Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Stage LogiMAT 2022
09.06. - 06/09

Wirtualny świat Jungheinrich na targach LogiMAT

Aby kształtować przyszłość intralogistyki, należy znaleźć nowe sposoby pracy. Rozważamy nowe podejścia do intralogistyki. Odkrywamy nowe wymiary. To właśnie robimy w Jungheinrich z wielką pasją. Zapraszamy na nasze wydarzenie online 9 czerwca lub na Targi LogiMAT w Stuttgarcie.

Intralogistyka w nowym wymiarze

Zaprezentujemy najnowsze innowacje w dziedzinie automatyzacji, cyfryzacji i e-mobilności. Podczas naszych sesji online i w wirtualnym showroomie zademonstrujemy zalety naszych robotów mobilnych, wózków POWERLiNE ze zintegrowanymi akumulatorami litowo-jonowymi i przyszłościową intralogistykę — rozwiązania dla magazynów ręcznych, półautomatycznych lub w pełni zautomatyzowanych.

Specjalną atrakcją jest rewelacyjna premiera produktu, który zmieni czas i przestrzeń. Czy Państwa magazyn jest gotowy na nowy wymiar wydajności?

Chcemy, aby Państwa intralogistyka była bardziej wydajna i zrównoważona. Zachęcamy do wzięcia udziału w naszym wydarzeniu online, podczas którego będzie można uzyskać porady od naszego zespołu ekspertów na czacie na żywo. W oparciu o naszą kompleksową wiedzę procesową możemy opracować system intralogistyki dostosowany do Państwa potrzeb. 
 

Wirtualny świat Jungheinrich na targach LogiMAT

Zarejestruj się NA WYDARZENIE ONLINE

Jungheinrich bierze udział w Targach LogiMAT w Stuttgarcie

Myślą Państwo o udziale w Targach LogiMAT? Od 31 maja do 2 czerwca goście targów w Stuttgarcie mogą nas znaleźć w hali 9, na stoisku B05. Zachęcamy do skorzystania z okazji, aby porozmawiać z naszymi wyspecjalizowanymi doradcami i uzyskać kompleksowe porady, które pomogą zabezpieczyć Państwa intralogistykę w przyszłości.LogiMAT 2022 - Efficiency

Nowy Wymiar Wydajności.

Nowy. Elitarny. Nadzwyczajny.

Czy Państwa magazyn osiąga limity pojemności? Czy presja czasu i kosztów stale rośnie? Czy liczba zwracanych towarów zwiększa się? A może zarządzanie magazynem na papierze nie jest już możliwe?

Jungheinrich ma rozwiązanie: zmieniamy czas i przestrzeń! Jak zamierzamy to zrobić? Wszystko zostanie ujawnione już pierwszego dnia LogiMAT oraz podczas naszego wirtualnego wydarzenia. Zapraszamy na największą premierę produktów Jungheinrich wszech czasów.

Otwieramy nowy wymiar wydajności dla Państwa magazynu. Ponieważ w erze handlu elektronicznego i dostaw na czas nic nie jest ważniejsze niż wydajność, jeśli chodzi o zwiększenie rentowności, konkurencyjności i sukcesu biznesowego.


LogiMAT 2022 - Automation

Nowy Wymiar Automatyzacji

Wydajny. Opłacalny. Elastyczny.

Automatyzacja wyznacza kurs na przyszłość w Państwa magazynie – a firma Jungheinrich jest do tego idealnym partnerem. Pod hasłem „Nowy wymiar automatyzacji” zaprezentujemy naszą bogatą ofertę automatycznych systemów magazynowych i robotów mobilnych. Dzięki niedawnemu rozszerzeniu naszego portfolio Automatycznych Systemów Transportowych (AGV) o autonomicznego mobilnego robota arculee (AMR), teraz obejmujemy jeszcze szerszy zakres zastosowań. Niezależnie od wykonywanych tego, zadań, nasze zautomatyzowane pojazdy i roboty mogą sprawić, że każdy magazyn będzie bardziej wydajny i ekonomiczny.


