Dni Otwarte 2019_teaser

Dni Otwarte 2019

Zapraszamy do wkroczenia do świata intralogistyki, który jest tuż obok!

Zachęcamy do wzięcia udziału w 10 już edycji dni otwartych naszej firmy, które tradycyjnie odbędą się w Oddziale Wrocław! Będzie to niepowtarzalna okazja na zapoznanie się z pełną ofertą firmy, rozmowę z ekspertami, wysłuchanie prelekcji dotyczących wyjątkowych rozwiązań Jungheinrich czy rozmowę z naszymi partnerami.

ZaproszeniE

Zintegrowane systemy, optymalne wykorzystanie energii oraz indywidualnie dopasowana automatyzacja to klucz do maksymalnej produktywności i wydajnego przepływu materiałów. Można to osiągnąć dzięki naszym rozwiązaniom softwarowym, które w wyjątkowy sposób łączącą maszyny i procesy w dowolnym środowisku magazynowym.

Połączenie inteligentnych rozwiązań i innowacji.
Jednym słowem sukces.

PRELEKCJE EKSPERTÓW

terminarz_wykladow_dni_otwarte_wroclaw

Podczas Dnia Otwartego odbędą się prelekcje ekspertów, którzy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. 

Automation Process Keyvisual RGB_[MAM-46554]

W dobrze zgranym magazynie sukces przychodzi automatycznie 

Automatyzacja magazynu to krok w stronę sukcesu. Przyszłościowe rozwiązania indywidualnie dopasowujemy do danego magazynu. 

Więcej informacji
ETV216i + SLH300i_[MAM-51752]_1

Zyskaj przewagę nad konkurencją dzięki akumulatorom litowo-jonowym.


Technologia litowo-jonowa rewolucjonizuje rynek akumulatorowych wózków widłowych, przynosząc wiele korzyści ich użytkownikom. 

Więcej informacjiSAFEwalk_[MAM-37996]_1

Bezpieczeństwo jest dziecinnie proste gdy masz wszystko pod kontrolą.


Oferujemy szerokie pakiety zapewniające bezpieczeństwo w magazynie, bo wiemy, że jest ono najważniejsze. 

Więcej informacji
Jak wyglądały Dni Otwarte 2018? 
Zachęcamy do obejrzenia relacji!

Oferta Targowa 

Podczas targów będą Państwo mieli niepowtarzalną okazję zapoznania się z naszymi rozwiązaniami i skorzystania ze specjalnych, urodzinowych promocji! Z okazji 25-lecia przygotowaliśmy specjalne oferty

ERC 216zi 
Zaprojektowany na nowo! 

Stage ERC 216zi

ERC216 zi to pierwszy akumulatorowy wózek podnośnikowy ze zintegrowanym akumulatorem li-ion i rewolucyjną konstrukcją. 
Na dniach otwartych we Wrocławiu będą mogli Państwo przyjrzeć się wózkowi ERC216zi, kolejnej rewolucji magazynowej Jungheinrich! 

Więcej informacji o ERC 216zi 


Wózki używane 
Tak dobre, jak nowe! 

wozki_uzywane_nowastrona

Z okazji 25-lecia Jungheinrich Polska przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę - 25 wózków używanych w bardzo atrakcyjnych cenach. 

Oferta specjalna
25 wózków używanych na 25-lecie Jungheinrich

Podczas Dni Otwartych we Wrocławiu będzie można skorzystać z oferty specjalnej: 25 wózków używanych z okazji 25-lecia Jungheinrich Polska. 

Dowiedz się więcej

Partnerzy 
 

partnerzy_10


Oferta naszych Partnerów: 

 • Atres Intralogistics - producent wózków transportowych, platform transportowych i dedykowanych 
  rozwiązań dopasowanych do specyfiki danej aplikacji.
 • Bolzoni-Auramo Polska Sp. z o.o. - producent innowacyjnych osprzętów do wózków widłowych, wideł, stołów unoszonych itp.
 • Camso - projektant, producent i dystrybutor wysokiej jakości opon, felg, gąsienic i systemów gąsienicowych.
 • DNT - kompleksowy dostawca specjalistycznych urządzeń wagowych zwłaszcza wag mobilnych pokładowych, najnowszych technologicznie o najwyższej z możliwych jakości i dostępnej cenie.
 • Mateco podesty ruchome jest liderem na rynku techniki dostępu do wysokości. Oferujemy zaawansowane technologicznie urządzenia do prac na wysokości od 4 do 57 metrów, zapewniając komfort i bezpieczeństwo pracy. Firma prowadzi wynajem, sprzedaż, serwis samojezdnych podestów ruchomych oraz szkolenia UDT dla operatorów. Nasza flota składa się z ponad 11.000 podestów ruchomych w 700 różnych typach, dostarczamy podesty z ponad 60 miejsc w Europie.

 • Osprzęt RD Sp. z o.o. - dostawca zoptymalizowanych rozwiązań logistycznych: 
  DURWEN Maschinenbau GmbH
  Baust & Co. GmbH - Materialflusssysteme
 • PHU Nowak. Obróbka-Betonu.pl - Innowacyjne rozwiązania w zakresie obróbki posadzek.

  Podczas Dni Otwartych prezentowany będzie jedyny na świecie symulator równości posadzki FloorSymulator (Alphaplan). Pokażemy różnice między standardowymi posadzkami, a naszymi rozwiązaniami. Będzie można porównać i poczuć (dosłownie!) dlaczego płaska posadzka jest tak ważna oraz jak szybko i znacząco można poprawić komfort, wydajność oraz bezpieczeństwo pracy w magazynach.

 • Riwal - specjalista w branży wynajmu oraz sprzedaży podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych o globalnym zasięgu. Firma oferuje szkolenia UDT dla operatorów pracujących z użyciem podnośników w Polsce, jak i kursy IPAF pozwalajace zdobyć międzynarodowe uprawnienia PAL. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o symulatorze jazdy na podnośniku. 

 • Ravas - producent i dystrybutor przemysłowych systemów ważących. Systemy ważące od RAVAS są zintegrowane w ręcznych wózkach paletowych, wózkach magazynowych i wózkach widłowych. 

 • SUNLIGHT DISTRIBUTION - producent baterii trakcyjnych do zasilania wózków widłowych, maszyn czyszczących, ciągników, mobilnych platform podnośnikowych i pojazdów elektrycznych
 • Trelleborg - światowy dostawca opon i kompletnych zestawów kołowych do maszyn rolniczych i leśnych, wózków widłowych i innych urządzeń do transportu i przeładunku materiałów 

Więcej informacji: zapraszamy do kontaktu! 

kontakt ogólny

Kontakt z doradcą

Jungheinrich

Telefon

801 300 801

Skontaktuj się z nami