Stage Regały (1)
Wiedza i stal to filary siły nośnej w magazynie

Regały magazynowe

Optymalnie zaprojektowany regał stanowi kręgosłup magazynu. 
Każdy nasz projekt uwzględnia nie tylko kwestię dźwigania ciężarów, ale i ewentualne dostosowywanie systemów regałowych do zmian, które mogą nastąpić w przyszłości.

Od 60 lat stawiamy na własne projekty, indywidualne rozwiązania i najwyższą jakość. Dzięki bogatej ofercie produktów możemy zagwarantować, że cały przechowywany asortyment jest bezpieczny i łatwo dostępny. Klienci z całego świata wybierają nasze systemy, bo pomagają one w spełnianiu kolejnych celów stawianych magazynowi.

Stage Regały magazynowe + wyposażenie magazynowe
60 lat regałów, logo

Content Regały

Doskonała konfiguracja.
Od projektowania po obsługę posprzedażową.

By dobrze spełniać swoją rolę, Państwa magazyn potrzebuje solidnych fundamentów. Na tym skupiamy się podczas uzgadniania koncepcji. Nasi projektanci definiują wymagania, jakie powinien spełniać regał paletowy w danym magazynie i przystępują do obliczeń technicznych. Następnie, już na miejscu u klienta, planujemy i projektujemy skrojone na miarę rozwiązanie. Na życzenie oferujemy także coroczny przegląd. W ten sposób otrzymują Państwo wszystko z jednej, eksperckiej ręki.

Wszystko dokładnie sprawdzone.

Każdy regał poddawany jest licznym testom potwierdzającym ich udźwig – zarówno wewnętrznym, jak i przeprowadzanym w niezależnych instytutach. Dzięki naszym własnym stanowiskom kontrolnym możemy potwierdzić, że komponenty regałowe Jungheinrich spełniają wysokie wymagania naszych klientów.

Kompetencje systemowe z jednej ręki Kompleksowe planowanie magazynu.

Kompleksowe planowanie magazynu to nasza kluczowa kompetencja. Obejmuje ona nie tylko regały, lecz także wózki, układnice regałowe i odpowiednie oprogramowanie magazynowe. Tak powstaje idealnie zestrojony, rozszerzalny system intralogistyczny, który spełnia wszystkie standardy.Postawmy już teraz fundament 
pod regał przyszłości!

Content Regały (1)


Gotowy na przyszłość system regałowy

Magazynu nie projektuje się każdego dnia. Ważne jest więc to, by ludzie, którzy kładą pod nie fundamenty wybiegali myślą w przyszłość. Tak jak projektanci naszego pierwszego regału „Hubertus”, który po dziś dzień sprawdza się w magazynie.
Tak też pracują współcześni eksperci firmy Jungheinrich: służą pomocą od pierwszego pomysłu, aż do wdrożenia projektu. Analizują procesy magazynowe i na ich podstawie opracowują koncepcję regału, który spełnia wszelkie wymagania statyczne oraz ekonomiczne. Natomiast podczas implementacji pracownicy firmy Jungheinrich są na miejscu i czuwają nad precyzyjną realizacją przedsięwzięcia i dotrzymaniem standardów jakości.

Portret Marco Harder
Marco Harder
Leiter Technik & Produktentwicklung

„Jungheinrich setzt auf Selbstverpflichtung, auch über die gesetzlichen Normen hinaus.“

6 pytań do Marco Hardera (kierownika Działu Techniki i Rozwoju Produktu)

Projekty na całym świecie.

Content Regały (2)

1 Satair/Singapur

Budowa nowego magazynu części zamiennych na potrzeby przemysłu lotniczego i kosmicznego w jednym z wiodących przedsiębiorstw w tym segmencie. Zaprojektowano kompleksowy system regałowy złożony z jezdnego magazynu towarów dłużycowych, regałów półkowych i paletowych.

2 Universal Services/Moskwa

Budowa nowego magazynu-chłodni dla wieloletniego klienta i dużego gracza w branży logistycznej. Zastosowanie ma magazyn kompaktowy z transporterami palet.

3 Grifols/Irlandia

Międzynarodowe przedsiębiorstwo farmaceutyczne rozwijające i sprzedające innowacyjne produkty w ponad 90 krajach na świecie. W nowym magazynie połączyliśmy ręczne i zautomatyzowane obszary magazynowe.


Opel w Bochum/Niemcy

Gigant w branży samochodowej otwiera swoją największą lokalizację logistyczną w Europie. W nowoczesnym centrum dystrybucji towaru zamontowano ponad 19-kilometrowy system regałowy.


Content Regały (3) Sprawdzona jakość Jungheinrich. 

Nawet gdy regały już stoją, nieustannie troszczymy się o jakość i bezpieczeństwo w magazynie. Na Państwa życzenie jeden z naszych 120 certyfikowanych inspektorów przeprowadzi coroczną inspekcję, zgodnie z normą DIN EN 15635, której wymagają przepisy prawa. Jeśli czegoś brakuje, można od razu zamówić u niego oryginalne części zamienne – to duża oszczędność cennego czasu.


Content Regały (4)

Wyjątkowe rozwiązania magazynowe
dla każdej branży.

Świat intralogistyki staje się coraz bardziej złożony. Odpowiadamy na to rozwiązaniami dostosowanymi do potrzeb konkretnych branż.
W firmie Jungheinrich znajdą Państwo bogatą ofertę produktów, która zadowoli każdego klienta, ale również spotkają ekspertów, którzy dysponują solidną znajomością rynku i opracowują koncepcje odpowiadające na indywidualne wymagania. Dzięki lepszej wydajności będą Państwo zawsze wyprzedzać konkurencję o jedną długość regału.

kontakt ogólny

Kontakt z doradcą

Jungheinrich

Telefon

801 300 801

Skontaktuj się z nami