Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Stage Logistyka

Branża logistyczna

W czasach zglobalizowanej logistyki standardem jest efektywny kosztowo outsourcing usług. Wspieramy klientów bogatą ofertą produktów do optymalizacji łańcuchów towarów i dostaw oraz skrojonymi na miarę rozwiązaniami automatyzacyjnymi.

Ulubione rozwiązania naszych klientów

Jungheinrich jako generalny wykonawca dla SKF

Aby zagwarantować sobie rentowność, firma SKF postawiła na zautomatyzowane rozwiązanie Jungheinrich podczas przebudowy swojego centrum logistycznego w Schweinfurcie: 16 akumulatorowych wózków do kompletacji typu EKX 516a zapewnia maksymalną wydajność.

Bohus Norway polega na rozwiązaniach ASRS

Od świec po kanapy - każdy artykuł z ogromnego asortymentu mebli Bohus znajdzie swoje miejsce w nowym magazynie centralnym. Perfekcyjne współdziałanie systemów regałowych, techniki transportowej i oprogramowania gwarantuje, że wszystkie produkty trafiają na czas do klienta.

Wielozadaniowe wózki zwiększają wydajność magazynu

Nasze rozwiązania dla Grupy Raben, dzięki którym zwiększyła się wydajność magazynu i zoptymalizowane zostały koszty eksploatacji energetycznej wózków.

Kompleksowe rozwiązania z jednego źródła

GLX specjalizuje się w logistyce części zamiennych i zarządzaniu łańcuchem dostaw. Nowy magazyn miał być w dużej części zautomatyzowany i umożliwiać wydajne procesy. Jungheinrich zapewnił optymalne rozwiązania: od infrastruktury magazynowej, przez wózki widłowe, po integrację oprogramowania.

Regały paletowe na ciężki, szklany asortyment

Aby stworzyć optymalne warunki do składowania asortymentu AGC Glass, DSV wybiera kombinację wózków Jungheinrich i regałów paletowych do ciężkich ładunków w wersji specjalnie zaprojektowanej dla szklanych towarów.

Wzrost wydajności magazynu

Firma Spedigroup współpracuje z Jungheinrich od 2014 roku, a efektem tej współpracy jest stworzenie kompleksowego rozwiązania intralogistycznego.

Operacja "Ziemia Święta"

Aby przekształcić pola i łąki w odpowiednie tereny festiwalowe, potrzebne są potężne maszyny. Flota wynajmu Jungheinrich pracowała bez wytchnienia przy organizacji Wacken Open Air 2019, aby 75 000 fanów mogło rozbujać się przy dźwiękach heavy metalu w na co dzień spokojnym Wacken.

KOMPAKTOWY SYSTEM REGAŁÓW PRZESUWNYCH

Razem z naszymi ekspertami zainstalowaliśmy dla Talokaivo Oy mobilny system regałów przesuwnych w nowej siedzibie firmy, aby usprawnić magazynowanie.

Intensywna praca wózków 24/7

ID Logistics jest międzynarodową firmą specjalizującą się w obsłudze logistycznej sektora e‑commerce, retail oraz FMCG. Posiada 350 lokalizacji na całym świecie. Wyposażając magazyny stawia na nowoczesne rozwiązania, gwarantujące bezpieczeństwo i ergonomię pracy oraz wysoką wydajność.

Zrównoważona logistyka dla sportowego giganta Puma

Aby efektywnie i w sposób zrównoważony transportować szeroką gamę sprzętu sportowego, BLG Logistics korzysta z floty 60 wózków litowo-jonowych Jungheinrich w w europejskim magazynie centralnym PUMA. Całkowicie ekologiczna koncepcja logistyczna dla lepszej przyszłości.

Zrównoważona flota dla Noerpel

W magazynie firmy transportowej i logistycznej Noerpel w Niemczech, Ulm jest codziennie magazynowane, transportowane i odbierane do 5.000 towarów. Często jest ciasno. Nie jest to problemem dla kompaktowego wózka widłowego ERD 220i. Zapewnia szybkość, zwinność, ergonomię i bezpieczeństwo.

Ekologiczne ciągniki do transportu bagażu

Kompletne rozwiązanie do transportu bagażu na lotnisku Kolonia-Bonn złożone z sześciu akumulatorowych ciągników EZS 7280 z fotelem, akumulatorów litowo-jonowych i techniki ładowania pozwala każdego dnia zaoszczędzić dużą ilość CO2, a pracownicy cieszą się wysokim komfortem jazdy i bezpieczeństwem.

Najwyższa precyzja w magazynie Victorinox.