Wyniki będzie można zobaczyć na własne oczy podczas prezentacji: Robota SOTO naszego partnera Magazino, naszego automatycznego wózek EKS 215a (wysoki udźwig), który został nominowany do nagrody IFOY, a także najnowsze uzupełnienie oferty Jungheinrich: arculee AMR firmy arculus (transport pod obciążeniem).


LogiMat_2022

Nowy Wymiar Elektromobilności

Zrównoważony. Ekonomiczny. Rewolucyjny.

Technologia litowo-jonowa rewolucjonizuje intralogistykę dzięki niezawodnie wysokiej wydajności i zmniejszeniu zużycia energii. Akumulatory litowo-jonowe charakteryzują się również szybkim ładowaniem i brakiem konserwacji. A generując około 21% mniej CO2 niż akumulatory kwasowo-ołowiowe, technologia litowo-jonowa wnosi cenny wkład w zrównoważony rozwój.

Jako jedyny kompleksowy dostawca technologii litowo-jonowej dla sektora intralogistyki, Jungheinrich jest pionierem w swojej dziedzinie. Firma Jungheinrich po raz kolejny ustanowiła nowy standard w branży dzięki zintegrowanemu akumulatorowi litowo-jonowemu, który znacznie zmniejsza wymiary wózka, a jednocześnie zwiększa komfort i bezpieczeństwo pracowników. Wózki „POWERLiNE” zasługują na swoją nazwę. Co więcej, do momentu dostawy te wózki widłowe są całkowicie neutralne pod względem emisji CO2.

W naszym wirtualnym salonie znajdziesz wiele wózków litowo-jonowych, takich jak akumulatorowy wózek podnośnikowy ERD 220i, który został nominowany do nagrody IFOY, czy elektryczny wózek unoszący EREi. Zachęcamy do rozmowy z naszymi ekspertami. Będziemy przy Państwa boku na każdym etapie nowego wymiaru e-mobilności — od planowania po wdrożenie.


LogiMAT 2022 - Digitalisierung

Nowy Wymiar Cyfryzacji

Inteligentny. Transparentny. Oszczędny.

Intralogistyka staje się coraz bardziej złożona i dynamiczna. Aby nadążyć za tempem, magazyny muszą się zmieniać. Muszą stać się szybsze, bardziej elastyczne, bardziej przejrzyste — innymi słowy bardziej zdigitalizowane. Firmy mogą pozostać konkurencyjne tylko dzięki połączeniu wszystkich procesów wewnętrznych i cyfrowej kontroli przepływu materiałów i towarów. Zdigitalizowane systemy magazynowe firmy Jungheinrich umożliwiają szybką reakcję na zmiany, doskonałą koordynację poszczególnych procesów oraz optymalne wykorzystanie zasobów.

Nasz zespół ekspertów z przyjemnością zaprezentuje nowy wymiar cyfryzacji firmy Jungheinrich podczas naszego wydarzenia online.  Gwarantujemy indywidualne porady i dzielimy się więdzą o inteligentnych produktach, takich jak Jungheinrich WMS, system zarządzania flotą Jungheinrich FMS, nagradzany Interfejs logistyczny Jungheinrich oraz nasze cyfrowe systemy wsparcia.


Spotkaj się z naszym ambasadorem marki Nico Rosbergiem 31 maja w Stuttgarcie i na wydarzeniu online 9 czerwca.

Portrait Nico Rosberg

„Jungheinrich i ja mamy wspólny cel, aby świat był bardziej zrównoważony dzięki e-mobilności i inteligentnym technologiom”


Odkryj wszystkie wymiary intralogistyki firmy Jungheinrich


O Targach LogiMAT

LogiMAT to międzynarodowe targi rozwiązań intralogistycznych i zarządzania procesami.

Targi oferują pełny przegląd rynku we wszystkich aspektach branży intralogistyki, od zaopatrzenia, przez produkcję, po dostawę. Międzynarodowi wystawcy prezentują innowacyjne technologie, produkty, systemy i rozwiązania służące racjonalizacji, optymalizacji i redukcji kosztów wewnętrznych procesów logistycznych.