Computer Keyboard_[MAM-50457]

Blog

Branża magazynowo-transportowa nie mogłaby istnieć bez przestrzeni składowania, pracowników, planów logistycznych, kierowców…, ale również bez wózków widłowych.

Dowiedz się więcej

Każde przedsiębiorstwo, którego istotną częścią działalności jest magazynowanie, powinno być wyposażone w odpowiednie systemy magazynowania.

Dowiedz się więcej

Logistyka produkcji, magazynowa i transportu przechodzi prawdziwą transformację: analogowe metody pozyskiwania i wykorzystywania danych odchodzą w zapomnienie, a we wszystkich obszarach, w których logistyka odgrywa znaczącą rolę, wybrzmiewa jedno słowo: automatyzacja. 

Dowiedz się więcej

Oszczędności w każdej firmie są na wagę złota. Przedsiębiorcy nieustannie szukają więc rozwiązań, które są tańsze, a jednocześnie pozwalają prowadzić działalność na najwyższych obrotach.

Dowiedz się więcej

Załadunek i rozładunek towarów to dwa kluczowe etapy łańcucha dostaw, od których w znacznym stopniu zależy, czy ładunek dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie. 

Dowiedz się więcej
Bezpieczniej z Jungheinrich

Sprawnie funkcjonujący magazyn odgrywa kluczową rolę w firmie. Aby działał wydajnie i bezpiecznie, potrzebne są sprawdzone rozwiązania, które mu to umożliwią. Z pewnością należą do nich systemy wspomagania Jungheinrich. Czym są assistance systems i jak wpływają na działanie magazynu?

Dowiedz się więcej
Rozwiązania finansowania Jungheinrich

Wózki widłowe to specjalistyczny sprzęt, którego ceny dochodzą nawet do kilkuset tysięcy złotych. Większość firm, chcąc zrealizować taką inwestycję, musi sięgnąć do zewnętrznego źródła finansowania. Wówczas z pomocą przychodzi leasing. Co to jest leasing i na jakich zasadach się opiera? 

Dowiedz się więcej