Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Stage Logistyka

Branża logistyczna

W czasach zglobalizowanej logistyki standardem jest efektywny kosztowo outsourcing usług. Wspieramy klientów bogatą ofertą produktów do optymalizacji łańcuchów towarów i dostaw oraz skrojonymi na miarę rozwiązaniami automatyzacyjnymi.

Ulubione rozwiązania naszych klientów

Regały paletowe na ciężki, szklany asortyment

Aby stworzyć optymalne warunki do składowania asortymentu AGC Glass, DSV wybiera kombinację wózków Jungheinrich i regałów paletowych do ciężkich ładunków w wersji specjalnie zaprojektowanej dla szklanych towarów.

Wzrost wydajności magazynu

Firma Spedigroup współpracuje z Jungheinrich od 2014 roku, a efektem tej współpracy jest stworzenie kompleksowego rozwiązania intralogistycznego.

Operacja "Ziemia Święta"

Aby przekształcić pola i łąki w odpowiednie tereny festiwalowe, potrzebne są potężne maszyny. Flota wynajmu Jungheinrich pracowała bez wytchnienia przy organizacji Wacken Open Air 2019, aby 75 000 fanów mogło rozbujać się przy dźwiękach heavy metalu w na co dzień spokojnym Wacken.

KOMPAKTOWY SYSTEM REGAŁÓW PRZESUWNYCH

Razem z naszymi ekspertami zainstalowaliśmy dla Talokaivo Oy mobilny system regałów przesuwnych w nowej siedzibie firmy, aby usprawnić magazynowanie.

Intensywna praca wózków 24/7

ID Logistics jest międzynarodową firmą specjalizującą się w obsłudze logistycznej sektora e‑commerce, retail oraz FMCG. Posiada 350 lokalizacji na całym świecie. Wyposażając magazyny stawia na nowoczesne rozwiązania, gwarantujące bezpieczeństwo i ergonomię pracy oraz wysoką wydajność.

Zrównoważona logistyka dla sportowego giganta Puma

Aby efektywnie i w sposób zrównoważony transportować szeroką gamę sprzętu sportowego, BLG Logistics korzysta z floty 60 wózków litowo-jonowych Jungheinrich w w europejskim magazynie centralnym PUMA. Całkowicie ekologiczna koncepcja logistyczna dla lepszej przyszłości.

Zrównoważona flota dla Noerpel

W magazynie firmy transportowej i logistycznej Noerpel w Niemczech, Ulm jest codziennie magazynowane, transportowane i odbierane do 5.000 towarów. Często jest ciasno. Nie jest to problemem dla kompaktowego wózka widłowego ERD 220i. Zapewnia szybkość, zwinność, ergonomię i bezpieczeństwo.

Ekologiczne ciągniki do transportu bagażu

Kompletne rozwiązanie do transportu bagażu na lotnisku Kolonia-Bonn złożone z sześciu akumulatorowych ciągników EZS 7280 z fotelem, akumulatorów litowo-jonowych i techniki ładowania pozwala każdego dnia zaoszczędzić dużą ilość CO2, a pracownicy cieszą się wysokim komfortem jazdy i bezpieczeństwem.

Najwyższa precyzja w magazynie Victorinox.

Scyzoryki, wykałaczki czy skrzynie XXL – dzięki nowemu rozwiązaniu logistycznemu z półautomatycznie sterowanymi wózkami Jungheinrich w 10-korytarzowym magazynie wysokiego składowania szwajcarski producent scyzoryków Victorinox może teraz zaopatrywać swoich klientów jeszcze szybciej i ekonomiczniej.

Dwa inteligentnie połączone światy

Aby zwiększyć pojemność i elastyczność nowego magazynu firmy Stelten położonego tuż przy porcie w Krefeld, wdrożyliśmy system regałów wahadłowych i przesuwnych, który w unikalny sposób łączy stare i nowe obszary magazynowe z wykorzystaniem systemu Jungheinrich WMS i ręcznych wózków widłowych.

