LogiMat 2020
10.03. - 12.03.20
Targi LogiMAT w Stuttgarcie, Hala 9, stoisko B05

Magazyn gotowy na wyzwania przyszłości

Kompleksowe rozwiązania intralogistyczne. 
Idealnie dopasowane do wymagań. 

Jungheinrich jest dostawcą kompleksowych rozwiązań intralogistycznych. Uważanie słuchamy naszych klientów, dlatego dostarczamy tylko najlepsze rozwiązania. Podczas targów LogiMAT 2020 skupiamy się na Państwa celach i wymaganiach.

Spotkajmy się na LogiMAT 2020!
Zapewniamy darmowe bilety klientom, którzy chcą odwiedzić nasze stoisko. 


LogiMAT 2020 Erlach "Wizyta na stoisku Jungheinrich podczas targów LogiMAT 2019 była ciekawym doświadczeniem dla każdego naszego klienta. Byliśmy zachwyceni tym, ilu profesjonalistów chciało z nami porozmawiać. To motywuje nas do cięższej pracy w 2020 roku. Z niecierpliwością czekam na Państwa w tym roku!" 

Christian Erlach, Member of the Board of Management, Marketing & Sales


Jungheinrich na targach LogiMAT:

Państwa oczekiwania. Nasze rozwiązania.
Najważniejsze tematy, które przygotowaliśmy na targi LogiMAT 2020: 

LogiMAT 2020 Brain Inteligentne rozwiązania Jungheinrich.

Świat intralogistyki od dawna jest cyfrowy. Przedstawimy wszystkie jego możliwości. 

Zachęcamy do rozmów z ekspertami w dziedzinie cyfryzacji i integracji. Podczas targów przedstawimy zasady działania i korzyści naszych systemów IT, takich jak System Zarządzania Flotą ISM-Online, System zarządzania magazynem WMS, interfejsy logistyczne czy terminale radiowej transmisji danych. 

Będą mieli Państwo również okazję sprawdzić swoje umiejętności prowadzenia wózków w naszym wielokrotnie nagradzanym symulatorze VR, który jest wykorzystywany do profesjonalnych treningów operatorów. 

więcej informacji - cyfryzacja i integracja


LogiMat 2020 Logistiksysteme Systemy logistyczne Jungheinrich. 

Inteligentne rozwiązania logistyczne w każdym magazynie.

Zespół składający się z naszych specjalistów, zajmujących się projektowaniem i przepływem materiałów, po konsultacjach z Państwem zaprojektuje indywidualny system logistyczny. W oparciu o wszechstronną wiedzę o procesach dostarczamy systemy idealnie dopasowane do danego magazynu, zarówno pod względem wyposażenia, jak i stopnia automatyzacji. Na każdym etapie pracy dążymy do podniesienia wydajności magazynu. 


Więcej informacji - systemy logistyczne


LogiMat 2020 Loibl "Nasi eksperci będą do Państwa pełnej dyspozycji podczas targów LogiMAT 2020. Razem z Państwem chcemy zmierzyć się z wymaganiami przyszłości i skutecznie wdrożyć cyfrową logistykę magazynową i transportową w Państwa firmie" 

Thomas Loibl, Head of Technical Project Hub, Logistics ProjectsSpotkajmy się na targach LogiMAT.
Zapewniamy darmowe bilety klientom, którzy chcą odwiedzić nasze stoisko. 


Picture LogiMAT 2020 AGV Zaawansowana technologia na 160 m².

Automatyczne systemy transportowe, systemy techniki transportowej i systemy głębokiego składowania - wszystko w jednym miejscu. 

Automatyczne systemy transportowe są sercem zautomatyzowanego magazynu. Na specjalnie stworzonym stoisku zaprezentujemy Państwu automatyczny wózek podnośnikowy ERC 213a oraz automatyczny wózek do kompletacji pionowej EKS 215a współpracujące z systemem przenośników oraz z samobieżnymi transporterami palet. 

więcej informacji - aGV


Picture LogiMAT 2020 Assistenzsysteme Systemy wspomagania Jungheinrich.

Genialne rozwiązania. Wydajność operacji. 

Nasze systemy wspomagania opierają się na wieloletnim doświadczeniu. Każde rozwiązanie zostało opracowane w najmniejszym szczególe, by zwiekszać wydajność magazynów oraz poprawić bezpieczeństwo ludzi, maszyn i produktów. 
Na naszym stoisku będą mogli się Państwo zapoznać z pięcioma systemami wspomagania z naszej ofery. 

WIĘCEJ INFORMACJI - SYSTEMY WSPOMAGANIA


Picture LogiMAT 2020 Kommissionieren Kompletacja na najwyższym poziomie. 

Nasze rozwiązania podnoszą wydajność kompletacji i zwiększają przepustowość magazynu. 

Sprawna i bezbłędna kompletacja jest podstawą konkurencyjności, dlatego współpraca między człowiekiem i maszyną musi być idealna. Jungheinrich wspiera ten proces szerokim portfolio produktów. Na naszym stoisku pokażemy Państwu wózek systemowy EKX 516,  wózek do kompletacji pionowej EKS 312s oraz regał windowy na drobne elementy. 

więcej informacji - kompletacja


Picture LogiMAT 2020 Li-Ion Technologia litowo-jonowa Jungheinrich.  

Nasza technologia. Państwa korzyści. 

Akumulatory li-ion są prawdziwą rewolucją na rynku wózku akumulatorowych. Wysokowydajne ogniwa energetyczne zapewniają wysoką wydajność, krótki czas ładowania oraz bezobsługowość. Podczas targów LogiMAT będą Państwo mogli zobaczyć wiele modeli zasilanych tą technologią. A jeśli nie są Państwo do końca przekonani zachęcamy do konsultacji z naszymi ekspertami, którzy będą dostępni na naszym stoisku. 
 

WIĘCEJ INFORMACJI - TECHNOLOGIA LITOWO-JONOWA


Picture LogiMAT 2020 von Forstner "Każdy może i powinien czerpać korzyści z naszej technologi li-ion. Podczas targów LogiMAT podpowiem jak w łatwy sposób możemy zoptymalizować bilans energetyczny w Państwa magazynie"

Michael von Forstner, Head of Program Management Lithium-Ion Spotkajmy się na targach LogiMAT 2020.
Zapewniamy darmowe bilety klientom, którzy chcą odwiedzić nasze stoisko. 


Zapraszamy na targi LogiMAT 2020:

Hala 9, stoisko B05

O targach LogiMAT:

LogiMAT to międzynarodowe targi intralogistyczne. Tegoroczna edycja będzie już 18tą. 

Targi LogiMAT to idealny sposób na poznanie świata intralogistyki. Wystawcy przedstawiają innowacyjne technologie, produkty, systemy i rozwiązania, które mają służyć podnoszeniu wydajności i zmniejszeniu kosztów procesów logistycznych. 

Hasło tegorocznych targów LogiMAT brzmi:
First-Hand Intralogistics. Visions-Innovations-Solution

Więcej informacji: https://www.logimat-messe.de/en


Dalsze wydarzenia