Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Stage Automatyzacja

Automatyzacja

W dobrze zgranym magazynie sukces przychodzi automatycznie.

W cyfrowym świecie, w którym tempo jest coraz szybsze a rytm cyrkulacji towarów coraz gwałtowniejszy, o sukcesie decyduje spójna choreografia magazynowa. Tylko wtedy, gdy wszystkie obszary harmonijnie ze sobą współpracują, dbając o płynność ruchu, można efektywnie reagować na każde wyzwanie stawiane firmie.

Opracujemy indywidualne rozwiązanie z zakresu automatyki i jako generalny wykonawca będziemy towarzyszyć Państwu na wszystkich etapach projektu – od planowania, przez serwis i wsparcie, aż po wdrożenie systemu magazynowego, który będzie zachwycać doskonałą wydajnością - teraz i w przyszłości.

Content Automatyzacja Trenner

Wszystko, co niezbędne do perfekcyjnie zautomatyzowanego magazynu.

Content Automatyzacja (4)

Elastyczność jest podstawądługofalowej wydajności.

Tancerze ambitnego zespołu muszą spełniać takie same wymagania jak poszczególne elementy wydajnego i przyszłościowego rozwiązania automatycznego. Muszą odznaczać się maksymalną sprawnością, by elastycznie i wydajnie dostosowywać się do każdego tempa i zmiany rytmu. Dlatego, odpowiednio do potrzeb, zgrywamy bardziej i mniej zautomatyzowane obszary magazynu, by mogły płynnie reagować na każdą zmianę w przepływie towarów. Muszą być gotowe zarówno na sezonowe szczyty, jak i wahania zapotrzebowania, czy przyszły rozwój firmy. Z góry planujemy możliwość rozszerzenia i adaptacji instalacji magazynowej, by Państwa przedsiębiorstwo było zawsze elastyczne, efektywnie wykorzystywało zasoby i czerpało korzyści z długofalowej produktywności.

Content Automatyzacja (1)

Decydujące jest absolutne zaufanie do partnera.


Partnerowi zajmującemu się automatyzacją magazynu należy ufać tak samo, jak partnerowi do tańca. Jungheinrich jest wykonawcą generalnym, na którym można całkowicie polegać. Mogą Państwo liczyć na nasze wieloletnie doświadczenie, doradztwo i ekspercką wiedzę producenta. Dzięki doborze odpowiednich elementów stworzymy indywidualny system, który uwzględni wszystkie części procesu – od przyjęcia towaru po jego wydanie. Od początku wsparciem będzie osobisty doradca, który skoordynuje prace poszczególnych wykonawców i zadba o efektywną, precyzyjną realizację każdego etapu przedsięwzięcia. Dzięki naszym kompleksowym kompetencjom i wiedzy technicznej wszystkie fazy projektu automatyzacyjnego są dokładnie i przejrzyście opracowane: od analizy przepływu towarów aż po serwis. Dzięki największej w branży sieci techników serwisowych i kompetentnej obsłudze jesteśmy zawsze w pobliżu klienta i pojawiamy się na miejscu wtedy, gdy jesteśmy potrzebni.

3 kroki do automatyzacji skrojonej na miarę.

Dowiedz się więcej

Content Automatyzacja (2)

Pod okiem doświadczonego reżyseraautomatyzacja będzie sukcesem.

W tańcu, tak jak w magazynie, istotne jest, by długofalowo utrzymywać sprawność na wysokim poziomie lub nawet ją zwiększać. Aby instalacja była wydajna, już w fazie planowania łączymy sztukę inżynieryjną z rachunkiem ekonomicznym. Jako doświadczony choreograf automatyzacji w przejrzysty sposób przedstawiamy sytuację faktyczną, stan docelowy i szukamy potencjałów optymalizacyjnych. Przy uwzględnieniu warunków ekonomicznych i przestrzennych dostarczamy perfekcyjne rozwiązanie. Klienci z różnych branż świętowali już z nami premierę swoich idealnie dopasowanych rozwiązań automatyzacyjnych, dzięki którym stale poprawiają efektywność i zwiększają konkurencyjność na rynku.

Content Automatyzacja (3)

Sukces dzięki rewolucyjnymrozwiązaniom technicznym.

Podobnie jak zespół taneczny, nowoczesny system magazynowy, musi być otwarty na nowości. Wynika to z faktu, że oczekiwania publiczności zmieniają się szybko, tak jak wymagania klientów i konsumentów. Aby mogli Państwo świętować premierę swoich elastycznych i zaawansowanych rozwiązań automatycznych intensywnie inwestujemy w badania i rozwój. Nieustannie rozszerzamy nasze portfolio, aby wprowadzać do magazynów nowe, zoptymalizowane technologie. Dotyczy to zarówno nowych instalacji, jak i modernizacji lub rozbudowy istniejących.
Nasza obecna oferta obejmuje automatyczne systemy transportowe, techniki transportu bliskiego, automatyczne magazyny na drobne elementy i magazyny paletowe. Wszystko, czego potrzeba, by stworzyć perfekcyjnie zsynchronizowane rozwiązanie automatyzacyjne, dostępne z jednej ręki.


Content Automatyzacja Trenner1

Więcej informacji o automatyzacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Firma Jungheinrich jako dostawca systemowy
Projektowanie, realizacja, serwis i wsparcie
Komponenty automatyzacji
Automatyczne systemy magazynowe
Automatyczna kompletacja i paletowanie

Zrealizowane projekty automatyzacyjne.

Referencje: automatyczne systemy magazynowe

Referencje: automatyczne wózki jezdniowe

Content Proces automatyzacji (2)

Idealnie dopracowana choreografia, doskonale zestrojona orkiestra.

Cyfryzacja i komunikacja sieciowa z firmą Jungheinrich.

Jako wiodący dostawca inteligentnych rozwiązań intralogistycznych oferujemy nie tylko spójne i dopracowane w szczegółach rozwiązania automatyzacyjne, ale wszystko, co wiąże się z cyfryzacją i komunikacją sieciową w magazynie.

Dowiedz się Więcej 

Spójna automatyzacja magazynu?

Służymy radą i pomocą.
 


kontakt ogólny

Kontakt z doradcą

Jungheinrich

Skontaktuj się z nami