Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Lithium-Ionen-Power von Jungheinrich - Verteilerseite

Moc litowo-jonowa

Przestawienie floty na technologię litowo-jonową przynosi same korzyści.

Wózki widłowe Jungheinrich napędzane technologią litowo-jonową to szybkie ładowanie i doładowywanie, np. podczas przerw, dostępność wózków 24/7 i większa elastyczność. To zapewnia możliwość ciągłej pracy wózka, również na wielu zmianach. Co więcej, akumulatory litowo-jonowe są całkowicie bezobsługowe i nie gazują - nie potrzebują więc konserwacji i nie generują dodatkowych kosztów operacyjnych. Akumulatory li-ion zużywają do 20% mniej energii, niż akumulatory kwasowo-ołowiowe. 

Całe nasze portfolio wózków widłowych jest "li-ionREADY", czyli istnieje możliwość na przestawienie ich na technologię litowo-jonową. Stworzyliśmy również modele ze zintegrowanymi akumulatorami litowo-jonowymi, co zapewnia jeszcze wyższą efektywność i wydajność pracy. 

Mamy najwięcej wózków napędzanych technologią litowo-jonową w branży intralogistycznej. 

Wraz z przejściem na technologię litowo-jonową zyskują Państwo 6-miesięczną gwarancję satysfakcji i do 8 lat gwarancji na akumulator. 

Stworzona przez Jungheinrich

Dzięki akumulatorom litowo-jonowym firmy Jungheinrich będą Państwo o krok przed konkurencją. 

Efektywne, trwałe, bezobsługowe.

Firma Jungheinrich jako lider w zakresie technologii litowo-jonowej z własnymi centrami badawczo-rozwojowymi oraz zakładami produkcyjnymi, dostarczamy akumulatory, jednostki ładujące, pojazdy i usługi doradcze.

Przestawienie floty na technologię litowo-jonową przynosi same korzyści. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych wózków unoszących. 

Wraz z przestawieniem floty wózków na technologię litowo-jonową zyskują Państwo pakiet korzyści. 


Przejście na technologię litowo-jonową zoptymalizuje procesy w Państwa magazynie!

Zachęcamy do kontaktu.

kontakt ogólny

Kontakt z doradcą

Jungheinrich

Skontaktuj się z nami