801 300 801 Infolinia
Formularz kontaktowy
Newsletter
Picture Über uns 2019

O nas

Efektywne procesy są podstawą sukcesu każdej firmy. Stawiając na pasję do intralogistyki zapewniamy naszym klientom rozwiązania, systemy i usługi dopasowane do ich indywidualnych wymagań i branży, w której działają. 

Zawsze blisko

Chętnie doradzimy Państwu osobiście. Za pomocą wyszukiwarki można znaleźć najbliższy oddział naszej firmy oraz doradcę wyspecjalizowanego w zakresie Państwa zainteresowań. 

Efektywność, technologia litowo-jonowa, bezpieczeństwo, cyfryzacja i automatyzacja to tematy, które poruszają świat i naszą branżę. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi rozwiązaniami, które są na nie odpowiedzią. 

Sukces w jednej z najciekawszych branż świata

Spółka Jungheinrich AG zalicza się do najlepszych przedsiębiorstw intralogistycznych na świecie. Jako wiodący pracodawca w branży oferuje doskonałe perspektywy w różnych obszarach zawodowych. 

Akcje firmy Jungheinrich to opłacalna i długoterminowa inwestycja. Koncentrujemy się na sile marki, innowacyjnych produktach i kompleksowej ofercie usług, tym samym budując trwałą wartość spółki. 


Jako wiodąca na świecie firma intralogistyczna jesteśmy odpowiedzialni za nasze działania - ekonomiczne, ekologiczne i społeczne. 

Jeszcze więcej informacji o Jungheinrich - aktualne informacje prasowe, nadchodzące wydarzenia.