Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Stage Lithium-Ion Trucks

Litowo-jonowe wózki widłowe Jungheinrich

Wykorzystując najnowsze innowacje w technologii litowo-jonowej, stale redefiniujemy pojęcie wózka widłowego - urządzenia, które zrewolucjonizuje intralogistykę i przewyższy wszelkie oczekiwania pod względem funkcjonalności, wydajności i wydajności.

Wyznaczamy standardy: POWERLiNE

Ponad dziesięć lat temu firma Jungheinrich zapoczątkowała nową erę wózków magazynowych, wprowadzając pierwszy w branży intralogistyki wózek ze zintegrowanym akumulatorem litowo-jonowym.

Przeniesienie swojego magazynu na zupełnie nowy poziom wydajności jest możliwe dzięki zintegrowanemu akumulatorowi litowo-jonowemu POWERLiNE. Firma Jungheinrich po raz kolejny ustanowiła najwyższe standardy branżowe w zakresie elastyczności, komfortu, bezpieczeństwa, a przede wszystkim zrównoważonego rozwoju, co znacznie zwiększy wydajność Państwa firmy.

Witamy w nowej erze wózków litowo-jonowych dla branży intralogistyki.

Korzyści linii wózków POWERLiNE

Picture Lithium-Ionen Vorteilsbox 1

Maksymalna zwrotność 

Wyznaczamy standardy wydajności

Nasze pojazdy POWERLiNE potrafią zdziałać cuda i zapewnić magazynowi ogromny wzrost wydajności. Kompaktowy rozmiar zintegrowanego akumulatora litowo-jonowego poprawia zwrotność w wąskich korytarzach i obsługę towarów w ciasnych przestrzeniach. Dzięki wyjątkowemu przyspieszeniu i prędkości podnoszenia wózki widłowe mogą osiągnąć 4% wzrost wydajności powierzchniowej. Wózki serii POWERLiNE wyznaczają nowe standardy w zakresie obsługi, wydajności i przepustowości.

 • Zwiększone przyspieszenie i prędkość podnoszenia
 • Do 30 centymetrów krótsza długość kostrukcji wózka
 • 4 % wzrost wydajności powierzchniowej
 • Przenieś do 20% więcej palet na godzinę niż przeciętnie

Picture Lithium-Ionen Vorteilsbox 2

Dobre samopoczucie

Wyznaczamy standardy bezpieczeństwa

Rozwijając i udoskonalając nasze wózki, przywiązujemy najwyższą wagę do bezpieczeństwa magazynów i dobrego samopoczucia pracowników. Oprócz wysokiej stalowej obudowy i szerokiej gamy innych funkcji bezpieczeństwa, które zapewniają maksymalną ochronę, nasze pojazdy POWERLiNE zmniejszają również podstawowe ryzyko dzięki regularnej wymianie przeterminowanych akumulatorów. Znaczące ograniczenie wypadków, awarii, kosztów napraw i modernizacji leży w interesie zarówno Państwa, jak i Państwa pracowników.

 • Najwyższe standardy bezpieczeństwa
 • Stalowa obudowa dla znacznie lepszej ochrony kierowcy
 • Mniej wypadków i awarii
 • Redukcja uszkodzeń przewożonych towarów i sprzętu

Picture Lithium-Ionen Vorteilsbox 3

Korzystanie z alternatyw

Wyznaczamy standardy zrównoważonego rozwoju

Ochrona klimatu jest jednym z najważniejszych wyzwań naszych czasów, a nasze wózki z technologią litowo-jonową oferują wiele zalet w porównaniu z alternatywami kwasowo-ołowiowymi. Można nie tylko zaoszczędzić 20% na zużyciu energii, obniżając codzienne koszty, ale także zmniejszyć emisję CO2. Dążymy do ciągłego zmniejszania zużycia energii w całym procesie produkcyjnym, a przede wszystkim wykorzystujemy energię ze zrównoważonych źródeł, takich jak nasze własne systemy fotowoltaiczne. Nasze wysiłki pomagają zapewnić, że wózki widłowe z serii POWERLiNE pozostawiają neutralny pod względem emisji CO2 ślad aż do momentu dostawy z fabryki.

 • Neutralny pod względem emisji CO2 ślad węglowy
 • Produkcja z wykorzystaniem energii ze zrównoważonych źródeł energii
 • Ciągłe doskonalenie w celu zmniejszenia zużycia energii podczas produkcji
 • 20% mniejsze dzienne zużycie energii w porównaniu z alternatywami kwasowo-ołowiowymi

Picture Lithion-Ionen Vorteil 4

Więcej przestrzeni do pracy

Nowy standard komfortu

Jako firma intralogistyczna mamy prawie 70-letnie doświadczenie i wiemy, co pracownicy mają do wykonania na co dzień. Aby odciążyć Państwa operatorów, dokładamy wszelkich starań, aby nasz sprzęt był jak najbardziej komfortowy. W końcu wyższy komfort nie tylko zwiększa produktywność, ale także znacznie zmniejsza liczbę nieobecności z powodu chorób. Nasze pojazdy POWERLiNE zapewniają ergonomicznie zaprojektowane miejsce pracy z potrzebnym wyposażeniem, maksymalną swobodę ruchów i najwyższy komfort obsługi.

 • Ergonomiczna kabina operatora
 • Niezbędne wyposażenie
 • Większa przestrzeń na nogi
 • Najwyższy komfort obsługi

POWERLiNE: nowe standardy dla Państwa firmy

Nasze innowacyjne wózki widłowe ze zintegrowanym akumulatorem litowo-jonowym już dziś skierują Państwa biznes w kierunku pomyślnej przyszłości.

Litowo-jonowe wózki widłowe

Litowo-jonowe wózki widłowe Jungheinrich

Nasza szeroka gama pojazdów litowo-jonowych pozwala na znalezienie wózka idealnie dopasowanego do Państwa potrzeb.

Więcej o wózkach widłowych 24V i 48V

 

Odkryj technologię litowo-jonową firmy Jungheinrich!

Razem możemy już dziś przygotować Twój magazyn na jutro.

Odkryj technologię litowo-jonową z Jungheinrich!

Twój magazyn gotowy na jutro już dziś.

Stage Dywidenda

Kontakt z doradcą

Jungheinrich

Skontaktuj się z nami