Nasz EKS 215a podczas pracy w MAIER CZ.

Jako jeden z wiodących europejskich producentów części dla przemysłu samochodowego MAIER CZ wie coś na ten temat: efektywna współpraca ponad 400 pracowników z wysokowydajnymi automatycznymi systemami transportowymi (AGV), takimi jak nasze EKS 215a.

Ponieważ liczy się każda minuta.

Firma Bing Lee, największy australijski detalista z branży elektrycznej, pomyślnie przestawiła swój magazyn na wydajną całodobową pracę trzyzmianową. Obecnie 16 wydajnych wózków widłowych EFG z technologią litowo-jonową codziennie obsługuje niespodziewane szczyty zleceń – nawet w czasie pandemii.

Banner GmbH stawia na FTS 2.0 firmy Jungheinrich.

Banner GmbH, austriacki producent akumulatorów, już od 10 lat z powodzeniem wykorzystuje automatyczne systemy transportowe firmy Jungheinrich. Teraz starą flotę zastępuje nowa generacja EKS 215a, która pozwoli zwiększyć prędkość i wydajność w produkcji akumulatorów.

Central spare parts warehouse in Kaltenkirchen

As a general contractor for holistic logistics solutions, we’ve planned and constructed our own excellent spare parts centre. This means our original spare parts reach anywhere in the world in the shortest possible time.

Inteligentnie i ekonomicznie

Dla Maso Profit – dostawcy produktów dla firm z branży przetwórstwa mięsnego i gastronomii – zrealizowaliśmy w pełni zautomatyzowany magazyn na drobne elementy z STC 2B1A. Dzięki temu wzrosła produktywność, a transport noży jest bezpieczny.

Od produkcji manualnej do autonomicznej.

Optymalna współpraca między człowiekiem a maszyną – nasz klient Trumpf wdrożył automatyczne systemy transportowe (AGV) Jungheinrich do autonomicznych zadań w swojej inteligentnej fabryce. Dzięki inteligentnemu oprogramowaniu i precyzyjnej nawigacji osiągnięto sprawną obsługę procesów roboczych. 

Najlepsze osiągi w magazynie Atomic.

Atomic z siedzibą w Altenmarkt im Pongau korzysta z zalet automatycznego magazynu do obsługi drobnych elementów i stanowisk dopasowywania opakowań. Zapewnia to wydajny transport i składowanie akcesoriów narciarskich i artykułów sportowych oraz optymalne użytkowanie przestrzeni.

Technologia Li-Ion w węgierskim HOK-Plastic

Producent opakowań HOK-Plastic potrzebował rozwiązania do obsługi ok. 600 pojedynczych i blokowych stanowisk magazynowych. Rozwiązanie: systemy AGV w połączeniu z automatycznymi stacjami ładowania i interfejsem logistycznym.

BAUERSCHMIDT NA KURSIE W KIERUNKU AUTOMATYZACJI

Grupa Bauerschmidt już od 1966 roku produkuje innowacyjne, wysokiej jakości opakowania i folie ochronne. Automatyczny system transportowy (AGV) ERC 215a z technologią litowo-jonową zapewnia bieżącą obsługę przepływu towaru w nowej hali produkcyjnej.

Innowacyjność, która napędza biznes

Fresh Logistics Polska to operator logistyczny o międzynarodowym zasięgu należący do Grupy Raben. Realizacja w Wojanowie to kolejny wspólny projekt Grupy Raben oraz Jungheinrich – w magazynie  w Gądkach pracuje już 37 wózków widłowych Jungheinrich z technologią litowo – jonową.

Na drodze ku przyszłości w Noerpel

Koniec kompromisów u dostawcy usług transportowych i logistycznych Noerpel z południowych Niemiec: sprawne i wydajne wózki Li-Ion ETV 216i w połączeniu z systemem zarządzania flotą Jungheinrich zapewniają maksymalną efektywność kosztową i energetyczną w nowoczesnym magazynie z szerokimi korytarzami.

Elastyczne i przyszłościowe rozwiązanie regałowe

W celu efektywnego i kompaktowego magazynowania części zamiennych firma Jungheinrich została generalnym wykonawcą wyposażenia nowego magazynu dystrybucyjnego dostawcy usług logistycznych Syncreon w Venray w Holandii. We współpracy z META zbudowano m.in. czterokondygnacyjną wieżę do kompletacji.

Huetteman przedłuża kontrakt z firmą Jungheinrich

Huettemann Logistics obsługuje cały łańcuch dostaw swoich klientów. W zakładzie w Isernhagen regały i wózki widłowe Jungheinrich są wykorzystywane od 2014 roku w integracji z systemem zarządzania flotą ISM Online. Zwiększone bezpieczeństwo i dostępność wózków skracają okres obsługi żądań klientów.

HelloFresh łączy siły z firmą Jungheinrich.

Co roku HelloFresh Australia dostarcza klientom ponad 21 milionów pudełek ze składnikami do gotowania, korzystając z elastycznego pakietu wynajmu i serwisu Jungheinrich. Wiodący na świecie dostawca pudełek ze świeżymi, lokalnymi składnikami ceni szybkość reakcji i elastyczne relacje z klientami.

Dostawca logistyczny dokonuje zielonego wyboru

Firma CEVA Venray oczekiwała obniżenia kosztów. Oczywistym rozwiązaniem była flota ekologicznych wózków Jungheinrich z bezobsługową technologią Li-Ion.

Technologia Li-Ion w nowym centrum logistyki DHL.

Gdy DHL przeniosło operacje logistyczne dla Ricoh Europe do magazynu w Bergen op Zoom, zadecydowano o modernizacji floty w technologii Li-Ion. Szybkie ładowanie, brak wymiany akumulatorów i bezobsługowy charakter – bezpieczne, wydajne wózki Jungheinrich w technologii Li-Ion były idealne.

Grifols: Innowacyjne rozwiązanie intralogistyczne

Grifols jest koncernem farmaceutycznym, który eksportuje produkty na cały świat. Jungheinrich opracował zaawansowane rozwiązanie magazynowe do bezpiecznego przechowywania i transportu wrażliwych produktów w temp. od +5 do -35°C.

HelloFresh serwuje z pomocą wózków Jungheinrich.

Aby dostarczać miliony posiłków każdego roku, HelloFresh Australia bazuje na sprawnej ofercie wynajmu i usług. Wiodący światowy dostawca zestawów posiłków ze świeżymi, lokalnymi składnikami szczególnie docenia szybki czas reakcji i dużą elastyczność współpracy.

Marquardt inwestuje w magazyn przyszłości.

Produktywność na najwyższym poziomie: w firmie Marquardt Logistik GmbH, która jest wiodącym na świecie ekspertem w dziedzinie mechatroniki interaktywnej, szeroka flota litowo-jonowa firmy Jungheinrich zapewnia maksymalną wydajność, więcej miejsca w magazynie i niższe koszty. 

Wiodąca firma logistyczna stawia na Jungheinrich.

Logic ma ambitne cele na przyszłość. W ciągu zaledwie kilku lat liczba 3 000 pozycji paletowych wzrosła do 15 000 i oczekuje się, że jeszcze wzrośnie. Flota wydajnych wózków wysokiego składowania firmy Jungheinrich odegra w tym procesie kluczową rolę. 

Mamy rozwiązania intralogistyczne idealnie dopasowane do Twojej branży.

Umów się na spotkanie już teraz!

kontakt ogólny

Kontakt z doradcą

Jungheinrich

Skontaktuj się z nami

Mamy rozwiązanie dopasowane do specjalnych wymagań Państwa branży

REGAŁY I WÓZKI W PROFISHOP