystany bez zastosowania odpowiedniej techniki magazynowania. Przedstawiamy najpopularniejsze i najbardziej skuteczne metody składowania towarów w magazynie.

Dowiedz się więcej

Ręczne wózki paletowe to jedne z najczęściej używanych urządzeń wspomagających pracę w sklepach, halach produkcyjnych i w magazynach. Sprawdźcie Państwo, jakie są najczęstsze usterki paleciaków, co zrobić w przypadku awarii oraz jak zapobiegać podobnym sytuacjom w przyszłości.

Dowiedz się więcej

Branża e-commerce to przyszłość biznesu – widać to szczególnie w dobie pandemii koronawirusa, która znacznie przyspieszyła rozwój sprzedaży on-line, także w Polsce.

Dowiedz się więcej