Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Stage Regały (1)
Wiedza i stal to filary siły nośnej w magazynie

Regały i wyposażenie do magazynów

Optymalnie zaprojektowany regał stanowi kręgosłup magazynu. 
Każdy nasz projekt uwzględnia nie tylko kwestię dźwigania ciężarów, ale i ewentualne dostosowywanie systemów regałowych do zmian, które mogą nastąpić w przyszłości.

W Jungheinrich stawiamy na własne projekty, indywidualne rozwiązania i najwyższą jakość. Dzięki bogatej ofercie produktów możemy zagwarantować, że cały przechowywany asortyment jest bezpieczny i łatwo dostępny. Klienci z całego świata wybierają nasze systemy, bo pomagają one w spełnianiu kolejnych celów stawianych magazynowi.

Content Regały

Doskonała konfiguracja.
Od projektowania po obsługę posprzedażową.

By dobrze spełniać swoją rolę, Państwa magazyn potrzebuje solidnych fundamentów. Na tym skupiamy się podczas uzgadniania koncepcji. Nasi projektanci definiują wymagania, jakie powinien spełniać regał paletowy w danym magazynie i przystępują do obliczeń technicznych. Następnie, już na miejscu u klienta, planujemy i projektujemy skrojone na miarę rozwiązanie. Na życzenie oferujemy także coroczny przegląd. W ten sposób otrzymują Państwo wszystko z jednej, eksperckiej ręki.

Marco Harder
Kierownik działu Technika i rozwój produktu

„Firma Jungheinrich sama podejmuje zobowiązania, które wychodzą poza normy ustawowe”.

Wszystko dokładnie sprawdzone.

Każdy regał poddawany jest licznym testom potwierdzającym ich udźwig – zarówno wewnętrznym, jak i przeprowadzanym w niezależnych instytutach. Dzięki naszym własnym stanowiskom kontrolnym możemy potwierdzić, że komponenty regałowe Jungheinrich spełniają wysokie wymagania naszych klientów.

Dobry system regałowy opiera się na partnerstwie.

Projektowanie magazynu to kompleksowy proces, dlatego potencjalne zmiany, które trzeba będzie wprowadzić w przyszłości, muszą być przewidziane już podczas wstępnego planowania. Projektanci naszego pierwszego systemu regałowego "Hubertus" rozumieli to, dlatego jest on do tej pory używany na całym świecie. Eksperci Jungheinrich są przy projekcie od wstępnego planowania aż do wdrożenia, analizując procesy zachodzące w magazynie i dostosowując koncepcję pod względem ekonomicznym i praktycznym. 

Content Regały (1)

Co czyni z nas idealnego partnera w kwestii systemów regałowych? 

Jako lider wśród dostawców rozwiązań do składowania i przechowywania towarów Jungheinrich specjalizuje się w optymalizowaniu produktywności i zwiększaniu efektywności operacji wykonywanych w magazynie. Systemy regałowe są kluczem do optymalnej efektywności i podstawą każdej operacji magazynowej. W Jungheinrich dostarczamy produkty, które otworzą drzwi do wykorzystania całego potencjału przestrzeni magazynowej. 

Systemy regałowe Jungheinrich 

Dzięki dużej elastyczności w kwestii projektowania i szerokiej gamie produktów Jungheinrich jest w stanie zapewnić odpowiedni system do każdego magazynu. 

Kompaktowe składowanie i pełne wykorzystanie powierzchni magazynowej dzięki systemom regałowym Jungheinrich

Drobne elementy pod kontrolą

Składowanie i kompletacja drobnych elementów może być dużym wyzwaniem. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań, która obejmuje systemy do magazynowania drobnych elementów zarówno statycznego, jak i dynamicznego. 

Do dynamicznego składowania drobnych elementów proponujemy dwa typy regałów: 

  • regał karuzelowy 
  • regał windowy

Projekty na całym świecie

Content Regały (2)

1 Satair/Singapur

Budowa nowego magazynu części zamiennych na potrzeby przemysłu lotniczego i kosmicznego w jednym z wiodących przedsiębiorstw w tym segmencie. Zaprojektowano kompleksowy system regałowy złożony z jezdnego magazynu towarów dłużycowych, regałów półkowych i paletowych.

2 Universal Services/Moskwa

Budowa nowego magazynu-chłodni dla wieloletniego klienta i dużego gracza w branży logistycznej. Zastosowanie ma magazyn kompaktowy z transporterami palet.

3 Grifols/Irlandia

Międzynarodowe przedsiębiorstwo farmaceutyczne rozwijające i sprzedające innowacyjne produkty w ponad 90 krajach na świecie. W nowym magazynie połączyliśmy ręczne i zautomatyzowane obszary magazynowe.


Wyjątkowe rozwiązania magazynowe
dla każdej branży.

Świat intralogistyki staje się coraz bardziej złożony. Odpowiadamy na to rozwiązaniami dostosowanymi do potrzeb konkretnych branż.
W firmie Jungheinrich znajdą Państwo bogatą ofertę produktów, która zadowoli każdego klienta, ale również spotkają ekspertów, którzy dysponują solidną znajomością rynku i opracowują koncepcje odpowiadające na indywidualne wymagania. Dzięki lepszej wydajności będą Państwo zawsze wyprzedzać konkurencję o jedną długość regału.

Dostarczamy kompleksowe rozwiązanie i zapewniamy pełną obsługę podczas wdrażania projektu.

Jungheinrich oferuje kompletne rozwiązania, od projektu, przez wdrożenie aż po obsługę posprzedażową. W każdym miejscu na świecie. 

Kompetencje systemowe z jednej ręki Kompletny projekt i pełne wyposażenie magazynu z jednego źródła

Zapewniamy kompletny plan magazynu. Niezależnie, czy preferują Państwo rozwiązania manualne czy automatyczne - mamy produkty spełniające wszystkie wymagania. 

Mamy ponad 60-letnie doświadczenie w projektach systemów regałowych. Naszą wiedzę opieramy na wielu wdrożonych rozwiązaniach wprowadzonych na całym świecie. 

Zachęcamy do kontaktu! 

kontakt ogólny

Kontakt z doradcą

Jungheinrich

Skontaktuj się z nami

Najczęstsze pytania