Stage Miniload

Układnice regałowe do drobnych elementów

Krótkie cykle, bezpośredni dostęp do każdego artykułu, wysoka zdolność przeładunkowa i optymalne wykorzystanie przestrzeni: nasze automatyczne magazyny na drobne elementy są rozwiązaniem ułatwiającym składowanie dużych ilości małych i różnorodnych części przy dużym przepływie towaru. 

Efektywne i systemowe magazynowanie drobnych części

Dzięki zautomatyzowanemu magazynowi na drobne części firmy Jungheinrich i układnicy regałowej stanowiącej serce całej instalacji można uzyskać optymalne parametry wydajnościowe: krótkie czasy dostępu, dużą przepustowość, optymalne wykorzystanie pomieszczenia. W oparciu o tę bazę automatyczny magazyn na drobne elementy jest indywidualnie dostosowywany do potrzeb danej firmy. Dostępny jest w wersji o jednej lub wielu głębokościach, np. jako magazyn części zamiennych, magazyn kompletacyjny i buforowy lub dystrybucyjny.

W szybkim tempie do maksymalnej wydajności

Automatyczny magazyn na drobne elementy firmy Jungheinrich w pełni wykorzystuje pomieszczenia o wysokości do 25 m. Towary są wkładane i wyjmowane na profilach kątowych lub półkach (do wyboru). O sprawne odkładanie i pobieranie artykułów troszczą się układnice regałowe o prędkości pracy do 6 m/s i przyspieszeniu do 5,3 m/s². Te inteligentne urządzenia bez problemu sprawdzają się w pracy w trybie wielozmianowym, przez całą dobę. W pełni automatyczne i absolutnie niezawodne.

Inteligentne osiągnięcie wydajności energetycznej: SuperCaps

SuperCaps są elementem konfiguracji napędu naszych układnic regałowych do drobnych elementów. