Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Stage akumulator litowo-jonowy
Stworzona przez Jungheinrich

Technologia litowo-jonowa

Zyskaj przewagę nad konkurencją dzięki technologii litowo-jonowej.

Technologia litowo-jonowa rewolucjonizuje rynek akumulatorowych wózków widłowych, co jest w pełni uzasadnione. Dzięki wysokiej wydajności oraz wartości dodanej, jaką oferuje, wygrywa z dotychczas stosowanymi rozwiązaniami. Wózki wyposażone w akumulatory litowo-jonowe są zawsze gotowe do działania. Ich długi czas pracy pozwala osiągnąć większą wydajność i uzyskać lepsze zdolności przeładunkowe w każdym magazynie. Możliwość doładowania w każdej chwili i bezobsługowość zapewniają nieprzerwaną pracę. Akumulatory litowo-jonowe wyróżniają się długą żywotnością i wytrzymalością. Jungheinrich oferuje Państwu do 8 lat gwarancji na akumulatory litowo-jonowe.

Podsumowując, z akumulatorem litowo-jonowym Jungheinrich zyskają Państwo przewagę konkurencyjną.


100% satysfakcji. Gwarantujemy.

Jesteśmy pewni naszych technologii. Do tego stopnia, że gwarantujemy powrót do pierwotnej technologii w ciągu 6 miesięcy od chwili otrzymania akumulatora.


Nowość: gwarancja na akumulator litowo jonowy


Najwyższa wydajność. Bez kompromisów.

Z Jungheinrich Li-ion Guarantee Plus otrzymują Państwo wieloletnią gwarancję na najwyższej jakości akumulatory litowo-jonowe – aż do 8 lat. Wysoka wydajność energetyczna oraz żywotność akumulatorów to kluczowe czynniki płynnej pracy Państwa magazynu.Content Akumulator litowo-jonowy 13

Zalety akumulatorów litowo-jonowych

Content Akumulator litowo-jonowy

Wygrywa najszybszy.

Wyjątkowo krótki czas ładowania.

Z akumulatorami litowo-jonowymi wózek jest zawsze gotowy do pracy, na każdej zmianie. Po zaledwie 30 minutach doładowania akumulator 24V osiągnie 50% swojej sprawności. Przy akumulatorach o napięciu 80V są to 53 minuty. Pełne doładowanie wymaga tylko 80 minut dla akumulatorów 24V i 105 minut dla akumulatorów 80V. Możliwość szybkiego doładowania w każdej chwili zapewni Państwu praktycznie stałą dostępność wózka i elastyczność w planowaniu codziennych prac w magazynie.

Content Akumulator litowo-jonowy (3)

Zawsze w wysokiej formie.

Nieprzerwanie wydajny.

Akumulatory litowo-jonowe zapewniają lepszą wydajność wózków niż baterie kwasowe. Wysoka gęstość energetyczna, a co za tym idzie małe straty oznaczają, że nawet przy niższym stanie naładowania akumulator litowo-jonowy zapewnia więcej mocy niż jego kwasowy odpowiednik. Odzysk energii podczas hamowania pozwala na wygenerowanie do 20% oszczędności energii.  Doskonałe dopasowanie prostowników do akumulatorów gwarantuje szybkie ładowanie i wysoką efektywność. 

Content Akumulator litowo-jonowy (2)

Zawsze gotowy do startu.

Bez przestojów.

Akumulatory litowo-jonowe są zawsze gotowe do akcji. Bez żadnych przerw. Dzięki ich bezobsługowości oszczędzą Państwo czas i koszty związane z konserwacją, uzupełnianiem czy infrastrukturą do ich obsługi. Z technologią litową-jonową przestoje w pracy odchodzą do przeszłości.

Content Akumulator litowo-jonowy 9

Utrzymaj się w grze 3 razy dłużej.

Dzięki wyjątkowo długiej żywotności.

Nasze akumulatory, niczym najszybsi biegacze, uzyskują najlepsze wyniki, a ich żywotność jest 3 razy większa niż dotychczas stosowanych rozwiązań. Wyróżniająca je wytrzymałość i wydajność gwarantują pewność inwestycji i oszczędność energii.

Content Akumulator litowo-jonowy

Rekordowe wyniki z najlepszą drużyną.

Perfekcyjnie zgrany system.

Nawet najlepszy zawodnik nie uzyska imponujących rezultatów bez odpowiedniego wsparcia swojego teamu. To samo dotyczy akumulatorów litowo-jonowych. Pełny potencjał technologii odkryjecie Państwo, jeśli każdy element będzie doskonale współpracował. Jungheinrich, jako jedyny w branży intralogistycznej dostawca, oferuje kompletny system - od prostownika, poprzez akumulator, skończywszy na wózku widłowym. Jesteśmy jedynym producentem wózków widłowych, który oferuje akumulatory litowo-jonowe własnej produkcji. Działanie zespołowe oznacza dla nas wsparcie Państwa na każdym etapie projektu wdrażania technologii litowo-jonowej - niezależnie od tego, czy chodzi o doposażenie pojedynczego wózka czy wyposażenie całej floty. Nasi doradcy są zawsze do Państwa dyspozycji, od planowania rozwiązań po ich wdrożenie.

