Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Stage Bezpieczeństwo
Ochrona 360° Jungheinrich

Systemy bezpieczeństwa

Magazyn to nie plac zabaw, ale powinien być tak samo bezpieczny.


Ze względu na rosnącą dynamikę i złożoność procesów wzrasta również poziom zagrożeń w magazynie. W związku z tym nie wystarczy już ochrona pojedynczych obszarów - kluczowe znaczenie ma spojrzenie na cały magazyn. Będąc firmą rodzinną i wiodącym dostawcą rozwiązań intralogistycznych, zawsze jesteśmy wyczuleni na aspekty ochrony. Nasza szeroka gama systemów bezpieczeństwa i pomocy zapewnia 360-stopniową ochronę dla wszystkich obszarów magazynu. W ten sposób troszczymy się o to, aby zadbanie o bezpieczeństwo magazynu było dla Państwa dziecinnie proste.


Content Bezpieczeństwo


 

Content Bezpieczeństwo 2a Wszystko pod kontrolą.

Bezpieczeństwo wszystkich obszarów magazynu.
Nasza 360 – stopniowa ochrona obejmuje wszystkie pięć obszarów ryzyka w środowisku magazynowym. Bezpieczne rozwiązania od Jungheinrich zapewniają ochronę ludzi, towarów, magazynu, wózków i danych. Dzięki ponad 60 - letniemu doświadczeniu, pomagamy z wyprzedzeniem identyfikować sytuacje krytyczne, zmniejszać ryzyko wypadków i ulepszać poziom bezpieczeństwa na każdej płaszczyźnie.


Zapraszamy do kontaktu!


Content Bezpieczeństwo 3

1. Ochrona osób.

Bo człowiek jest najważniejszy. 

Mogą Państwo w pełni polegać na naszej kompleksowej koncepcji bezpieczeństwa. Aby chronić pracowników przed kolizjami z udziałem wózków widłowych lub innymi wypadkami w magazynie, oferujemy różne opcje wyposażenia. A ponieważ zdrowie Państwa pracowników jest dla nas tak ważne, zapewniamy również ergonomię miejsca pracy. Aby kierowcy mogli pracować bezpiecznie i wydajnie.

Content Bezpieczeństwo 8a Nie można mieć oczu dookoła głowy.

System rozpoznawania osób Jungheinrich.     
Kamera cofania Jungheinrich z funkcją wykrywania osób zmniejsza ryzyko kolizji podczas cofania wózków widłowych. Gdy tylko człowiek znajdzie się w strefie zagrożenia, system uruchamia sygnał świetlny i dźwiękowy. Kierowcy widzą na ekranie, co dzieje się za nimi, bez konieczności odwracania głowy.


Content Bezpieczeństwo 4

2. Ochrona towaru.

Niezawodna ochrona towaru.

Magazynowane towary są cennym dobrem. Nasze systemy pomagają chronić je właściwie, oszczędzając przy tym czas i pieniądze. Zapewniamy nie tylko bezpieczeństwo towarów i pracowników w magazynie, ale również zwiększamy wydajność magazynową i bezpieczeństwo dostaw.

Content Zdrowie 2 (1) Niższe niebezpieczeństwo uszkodzenia towaru.

Jungheinrich FloorPro.
Jungheinrich FloorPro redukuje wibracje wózka, co zmniejsza ryzyko uszkodzenia towarów podczas jazdy i znacznie zwiększa efektywność pracy. 


Content Bezpieczeństwo 5

3. Ochrona systemów magazynowych

Skuteczne zapobieganie zagrożeniom w magazynie.

Nasze usługi prewencyjne zapobiegają zagrożeniom spowodowanym przez uszkodzony sprzęt magazynowy. Dzięki temu Państwa procesy są bezpieczne, a inwestycje chronione.

Content Bezpieczeństwo 10a Dokładna kontrola się opłaca.

Inspekcja regałów Jungheinrich.
Coroczne kontrole przeprowadzane przez naszych wykwalifikowanych inspektorów regałów zwiększają bezpieczeństwo Twojego magazynu i pozwalają generować oszczędności. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zidentyfikować długoterminowe i podstawowe usterki, ocenić je i jeśli to konieczne wymienić uszkodzone części regałów na oryginalne części zamienne firmy Jungheinrich.


Content Bezpieczeństwo 6

4. Ochrona wózków.

Znaczne zmniejszenie liczby wypadków.

Oferując różne funkcje i regularną konserwację, pomagamy zminimalizować liczbę wypadków, w których biorą udział wózki. Dzięki temu nie tylko chronimy pracowników, lecz redukujemy także nakłady na naprawy i utrzymanie sprzętu w ruchu. To również oznacza niższe koszty.

Content Bezpieczeństwo 11a Skuteczne ograniczenie wypadków z udziałem wózków.

Czujnik wstrząsowy firmy Jungheinrich.
Czujnik wstrząsów Jungheinrich zapewnia ochronę pojazdów, towarów i pracowników. Jest łatwy w modernizacji i korzystny pod względem jakości, moduł czujnika rejestruje uderzenia i wypadki w słyszalnej lub widzialnej reakcji. Niedrogi moduł czujnika można łatwo doposażyć i zgłaszać wstrząsy w pojeździe i wypadki akustycznie lub wizualnie. Zebrane dane dostarczają również cennych informacji, aby skutecznie zminimalizować uszkodzenia w magazynie.

Content Bezpieczeństwo 7

5. Ochrona danych.

Aby wszystko pozostało tam, gdzie powinno.
W dobie rosnącej cyfryzacji, rozwiązania problemów z zakresu ochrony danych powinny być częścią każdej strategii bezpieczeństwa. Przywiązujemy dużą wagę do tego, aby nasze cyfrowe rozwiązania spełniały najwyższe standardy bezpieczeństwa. Aby hakerzy nie mieli szans, zapewniamy oprogramowanie i aplikacje internetowe certyfikowane przez niezależnych ekspertów. Dzięki temu Państwa cenne dane i informacje o firmie będą pod trwałą i skuteczną ochroną.

Content Bezpieczeństwo 12a Nie daj hakerom żadnych szans.

Jungheinrich ISM Online – certyfikowane bezpieczeństwo danych.
Kompleksowy system Jungheinrich ISM Online pozwala skutecznie zarządzać flotą wózków widłowych, niezależnie od jej wielkości i złożoności. Nasza aplikacja internetowa została poddana wnikliwym testom pod kątem ochrony przed cyberatakami. Niezależni eksperci potwierdzają wysoki poziom bezpieczeństwa oferowany przez ISM Online.Bezpieczeństwo jest dziecinnie proste,

kiedy masz wszystko pod kontrolą.


Sprawdź, jak nasza kompleksowa koncepcja może pomóc Ci w podniesieniu poziomu bezpieczeństwa w magazynie.


Dowiedz się więcej


Content Bezpieczeństwo 7b

Pytania związane z bezpieczeństwem w magazynie?

Zachęcamy do kontaktu.

Businessman sitting in the office at his computer_[MAM-52778]

Dział Serwisu

Jungheinrich

Skontaktuj się z nami