Stage Akumulatory i prostowniki
Zawsze naładowane i gotowe do pracy

Serwis akumulatorów i prostowników

Firma Jungheinrich oferuje kompletny serwis wózków akumulatorowych, by Państwa magazyn był ciągle w ruchu! 

Stage Technika ładowania

Aby zapewnić skuteczne działanie magazynu, wózki akumulatorowe muszą być zawsze naładowane. Oferujemy kompleksowe usług związane z elektryfikacją floty: akumulatory zapasowe, wynajem akumulatorów, doradztwo w kwestii konserwacji oraz kontrolę i naprawy urządzeń. Serwis firmy Jungheinrich obejmuje również konserwację prostowników, aby akumulatory zachowywały pełną sprawność na dłużej.

Korzyści:

  • Wieloletnie doświadczenie producenta
  • Dłuższa żywotność akumulatorów i prostowników
  • Większe bezpieczeństwo i lepsza wydajność wózków

Serwis prostowników

Bezpieczeństwo jest dla Państwa naprawdę ważne?
W takim razie serwis Jungheinrich jest najlepszym rozwiązaniem!

Razem stworzymy naprawdę bezpieczny magazyn. Korzystając z usług naszego serwisu mają Państwo pewność, że zawsze przestrzegane są wszystkie przepisy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy. Poza monitorowaniem technicznyego stanu pojazdów bierzemy bowiem również odpowiedzialność za terminy kontroli i wszystkie związane z tym czynności administracyjne.

Zapraszamy do skorzystania z zalet naszego serwisu:

  • Maksymalne bezpieczeństwo wszystkich operatorów
  • Przestrzeganie terminów określonych w przepisach
  • Długofalowe bezpieczeństwo inwestycji wózka, akumulatora i prostownika
  • Naklejka kontrolna
  • Szczegółowy raport kontrolny

Wiemy, jak ważny jest odpowiednio dobrany prostownik do akumulatora.

Dowiedz się więcej


Serwis akumulatorów

Zapewniamy, że z nami Państwa wózki będą pracować ze stałą wysoką wydajnością. Zajmiemy się wszystkim - począwszy od kontroli stanu akumulatora przez czyszczenie po regularną konserwację.

Firma Jungheinrich jest pionierem w zakresie elektromobilności. Warto przekonać się o wysokiej jakości i doskonałej wydajności naszych akumulatorów.

Dowiedz się więcej


Content Zarządzanie energią

Doradztwo w Państwa magazynie 

Na Państwa życzenie nasz doświadczony ekspert sporządzi koncepcję energetyczną optymalnie dostosowaną do Państwa potrzeb.  

Aby przestawienie floty na nasze akumulatory litowo-jonowe i inną technikę ładowania było łatwe i efektywne, zapewniamy kompleksowe doradztwo w zakresie energii. Obejmuje ono analizę rzeczywistego stanu wszystkich systemów i procesów, sporządzenie profili energetycznych i koncepcji ładowania w celu optymalizacji bilansu energetycznego. 


Indywidualne doradztwo

Planowanie, projektowanie i realizacja: nasi doradcy są do Państwa dyspozycji we wszystkich fazach przedsięwzięcia. Od doposażenia jednego wózka po wymianę całej floty. Oferujemy indywidualne rozwiązania. To czas, by czerpać ze skumulowanej mocy technologii litowo-jonowej.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.


kontakt serwis

Dział Serwisu

Jungheinrich

Telefon

801 066 065

Skontaktuj się z nami