Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Computer Keyboard_[MAM-50457]

Blog

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami na naszym blogu.

Załadunek i rozładunek kontenerów nie zawsze musi odbywać się za pomocą dźwigów i suwnic. Korzystanie z wózków widłowych często jest bardziej efektywnym i oszczędnym rozwiązaniem. Ważne jest jednak, by wózek miał odpowiednie parametry. Jakie urządzenia do obsługi kontenerów sprawdzą się najlepiej?

Dowiedz się więcej

Czy automatyzacja wymaga całkowitego przemodelowania funkcjonowania magazynu? A może zmiany na lepsze da się wdrożyć małymi krokami? Zapraszamy do sprawdzenia, jak powinna wyglądać prawidłowa automatyzacja magazynu!

Dowiedz się więcej

Korzystanie z czytnika kodów kreskowych pozwala na bieżąco kontrolować stany magazynowe, sprawnie zarządzać kompletowaniem towarów, przyjęciami i wysyłką. Warunek? Skaner magazynowy musi być dostosowany do potrzeb firmy i warunków w magazynie. Poniżej podpowiadamy, jak to osiągnąć!

Dowiedz się więcej

O zaletach najlepiej mówić za pomocą liczb: regały push back pozwalają znacznie zwiększyć pojemność składowania o nawet 75%. Na optymalnym wykorzystaniu przestrzeni magazynu korzyści ze stosowania tego rozwiązania się jednak nie kończą. Dlaczego warto wykorzystać regał push back w magazynie?

Dowiedz się więcej

Wózek spalinowy ma dużą moc, rozwija znaczne prędkości i doskonale sprawdza się w trudnych warunkach. Ma jednak pewne ograniczenia, jeśli chodzi o zastosowania. Czy wózek widłowy spalinowy nadaje się do używania w magazynach wewnętrznych?

Dowiedz się więcej

Co sprawia, że wózki widłowe są wydajne, zwrotne i mają dużą moc? To znajdujące się pod ich maską silniki! Sposób zasilania wózka wpływa na jego pracę, a także na możliwości zastosowania do różnych celów. Czym różnią się od siebie poszczególne rodzaje silników do wózków widłowych?

Dowiedz się więcej

Trudno powiedzieć, skąd wzięły się mity na temat wózków wysokiego składowania. Pojawiające się czasem negatywne opinie na temat tych urządzeń magazynowych bywają niesłuszne. Zapraszamy do przekonania się, jak działają wózki wysokiego składowania i jak mogą pomóc zorganizować pracę w magazynie.

Dowiedz się więcej

Wózki czołowe skutecznie podnoszą i transportują nawet bardzo ciężkie ładunki w obrębie magazynu. Zapraszamy do sprawdzenia, jak dobrać wózek widłowy czołowy do swoich potrzeb!

Dowiedz się więcej

Planowanie tego, jak będzie wyposażony magazyn, to duże wyzwanie. Trzeba zadbać nie tylko o dobranie odpowiedniego systemu regałów czy innych urządzeń pozwalających na sprawne przyjęcie, składowanie i wydanie produktów. Konieczne jest ustalenie, jaki będzie układ technologiczny obiektu.

Dowiedz się więcej

Elektryczny wózek widłowy nie może działać bez sprawnego akumulatora. Nawet najlepszy akumulator nie poradzi sobie jednak bez prostownika. Jaki prostownik do wózka widłowego wybrać, aby mieć pewność, że zapewni skuteczne i bezpieczne ładowanie?

Dowiedz się więcej

Wózek widłowy podnośnikowy cieszy się dużą popularnością w sklepach, magazynach i centrach logistycznych. Co warto wiedzieć na jego temat?

Dowiedz się więcej

Od operatorów wózków widłowych wymaga się posiadania uprawnień. Jak zdobywa się takie uprawnienia? Jak przygotować się do egzaminu państwowego?

Dowiedz się więcej

Wózek widłowy systemowy jest niezastąpiony podczas pracy w magazynach, gdzie regały znajdują się blisko siebie. Jakie są zalety takich wózków?

Dowiedz się więcej