Formularz kontaktowy
801 066 065 Infolinia
Znajdź lokalizację
Stage Akumulatory i prostowniki
Pełna moc w magazynie

Zarządzanie energią

Aby wózki widłowe zapewniały najwyższą wydajność muszą mieć odpowiednie źródło energii. Z kompleksowymi rozwiązaniami energetycznymi Jungheinrich wózki pracują na pełnych obrotach. 

Wymiana akumulatorów z Jungheinrich. 

Tak szybko, jak Państwo potrzebują.

Bateria w wózku nagle wysiadła? Nasz Dział Serwisu szybko pomoże w ponownym uruchomieniu wózka. Zapewniamy wymianę akumulatorów, wynajem oraz praktyczne wskazówki dotyczące optymalnej obsługi. 

Wymiana na technologię Li-ion.

Wzrost wydajności floty wózków widłowych. 

Z naszą technologią litowo-jonową wózki nabierają nowej mocy! Prowadzimy własne badania nad rozwojem akumulatorów, dlatego jesteśmy kompetentnym partnerem w sprawach elektryfikacji magazynu. Wiedza i doświadczenie pomagają nam w wyniesieniu wydajności Państwa magazynu na wyższy poziom. 

Jungheinrich powerSCAN.

Badanie akumulatora Li-ion. 

Jungheinrich powerSCAN zapewnia, że wózek zawsze pracuje z najwyższą wydajnością. To kompleksowe badanie potwierdza sprawność źródła energii i obejmuje m.in.: roczną ocenę obsługi akumulatora, aktualizację oprogramowania i wizualną kontrolę stanu baterii, prostownika i wózka. Dzięki temu akumulatory litowo-jonowe są zawsze dostępne i pracują z najwyższą wydajnością, nawet po zakończeniu gwarancji.

Konsultacje energetyczne z Jungheinrich.

Optymalne zasilanie wózka widłowego.

Przestawienie floty na technologię litowo-jonową jest naprawdę łatwe! Nasi eksperci zaprojektują koncepcję energetyczną, indywidualnie dopasowaną do Państwa wymagań. Zapewniamy kompeksową obsługę - analizę obecnych systemów, stworzenie profilu energetycznego i komcepcji ładowania, które zoptymalizują zarządzanie energią. 

Serwis prostowników.

Pełna dostępność wózków.

Dzięki serwisowi prostowników mają Państwo pewność, że wózki osiągną najwyższą wydajność. Dbamy o sprawność prostowników i zapewniamy ich właściwe funkcjonowanie. Oznacza to, że zarówno akumulatory litowo-jonowe, jak i kwasowo-ołowiowe są ładowane w odpowiedni sposób, co wydłuża ich żywotność.

Serwis akumulatorów.

Pełna moc.

Aby zapewnić wysoką moc swoim wózkom należy zaufać odpowiedniemu partnerowi. Serwis Jungheinrich zapewnia kompleksową obsługę serwisową. 

Korzyści:

  • Kompetencje producenta
  • Dłuższa żywotność akumulatorów i prostowników
  • Większe bezpieczeństwo i wyższa wydajność 
  • Maksymalna niezawodność
  • Zgodność z regulacjami prawnymi
  • Długoterminowa inwestycja
  • Naklejki kontrolne
  • Szczegółowy raport 

Zapewniamy odpowiednie rozwiązania do każdego magazynu.

Zachęcamy do kontaktu!

Businessman sitting in the office at his computer_[MAM-52778]

Dział Serwisu

Jungheinrich

Skontaktuj się z nami