Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Stage Digital Event
5-6 października 2022

Dni Otwarte Jungheinrich

Elektrycznie, Ekologicznie, Efektywnie, Ergonomicznie. W nowoczesnym magazynie wszystko musi idealnie pasować. Poznaj co dodaje mocy nowoczesnej intralogistyce. Zapraszamy już 5-6 października na Dni Otwarte.

Świat intralogistyki i motoryzacji łączy wiele. Podobne oczekiwania użytkowników, podobne trendy i kierunki rozwoju. Nie od dziś wiadomo, że konstruktorzy wózków widłowych inspirują się branżą automotive. Co jest wspólne, a co różne? Jak zmienia się dziś intralogistyka? Zapraszamy do rozmów i dyskusji podczas Dni Otwartych Jungheinrich.

Bezpłatna Rejestracja

Dwudniowe wydarzenie będzie wypełnione merytoryczną wiedzą i wieloma atrakcjami. Podążając za trendami rynkowymi, w których prym wiedzie automatyzacja i cyfryzacja, także tu, w Bielanach Wrocławskich, 5 oraz 6 października przedstawimy Państwu najnowsze osiągnięcia konskruktorów Jungheinrich. Będą mogli Państwo na żywo zobaczyć, jak pracuje nowy AGV EKS 215a, bliżej poznać  cyfrowe rozwiązania do optymalizacji pracy w magazynie, dowiedzieć się jeszcze więcej o technologii litowo-jonowej i serii wózków widłowych POWERLiNE. Dowiecie się Państwo jakie bezpieczeństwo i wygodę zapewniają akumulatorownie Jungheinrich. Dni Otwarte to również doskonała okazja, aby przekonać się, że używane wózki JUNGSTARS są tak samo wydajne i bezpieczne jak nowe modele Jungheinrich - zaprezentujemy nowoczesne wózki systemowe oraz wydajne pojazdy litowo-jonowe. Ponadto czekać będą na Pańswta stoiska serwisu Jungheinrich oraz sklepu internetowego PROFISHOP, a nawet symulator wózka EFG

Do Państwa dyspozycji oddajemy halę magazynową, wypełnioną po brzegi zaawansowanymi technologicznie produktami, w której ofertę Jungheinrich uzupełnią rozwiązania intralogistyczne naszych Partnerów biznesowych. Nasi fachowi eksperci i profesjonalni doradcy handlowi już czekają na Państwa!

AGENDA wydarzenia

Wydarzenie poprowadzą:

Dominik Jańczak, redaktor naczelny "Logistics Manager", moderator konferencji logistycznych i intralogistyczych - będzie Państwu towarzyszyć pierwszego dnia eventu

oraz

Artur Olejniczak, trener biznesu i wykładowca Wyższej Szkoły Logistyki, konferansjer licznych wydarzeń branżowych - będzie z Państwem drugiego dnia wydarzenia. 

Zapraszamy!