Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Industry Train Routenzug Baureihe IT800
07/02/2020

Najwyższej klasy rozwiązania w zakresie zestawów transportowych - współpraca między firmami Jungheinrich i Neumaier

Innowacyjne rozwiązania w zakresie zestawów holowniczych, dostosowane do indywidualnych wymagań klientów - taki jest cel współpracy między Jungheinrich i Neumaier. 

Rozszerzając swoją ofertę o zestaw transportowy INDUSTRY TRAIN, Jungheinrich, jako wiodący na świecie dostawca rozwiązań w dziedzinie intralogistyki, może jeszcze lepiej reagować na rosnące wymagania rynku i potrzeby klientów.

Zestaw transportowy INDUSTRY TRAIN firmy Neumaier to połączenie standardowych elementów konstrukcji i indywidualnie zaprojektowanych systemów do transportu towarów. Dostępne są dwa typy zastawu - do użytku wewnętrznego i zewnętrznego oraz różne rodzaje systemów umożliwiających transport zróżnicowanych nośników ładunków: od  prostych ram C do ram E z regulowanymi widłami po bardzo złożone systemy do transportu kilku platform. Ładowność może wynosić do 3 ton na przyczepę. I co najważniejsze: to nie nośnik ładunku klienta dostosowuje się do zestawu holowniczego, ale zestaw holowniczy do wymagań klienta.

Wraz z akumulatorowym ciągnikiem Jungheinrich EZS o sile uciągu do 28 t, zestaw transportowy INDUSTRY TRAIN jest wydajnym rozwiązaniem intralogistycznym. Wszystkie komponenty zestawu holowniczego są ze sobą połączone i doskonale współdziałają. Wysokie standardy bezpieczeństwa, innowacyjna technologia, gotowa na wyzwania przyszłości, oraz wysoki stopień zorientowania na potrzeby klienta gwarantują pewny i bezpieczny transport w obszarach produkcyjnych i nieprodukcyjnych.

Więcej informacji o zestawie holowniczym INDUSTRY TRAIN można znaleźć na stronie: 

www.industry-train.com

Matthias Maurin, szef produktu w Jungheinrich:

„Zestaw transportowy Industry Train idealnie pasuje do nas i naszej filozofii. Jako dostawca kompleksowych rozwiązań, chcemy oferować naszym klientom najlepsze możliwe systemy. Dzięki firmie Neumaier i Industry Train możemy to realizować.”

Bernd Neumaier, prezes Neumaier Industry GmbH & Co. KG:

„Cieszymy się, że możemy rozpocząć współpracę z Jungheinrich. Dla nas indywidualne potrzeby klientów zawsze były priorytetem. Własny dział rozwoju i konstrukcji oraz własna produkcja blach pozwalają nam na wykonanie bardzo indywidualnych rozwiązań. Dzięki Jungheinrich mamy teraz partnera, który myśli tak samo jak my i który chce oferować klientom indywidualne, kompleksowe rozwiązania - również w sektorze systemów transportowych ”.