Zachęcamy do kontaktu!


Stage akumulator litowo-jonowy

Perfekcyjne zgranie gwarancją sukcesu.

Kompleksowe rozwiązania Jungheinrich.
W dziedzinie technologii litowo-jonowej firma Jungheinrich oferuje wszystko z jednej ręki:
akumulatory (1)prostowniki (2)wózki (3) i doradztwo (4).

Content Akumulator litowo-jonowy 13

Wynajem zamiast kupna.

Wynajem wózków Jungheinrich umożliwia przestawienie floty wózków na technologię litowo-jonową. Jest to nie tylko oszczędność, ale i łatwy sposób na wyższą wydajność wózków akumulatorowych.

Więcej informacji na temat oferty Li-Ion - Wydajny wynajem

Uniwersalny prostownik SLH 300 bez problemu ładuje akumulatory litowo-jonowe i kwasowo-ołowiowe.

Pionier technologii litowo-jonowej.
Od 2011 r.

W wyścigu o najlepsze rozwiązania energetyczne w intralogistyce Jungheirich niepodzielnie trzyma palmę pierwszeństwa od 2011roku. Model EJE 112i był pierwszym wózkiem, który na skalę masową był produkowany z zastosowaniem technologii litowo-jonowej. Od tej pory dział EDS (Energy and Drive Systems) Jungheinrich stale rozwija tę technologię i poszerza ofertę pojazdów pracujących z akumulatorami litowo-jonowymi. Obecnie prawie cała nasza flota jest gotowa na technologię litowo-jonową.

Zawsze bezpiecznie do celu.

Akumulatory litowo-jonowe Jungheinrich gwarantują bezpieczeństwo.

Z akumulatorami litowo-jonowymi mogą Państwo bezpiecznie stanąć do współzawodnictwa. Do produkcji naszych akumulatorów stosujemy bezpieczne związki chemiczne, nietrujące i niegazujące. Dzięki specjalnie stworzonemu systemowi zarządzania każde ogniwo akumulatora jest kontrolowane i odłączane w przypadkach mogących stworzyć zagrożenie.  Z kolei nasz profesjonalny serwis zadba o transport i utylizację akumulatorów. Te działania gwarantują pełne bezpieczeństwo człowieka i maszyny.

Content Akumulator litowo-jonowy 17


Stage ERC 216zi

Zaprojektowany na nowo.

ERC 216zi - Pierwszy akumulatorowy wózek podnośnikowy ze zintegrowanym akumulatorem li-ion

ERC 216zi to kolejna rewolucja magazynowa. Pierwszy na świecie wózek podnośnikowy ze zintegrowanym akumulatorem li-ion i rewolucyjną konstrukcją. Wyznacza on nowe standardy w kwestii efektywności, bezpieczeństwa i ergonomii pracy. 
Więcej informacji o wózku ERC 216zi 


Teaser ETV 216i akumulator litowo-jonowy, nowy

Wytrwały zawodnik dla większej zdolności przeładunkowej.

ETV 216i – pierwszy na świecie wózek wysokiego składowania z wbudowanym akumulatorem litowo-jonowym.
ETV 216i to najnowsza innowacja oparta na naszej technologii litowo-jonowej. Ten prawdziwy profesjonalista z pełną mocą i stałą wysoką wydajnością zadba o znacznie większą efektywność i zdolność przeładunkową magazynu. Dzięki rewolucyjnemu designowi wózek wyróżnia się także doskonałą ergonomią i wysokim poziomem bezpieczeństwa. 
Więcej informacji o wózku ETV216i

Content Akumulator litowo-jonowy 18

Najlepszy zawodnik w naszym teamie. 

Wózek EFG z technologią litowo-jonową.Prawie cała flota Jungheinrich jest gotowa na technologię litowo-jonową. Także nasze akumulatorowe wózki czołowe EFG. Już teraz mogą stanąć na start nie tylko z tradycyjnym akumulatorem kwasowym, ale wydajnym 80 V(500 Ah) akumulatorem litowo-jonowym. Wysoka efektywność energetyczna, szybki czas ładowania, bezobsługowość i długa żywotność zapewniają wózkom EFG z technologią litowo-jonową przewagę konkurencyjną. 
Więcej informacji o wózku EFGContent Akumulatory litowo-jonowe Teaser EKS

Wysokowydajna kompletacja.

Wózek EKS z akumulatorem litowo-jonowym (48 V).

Firma Jungheinrich stale powiększa drużynę litowo-jonową. Do tej grupy dołączył także wózek do kompletacji pionowej EKS serii 3 z innowacyjnym akumulatorem litowo-jonowym 48 V, który zapewnia wydajną, bezpieczną i energooszczędną kompletację.
Więcej informacji o wózku EKSPrzestawiając się na technologię litowo-jonową zyskują Państwo pakiet korzyści. 
Zachęcamy do kontaktu.

kontakt ogólny

Kontakt z doradcą

Jungheinrich

Skontaktuj się z nami