Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Smart Warehouse picture
05/18/2023

Smart Warehouse 2023

Czy one stop e-commerce to jeszcze moda, czy już konieczność? AI i IoT w magazynie – dla wielu to nadal science fiction? Kiedy wystarczy mechanizacja, a kiedy uzasadniona jest automatyka? Paletyzacja – roboty przemysłowe czy coboty? MoMa, czyli mobilne manipulatory – jak to działa?

Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci podczas konferencji Smart Warehouse (31.05-1.06), która odbędzie się w ramach Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG w Poznaniu.


Smart Warehouse to dwudniowa konferencja, która już po raz czwarty odbędzie się w ramach poznańskich targów MODERNLOG. Wydarzenie kierowane jest do szefów logistyki, kierowników magazynu i menedżerów łańcuchów dostaw, którzy zainteresowani są optymalizacją procesów intralogistycznych w duchu logistyki 4.0. Trwa rejestracja na konferencję: www.smartwarehouse.modernlog.pl.

Dyskusja – skupiona na automatyzacji, robotyzacji i cyfryzacji pracy w magazynie – będzie w tym roku toczyć się w ramach 4 głównych paneli tematycznych: #IoT digitalizacja, #mechanizacja i automatyzacja procesów magazynowych, #AGV roboty oraz #Fulfillment – logistyka dla e-commerce. Konferencję rozpocznie specjalny panel otwierający #Human vs robotics, jak zakolegować się z robotem w magazynie, w trakcie wydarzenia odbędą się także samodzielne prezentacje partnerów konferencji.

Na scenie Smart Warehouse w ciągu 2 dni pojawią się eksperci z zakresu inteligentnych magazynów, automatyzacji i robotyzacji procesów, digitalizacji danych oraz transportu wewnętrznego, aby dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z gośćmi targowymi. W panelach dyskusyjnych wezmą udział przedstawiciele znanych marek i instytucji m.in. ABB, AIUT, Consafe Logistics, Dachser, Europa Systems, GXO, Jungheinrich Polska, Łukasiewicz – Poznański Instytut Technologiczny, Orbico Supply, Toyota Material Handling, SICK czy Wyższa Szkoła Logistyki.

Za program tegorocznej konferencji odpowiadają: Ilona Miziewicz-Groszczyk, Dyrektor Rozwoju Biznesu i Marketingu w Europa Systems, Marta Cudziło, Kierownik Centrum Logistyki, Łukasiewicz – Instytut Logistyki i Magazynowania, Barbara Tokarz, Manager ds. Komunikacji w GXO, Artur Olejniczak, Kierownik Działu Marketingu & PR Wyższej Szkoły Logistyki oraz Piotr Sędziak, Dyrektor Zarządzający Orbico Supply.

Konferencja Smart Warehouse jest integralną częścią Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG (Poznań, 30.05-2.06.2023), które nie bez powodu uznawane są za najważniejsze spotkanie sektora logistycznego w Polsce. Stanowią niepowtarzalną okazję do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w branży, aktualną ofertą firm, wymiany doświadczeń zawodowych i podjęcia rozmów handlowych. W tym samym czasie odbędą się także: Targi ITM Industry Europe, Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING oraz Salon: Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle.