Stage O nas

O nas

Jungheinrich Polska Sp. z o.o. jest częścią światowego koncernu Jungheinrich AG, wiodącego na świecie dostawcy rozwiązań intralogistycznych.

Od ponad 25 lat nieustannie wsłuchujemy się w potrzeby i życzenia naszych polskich klientów.

7 sierpnia 1953 r. dr Friedrich Jungheinrich otworzył w hamburskiej dzielnicy Barmbek mały warsztat zatrudniający 30 pracowników, kładąc tym samym podwaliny pod cieszące się globalnym sukcesem przedsiębiorstwo. Dzisiaj w firmie pracuje ponad 18 000 pracowników w 39 krajach – z czego ponad 600 w Polsce, aby projektować, realizować, optymalizować i utrzymywać w ruchu najlepsze rozwiązania intralogistyczne. A wszystko to z maksymalnymi korzyściami dla klienta.

Bogata oferta produktów Jungheinrich obejmuje cały przekrój rozwiązań: od wózków, przez całkowicie zautomatyzowane systemy logistyczne z inteligentnym oprogramowaniem, które zapewnia komunikację maszyn, układów i procesów, aż po innowacyjne i elastyczne usługi serwisowe i finansowe.

Nasza skuteczna sieć dystrybucji bezpośredniej, obejmująca w Polsce 5 oddziałów i 4 filie, dostarcza klientom to, czego potrzebują. W każdej z naszych głównych lokalizacji zachęcamy do jazdy próbnej. Od ręki dostępne są liczne typy pojazdów.

Jakość marki Jungheinrich potwierdza się również po dokonanym zakupie: do Państwa dyspozycji jest około 300 techników serwisowych, gotowych do działania przez całą dobę.

Supernowoczesne centrum części zamiennych w Kaltenkirchen na północ od Hamburga zapewnia 24-godzinną gotowość dostawy części przez 365 dni w roku.

Szukają Państwo niezawodnego partnera, który kreatywnie, elastycznie i profesjonalnie pomoże usprawnić przepływu materiałów i towarów w Państwa przedsiębiorstwie? Partnera, który oprócz doradztwa oferuje odpowiednie wózki i technikę magazynową, a ponadto jest w stanie zaprojektować i wdrożyć całościowe rozwiązania systemowe? Zapewniamy wszystko z jednej ręki – niezawodnie i kompetentnie: filarami naszego przedsiębiorstwa są całościowe koncepcje, długofalowe rozwiązania i dystrybucja bezpośrednia.

Jesteśmy wizjonerami, stawiamy czoła każdemu wyzwaniu i wspólnie z klientami szukamy optymalnych rozwiązań. Zachęcamy do skorzystania z naszej wiedzy i ponad 60-letniego doświadczenia jako producenta, usługodawcy i dostawcy całościowych rozwiązań dla intralogistyki.


Zawsze blisko

Chętnie doradzimy Państwu osobiście. Za pomocą wyszukiwarki można znaleźć najbliższy oddział naszej firmy oraz doradcę wyspecjalizowanego w zakresie Państwa zainteresowań. 

Efektywność, technologia litowo-jonowa, bezpieczeństwo, cyfryzacja i automatyzacja to tematy, które poruszają świat i naszą branżę. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi rozwiązaniami, które są na nie odpowiedzią. 

Sukces w jednej z najciekawszych branż świata

Spółka Jungheinrich AG zalicza się do najlepszych przedsiębiorstw intralogistycznych na świecie. Jako wiodący pracodawca w branży oferuje doskonałe perspektywy w różnych obszarach zawodowych. 

Akcje firmy Jungheinrich to opłacalna i długoterminowa inwestycja. Koncentrujemy się na sile marki, innowacyjnych produktach i kompleksowej ofercie usług, tym samym budując trwałą wartość spółki. 


Jako wiodąca na świecie firma intralogistyczna jesteśmy odpowiedzialni za nasze działania - ekonomiczne, ekologiczne i społeczne. 

Jeszcze więcej informacji o Jungheinrich - aktualne informacje prasowe, nadchodzące wydarzenia.