Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Stage Abschlussarbeit

Jungheinrich jako pracodawca

Jungheinrich to rodzinna firma z tradycjami, której główna siedziba mieści się w Hamburgu. Od czasu powstania w 1953 r., nieustannie się zmieniamy.

Na początku firma dysponowała małymi warsztatami, które w ciągu zaledwie kilku dekad przekształciły się w globalne przedsiębiorstwo zatrudniające ponad 18 000 pracowników. W Polsce działamy od 1994 roku i zatrudniamy ponad 600 osób. Mimo spektakularnego rozwoju zachowaliśmy rodzinny charakter działalności. W organizacji promujemy kulturę otwartości i zaufania, która sprzyja podejmowaniu inicjatyw przez naszych pracowników. Takie podejście zgodne jest z dewizą „Zrób to!” (ang. „Do it!”) dr Friedricha Jungheinricha – naszego założyciela, którą promujemy w naszym przedsiębiorstwie.

Zależy nam na pozytywnym i społecznie odpowiedzialnym wpływie naszych działań na środowisko naturalne. Dlatego w naszej strategii korporacyjnej uwzględniliśmy koncepcję zrównoważonego rozwoju, która obejmuje m.in. efektywną eksploatację wykorzystywanych surowców. Jako innowacyjny producent wózków widłowych projektujemy również nowoczesne rozwiązania ekologiczne. Wśród nich możemy wymienić np. akumulatory litowo-jonowe wykorzystywane w naszych wózkach, a także remanufacturing używanych wózków widłowych.

W firmie Jungheinrich doceniamy różnorodność, zarówno w kontekście doświadczenia, jak i wieku naszych pracowników. Zatrudniamy zarówno świeżo upieczonych absolwentów szkół, jak i  pracowników z bogatym życiorysem zawodowym. Bogactwo doświadczeń pozwala na wymianę wiedzy, co często skutkuje powstaniem innowacyjnych rozwiązań.

Zobacz kogo szukamy i dołącz do naszego zespołu

OFERTY PRACY