Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Stage automatic storage system

Automatyczny magazyn na drobne elementy

W automatycznych magazynach na drobne elementy o wydajności decydują prędkość i precyzja w parze z optymalną oszczędnością energii. System regałowy, oprogramowanie, podłączone urządzenia transportowe i układnica regałowa jako serce całej instalacji perfekcyjnie przy tym ze sobą współpracują. 


Serce automatycznego magazynu na drobne elementy

Najmocniejszy miniload w swojej klasie. Dla wyższej przepustowości, pełnego wykorzystania przestrzeni i oszczędności energii. Miniload, system regałowy, technika transportowa i oprogramowanie współpracujące w perfekcyjnej harmonii. 

small parts storage Dużą zdolność przeładunkowa i optymalne wykorzystanie przestrzeni

Efektywne magazynowanie drobnych elementów jest zawsze tak dobre, jak dobre są związane z tym procesy i wskaźniki wydajności. Oczekują Pańswo szybkiego dostępu do każdego artykułu, dużej przepustowości oraz optymalnego wykorzystania przestrzeni? Automatyczne magazyny na drobne elementy zapewniają składowanie małych części w pojemnikach, kartonach lub tablarach. W tym systemie towar składuje się w regałach na profilach kątowych lub półkach, wykorzystując przy tym maksymalnie wysokość pomieszczenia – do 25 m. Udźwig wynosi przy tym do 300 kg. 


Automated miniload warehouse Automatyczne magazyny na drobne elementy – szeroka paleta zastosowań

Magazynowanie drobnych elementów w magazynach automatycznych o jednej lub kilku głębokościach doskonale sprawdza się w magazynach części zamiennych, kompletacyjnych i buforowych oraz w magazynach i centrach dystrybucyjnych. Automatyczne magazyny na drobne elementy można przystosować również do eksploatacji poniżej normalnej temperatury, wyposażyć w instalację sterowania w zależności od temperatury bądź zaprojektować jako mroźnie do –30°.

Najlepsze rozwiązanie spełniające Państwa wymagania 

Automatyczne magazyny na drobne elementy są tak indywidualne jak Państwa wymagania. W zależności od różnych czynników mogą spełniać różne zadania. Aby znaleźć rozwiązanie odpowiadające potrzebom klienta, wspólnie analizujemy procesy oraz struktury towarów i transportu i opracowujemy koncepcję magazynu, który spełnia konkretne wymogi.


Automated miniload warehouse Układnice regałowe najnowszej generacji 

W automatycznym magazynie na drobne elementy nasze inteligentne układnice regałowe troszczą się o duże prędkości, precyzję oraz doskonałe parametry wydajnościowe. Dzięki lekkiej i innowacyjnej konstrukcji z bardzo małymi wymiarami najazdowymi można optymalnie wykorzystać dostępny wolumen. Energia hamowania jest akumulowana w urządzeniu w tzw. SuperCaps i przekazywana do układu napędowego do wykorzystania przy kolejnych procesach przyspieszania. Modułowa konstrukcja umożliwia elastyczne dostosowanie instalacji do indywidualnych wymogów magazynu.
AUTOMATYZACJA KLUCZEM DO SUKCESU

Jako kompetentny partner zaprojektujemy i zrealizujemy system logistyczny dostosowany do Państwa potrzeb, dzięki któremu automatycznie poprawi się wydajność magazynu.

automatic mall storage warehouse

Zawsze odpowiednie rozwiązanie.

Niezależnie, czy planują Państwo nowy magazyn, czy modernizaję lub powiększanie już istniejące miejsca - zawsze znajdziemy odpowiednie rozwiązanie. Do tej wprowadziliśmy już wiele projektów automatyzacji na całym świecie zarówno w małych, średnich, jak i naprawdę dużych firmach. 

Znajdziemy rozwiązanie odpowiadające Państa wymaganiom
kontakt ogólny

Kontakt z doradcą

Jungheinrich

Skontaktuj się z nami