Scyzoryki, wykałaczki czy skrzynie XXL – dzięki nowemu rozwiązaniu logistycznemu z półautomatycznie sterowanymi wózkami Jungheinrich w 10-korytarzowym magazynie wysokiego składowania szwajcarski producent scyzoryków Victorinox może teraz zaopatrywać swoich klientów jeszcze szybciej i ekonomiczniej.

Dwa inteligentnie połączone światy

Aby zwiększyć pojemność i elastyczność nowego magazynu firmy Stelten położonego tuż przy porcie w Krefeld, wdrożyliśmy system regałów wahadłowych i przesuwnych, który w unikalny sposób łączy stare i nowe obszary magazynowe z wykorzystaniem systemu Jungheinrich WMS i ręcznych wózków widłowych.

Nasz EKS 215a podczas pracy w MAIER CZ.

Jako jeden z wiodących europejskich producentów części dla przemysłu samochodowego MAIER CZ wie coś na ten temat: efektywna współpraca ponad 400 pracowników z wysokowydajnymi automatycznymi systemami transportowymi (AGV), takimi jak nasze EKS 215a.

Ponieważ liczy się każda minuta.

Firma Bing Lee, największy australijski detalista z branży elektrycznej, pomyślnie przestawiła swój magazyn na wydajną całodobową pracę trzyzmianową. Obecnie 16 wydajnych wózków widłowych EFG z technologią litowo-jonową codziennie obsługuje niespodziewane szczyty zleceń – nawet w czasie pandemii.

Banner GmbH stawia na FTS 2.0 firmy Jungheinrich.

Banner GmbH, austriacki producent akumulatorów, już od 10 lat z powodzeniem wykorzystuje automatyczne systemy transportowe firmy Jungheinrich. Teraz starą flotę zastępuje nowa generacja EKS 215a, która pozwoli zwiększyć prędkość i wydajność w produkcji akumulatorów.

Inteligentnie i ekonomicznie

Dla Maso Profit – dostawcy produktów dla firm z branży przetwórstwa mięsnego i gastronomii – zrealizowaliśmy w pełni zautomatyzowany magazyn na drobne elementy z STC 2B1A. Dzięki temu wzrosła produktywność, a transport noży jest bezpieczny.

Central spare parts warehouse in Kaltenkirchen

As a general contractor for holistic logistics solutions, we’ve planned and constructed our own excellent spare parts centre. This means our original spare parts reach anywhere in the world in the shortest possible time.

Od produkcji manualnej do automatycznej

Optymalna współpraca między człowiekiem a maszyną – firma Trumpf wdrożyła automatyczne systemy transportowe (AGV) Jungheinrich. Dzięki inteligentnemu oprogramowaniu i precyzyjnej nawigacji osiągnięto sprawną obsługę procesów magazynowych.

Najlepsze osiągi w magazynie Atomic.

Atomic z siedzibą w Altenmarkt im Pongau korzysta z zalet automatycznego magazynu do obsługi drobnych elementów i stanowisk dopasowywania opakowań. Zapewnia to wydajny transport i składowanie akcesoriów narciarskich i artykułów sportowych oraz optymalne użytkowanie przestrzeni.

Technologia Li-Ion w węgierskim HOK-Plastic

Producent opakowań HOK-Plastic potrzebował rozwiązania do obsługi ok. 600 pojedynczych i blokowych stanowisk magazynowych. Rozwiązanie: systemy AGV w połączeniu z automatycznymi stacjami ładowania i interfejsem logistycznym.

BAUERSCHMIDT NA KURSIE W KIERUNKU AUTOMATYZACJI

Grupa Bauerschmidt już od 1966 roku produkuje innowacyjne, wysokiej jakości opakowania i folie ochronne. Automatyczny system transportowy (AGV) ERC 215a z technologią litowo-jonową zapewnia bieżącą obsługę przepływu towaru w nowej hali produkcyjnej.

Innowacyjność, która napędza biznes

Fresh Logistics to operator logistyczny należący do Grupy Raben. Realizacja w Wojanowie to kolejny wspólny projekt Grupy Raben i Jungheinrich.

Na drodze ku przyszłości w Noerpel

Koniec kompromisów u dostawcy usług transportowych i logistycznych Noerpel z południowych Niemiec: sprawne i wydajne wózki Li-Ion ETV 216i w połączeniu z systemem zarządzania flotą Jungheinrich zapewniają maksymalną efektywność kosztową i energetyczną w nowoczesnym magazynie z szerokimi korytarzami.

Elastyczne i przyszłościowe rozwiązanie regałowe

W celu efektywnego i kompaktowego magazynowania części zamiennych firma Jungheinrich została generalnym wykonawcą wyposażenia nowego magazynu dystrybucyjnego dostawcy usług logistycznych Syncreon w Venray w Holandii. We współpracy z META zbudowano m.in. czterokondygnacyjną wieżę do kompletacji.

