Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Stage Magazynowanie

Magazynowanie – optymalne wykorzystanie powierzchni

Magazynowanie jest sercem procesu logistycznego. Firma Jungheinrich ma bogatą ofertę wózków, regałów i systemów do efektywnego magazynowania: zarówno ręcznego, jak i automatycznego.

Chętnie Państwu doradzimy

Umów się już teraz!

Stage Dywidenda

Kontakt z doradcą

Jungheinrich

Skontaktuj się z nami

Optymalne magazynowanie - brzmi tak prosto ale staje się coraz bardziej skomplikowane

W dzisiejszych czasach handlu elektronicznego i globalnych procesów logistycznych, coraz więcej zróżnicowanych produktów musi być przechowywanych oraz odzyskiwanych szybciej niż kiedykolwiek. Tym samym przechowywanie zoptymalizowane pod względem czasu, kosztów i przestrzeni ma coraz większe znaczenie dla sukcesów firm na całym świecie. Dzięki ponad 60 lat doświadczenia w branży, Jungheinrich oferuje kompleksową gamę rozwiązań regałowych i systemów magazynowych. Pomożemy Państwu sprawić, że centralny, pracochłonny proces konsolidacji artykułów i zamówień będzie szybszy i bezpieczniejszy. W tym celu oferujemy ręczne, półręczne oraz w pełni zautomatyzowane systemy magazynowania z jednego źródła - obejmujące wszystko, od początkowej koncepcji po nasze półautomatyczne lub w pełni zautomatyzowane  wózki seryjne

Regały magazynowe - klucz do optymalnej przepustowości

Niezależnie czy chodzi o palety, małe części czy magazyn z wąskimi korytarzami - nasze automatyczne systemy składowania łączą najwyższą wydajność z optymalnym wykorzystaniem przestrzeni.  Właśnie tak powinno działać Storage 4.0 - przez całą dobę, ze zautomatyzowanymi pojazdami prowadzącymi (AGV)  kontrolowanymi przez nasz system zarządzania magazynem (WMS).

W przypadku naszego systemu składowania na wielu głębokościach niezależne półautomatyczne wózki ułatwiają składowanie palet. Oferujemy również mobilne systemy regałowe, które pozwalają na osiągnięcie oszczędności magazynowych nawet do 90 procent.

Dla nas regały magazynowe to znacznie więcej niż tylko stal i żelazo. Regały to klucz do optymalnej wydajności. Dlatego oferujemy zintegrowane planowanie magazynu, w którym regały i wózek widłowy pracują "ramie w ramię" w ramach jednego, wspólnego systemu magazynowania. Oferujemy szeroką gamę systemów regałowych i magazynowych, antresol oraz samonośnych magazynów ( silosów) do przechowywania palet, paczek, kartonów oraz towarów dłużycowych.  W ten sposób korzystasz z optymalnego przechowywania, wiedząc, że jesteś dobrze przygotowany na wszelkie wyzwania, jakie może przynieść przyszłość.