Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Stage Kariera

Kariera

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu Jungheinrich, zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy w naszej firmie. KLIK

OFERTY PRACY

Spółka Jungheinrich zalicza się do najlepszych przedsiębiorstw intralogistycznych na świecie. Jako wiodący pracodawca w branży oferuje doskonałe perspektywy w różnych obszarach zawodowych. 

Każdego dnia w centrach logistycznych miliony towarów transportowanych jest przy użyciu produktów i rozwiązań firmy Jungheinrich. Bez nas pewnie niejeden kosz na zakupy pozostałby pusty. Jesteśmy jednym z wiodących na świecie dostawców wózków widłowych, a ponadto projektujemy duże systemy magazynowe oraz w pełni automatyczne magazyny wysokiego składowania. Oferujemy naszym klientom wszystko, od planowania przez budowę regałów i wózków po tworzenie oprogramowania, serwis i usługi finansowania.

Przy wszystkim, co robimy, pamiętamy o tym, że podstawą naszego sukcesu jest zaangażowanie i wiedza naszych pracowników. Inwestujemy w talenty, propagujemy kulturę otwartości, integracji i wzajemnego szacunku. 

Nasi pracownicy mogą na nas polegać. Wspieramy ich atuty. Pracując u nas przekonasz się, że bardzo ważny jest dla nas zrównoważony rozwój i kompleksowość działań. 

Jungheinrich to rodzinna firma z tradycjami. Od czasu powstania w 1953 r., nieustannie się zmieniamy, niezmiennie jednak dbając o naszych pracowników. 

Dla nas równowaga między życiem zawodowym a prywatnym oznacza połączenie wyzwań ze świata pracy i życia prywatnego w zrównoważony sposób. Wspieramy swoich pracowników zarówno w rozwoju zawodowym, jak i osobistym.

Dołącz do nas!

Chcesz zostać Technikiem Serwisu? Zapoznaj się z naszą ofertą i aplikuj!