Huetteman przedłuża kontrakt z firmą Jungheinrich

Huettemann Logistics obsługuje cały łańcuch dostaw swoich klientów. W zakładzie w Isernhagen regały i wózki widłowe Jungheinrich są wykorzystywane od 2014 roku w integracji z systemem zarządzania flotą ISM Online. Zwiększone bezpieczeństwo i dostępność wózków skracają okres obsługi żądań klientów.

HelloFresh łączy siły z firmą Jungheinrich.

Co roku HelloFresh Australia dostarcza klientom ponad 21 milionów pudełek ze składnikami do gotowania, korzystając z elastycznego pakietu wynajmu i serwisu Jungheinrich. Wiodący na świecie dostawca pudełek ze świeżymi, lokalnymi składnikami ceni szybkość reakcji i elastyczne relacje z klientami.

Dostawca logistyczny dokonuje zielonego wyboru

Firma CEVA Venray oczekiwała obniżenia kosztów. Oczywistym rozwiązaniem była flota ekologicznych wózków Jungheinrich z bezobsługową technologią Li-Ion.

Technologia Li-Ion w nowym centrum logistyki DHL.

Gdy DHL przeniosło operacje logistyczne dla Ricoh Europe do magazynu w Bergen op Zoom, zadecydowano o modernizacji floty w technologii Li-Ion. Szybkie ładowanie, brak wymiany akumulatorów i bezobsługowy charakter – bezpieczne, wydajne wózki Jungheinrich w technologii Li-Ion były idealne.

Mamy rozwiązania intralogistyczne idealnie dopasowane do Twojej branży.

Umów się na spotkanie już teraz!

kontakt ogólny

Kontakt z doradcą

Jungheinrich

Skontaktuj się z nami

Mamy rozwiązanie dopasowane do specjalnych wymagań Państwa branży

REGAŁY I WÓZKI W PROFISHOP

Wszystko, co potrzebne dla przyszłościowych, bezbłędnych procesów

Świat logistyki stoi przed poważnymi wyzwaniami w postaci coraz krótszych czasów dostaw, rosnącej presji cenowej i coraz bardziej złożonych wymagań dystrybucyjnych. Z roku na rok, aby przetrwać na zaciekle rywalizującym rynku globalnym, trzeba znajdować nowe możliwości oszczędności. Mając nas po swojej stronie, mogą Państwo ze spokojem patrzeć w przyszłość.

Pomożemy Państwu wdrożyć rozwiązania efektywne kosztowo, oszczędzające czas i zapewniające elastyczność. Zadbamy przy tym o płynny i bezbłędny proces logistyczny, a także o bezpieczeństwo pracowników. Nasza potężna infrastruktura IT gwarantuje wydajność i transparentność, na przykład dzięki kompleksowemu śledzeniu przesyłek.

Obsługują Państwo różnych przewoźników ładunków lub mają Państwo do czynienia z coraz szerszą gamą produktów? Oferujemy dopasowane rozwiązania logistyczne dla wszystkich naszych partnerów i jesteśmy zawsze gotowi do pomocy dzięki naszej kompleksowej sieci serwisowej.

Od automatyzacji po energooszczędność

Logistyka to bardzo złożona działalność, dlatego często wymaga specyficznych dla danej branży rozwiązań. W rezultacie zakres wdrożeń technologicznych i procedur jest praktycznie nieograniczony. Przykładowo, niektórzy klienci skorzystają z optymalnego wykorzystania przestrzeni i wysokiego wskaźnika kompletacji dzięki naszym magazynom wysokiego składowania lub magazynom o wąskich korytarzach. Dla innych nasze automatyczne magazyny na drobne elementy wyznaczą drogę do logistycznego sukcesu. W połączeniu z naszym systemem zarządzania magazynem (WMS) i pionierskimi rozwiązaniami IT, wiele procesów można częściowo lub całkowicie zautomatyzować.

Dzięki temu procesy logistyczne mogą działać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przy minimalnym udziale personelu, co pozwala oszczędzać koszty, a jednocześnie zwiększać bezpieczeństwo i zapewniać maksymalną wydajność. Optymalizację procesów można również osiągnąć za pomocą naszych wydajnych i, w razie potrzeby, w pełni elektrycznych wózków widłowych, a także naszych wózków automatycznych (AGV). Jungheinrich będzie pracować niestrudzenie, aby zabezpieczyć Państwa przyszłość w świecie Logistyki 4.0, zapewniając jednocześnie najwyższą efektywność kosztową, bezpieczeństwo i wydajność.