Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Stage akumulator litowo-jonowy

Technologia litowo-jonowa

Technologia litowo-jonowa rewolucjonizuje sektor intralogistyki i jest wiele przekonujących powodów, dla których warto zastosować rozwiązania litowo-jonowe firmy Jungheinrich. Jako wiodący dostawca akumulatorów litowo-jonowych ułatwiamy korzystanie z tej zaawansowanej technologii. W połączeniu z naszymi kompleksowymi rozwiązaniami, najnowocześniejszymi technologiami, w pełni zintegrowanymi usługami i szeroką ofertą produktów, pomagamy uczynić Państwa biznes bardziej efektywnym, a tym samym odnoszącym większe sukcesy – z Jungheinrich nie ma kompromisów.

Nie uznajemy kompromisów - Państwo też nie muszą
 

Profesjonalne doradztwo. Bez kompromisów.

Chcielibyśmy zaoferować Państwu optymalne i dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania litowo-jonowe, a tym samym obiecujemy, że nie będzie żadnych kompromisów, jeśli chodzi o planowanie i realizację projektu - dostaną Państwo tylko to, czego naprawdę potrzebują. Nasi wyspecjalizowani doradcy i eksperci ds. energii będą towarzyszyć Państwu od początku do końca, udzielając indywidualnej pomocy na każdym etapie projektu, niezależnie od tego, czy chodzi o modernizację poszczególnych pojazdów, przebudowę całej floty czy wynajem sprzętu.

 • pionier elektromobilności od prawie 70 lat
 • ponad 10 lat doświadczenia w dostarczaniu technologii litowo-jonowej
 • ponad 90 000 akumulatorów litowo-jonowych zainstalowanych w wózkach widłowych
 • najwięcej wózków z technologią li-ion w eksploatacji na świecie
 • tylko jeden doradca do kontaktu
 • zawsze odpowiednie rozwiązanie litowo-jonowe dla wszystkich Państwa potrzeb

Z Jungheinrich - kompetentnym partnerem mogą Państwo liczyć na kompleksowe rozwiązania.

No Compromises Benefit Motiv 1

Najnowocześniejsze technologie. Bez kompromisów.

Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w dostarczaniu rozwiązań litowo-jonowych, współpraca z Jungheinrich oznacza, że ​​korzystają Państwo z najnowszej technologii w zakresie wydajności i jakości. Dzięki własnym badaniom, rozwojowi i produkcji jesteśmy w stanie zaoferować unikalny, zintegrowany system, w którym akumulator litowo-jonowy, ładowarka i pojazd są ze sobą optymalnie skoordynowane.

 • wysoka niezawodność zasilania, nawet gdy akumulator nie jest w pełni naładowany
 • brak kosztów konserwacji baterii, serwisu i infrastruktury
 • brak konieczności stosowania specjalnych przestrzeni ładowania z wentylacją
 • około 21% redukcja emisji CO2 w porównaniu z akumulatorami kwasowo-ołowiowymi
 • trzykrotnie dłuższa żywotność niż konwencjonalne systemy magazynowania energii
 • niższe koszty całkowite niż w przypadku alternatywy kwasowo-ołowiowej
 • szybkie i pośrednie ładowanie podczas przerw lub przestojów dla maksymalnej dyspozycyjności pojazdu
 • możliwość ładowania do 50% w 30 minut, 80 minut ładowania do 100%
 • wysokie bezpieczeństwo podczas użytkowania, ładowania i transportu

Kolejną innowacją jest nasza nowa gama wózków widłowych ze zintegrowanym akumulatorem litowo-jonowym, w których konstrukcja pojazdu i technologia akumulatorów są skoordynowane jeszcze wydajniej i skuteczniej. Oznacza to jeszcze bardziej kompaktowe wymiary przy maksymalnej zwrotności. 
 

No Compromises Benefit Motiv 2

Kompleksowe rozwiązania. Bez kompromisów.

Wydajność jest wszystkim, dlatego chcemy, aby przejście na technologię litowo-jonową było tak łatwe i przejrzyste, jak to tylko możliwe – bez skomplikowanej komunikacji z dostawcami zewnętrznymi – wszystko z jednego źródła. Bez kompromisów.

Niezależnie od tego, czy chcą Państwo zmodernizować pojedyncze wózki widłowe, przekonwertować całą flotę, czy istnieje potrzeba zupełnie nowej infrastruktury do ładowania, czy po prostu planują Państwo wynająć pojazdy, jako jedyny dostawca kompleksowych usług w zakresie akumulatorów litowo-jonowych, zawsze pomagamy znaleźć najlepsze rozwiązanie. Wspieramy projekt litowo-jonowy od planowania do etapu wdrożenia, a dzięki naszemu serwisowi ładowarek i akumulatorów oraz naszym usługom posprzedażnym jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji przez długi czas.

Niezależnie od tego, w jaki sposób wdrażana będzie technologia litowo-jonowa, z Jungheinrich zawsze będą Państwo bezpieczni.

No Compromises Benefit Motiv 3

Najwyższa wydajność. Bez kompromisów.

Zaufanie jest ważne, ale gwarancja jest ważniejsza, szczególnie w przypadku inwestycji we własny biznes. Chcą Państwo w 100% polegać na technologii i partnerze – tak jest w przypadku Jungheinrich. Z nami otrzymują Państwo nie tylko wyrafinowaną, wysokiej jakości trwałą technologię, ale także poczucie pewności i spokoju.

Z Jungheinrich Li-ion Guarantee Plus otrzymują Państwo wieloletnią gwarancję na najwyższej jakości akumulatory litowo-jonowe – aż do 8 lat. Wysoka wydajność energetyczna oraz żywotność akumulatorów to kluczowe czynniki płynnej pracy Państwa magazynu.


No Compromises Benefit Motiv 4


Content Akumulator litowo-jonowy + 5-letnia gwarancja, logo
Najwyższa wydajność. Bez kompromisów.

Z Jungheinrich Li-ion Guarantee Plus otrzymują Państwo wieloletnią gwarancję na najwyższej jakości akumulatory litowo-jonowe – aż do 8 lat.


Bezkompromisowo zadowoleni klienci.

Wolimy przekonywać Państwa tym, co robimy, a nie tym, co mówimy. Chcemy, aby nasi klienci mieli coś do powiedzenia.

Obraz cytat referencja Noerpel
Sebastian Allert
Kierownik Operacyjny Zespołu Projektów Logistycznych, C.E. Noerpel Logistik GmbH & Co KG

"Dzięki technologii litowo-jonowej Jungheinrich osiągamy większą elastyczność i znacznie lepiej możemy przewidzieć dostępność naszej floty wózków.“

Podoba się Państwu nasze bezkompromisowe podejście?

Zapraszamy do grona zadowolonych klientów Jungheinrich. W każdej chwili mogą Państwo przygotować swoją firmę na przyszłość – dzięki rozwiązaniom litowo-jonowym bez kompromisów.Dla nas najnowocześniejsza technologia litowo-jonowa oznacza również, że oferujemy odpowiedni wózek widłowy z li-ion do każdego zadania.

Nasze akumulatory litowo-jonowe w połączeniu z systemami ładowania Jungheinrich gwarantują wyjątkowo długą żywotność i maksymalną wydajność bez utraty mocy.


Już teraz zachęcamy do przejścia na technologię litowo-jonową Jungheinrich i czerpania korzyści z maksymalnej wydajności bez kompromisów.

Odkryj technologię litowo-jonową z Jungheinrich!

Twój magazyn gotowy na jutro już dziś.

Stage Dywidenda

Kontakt z doradcą

Jungheinrich

Skontaktuj się z nami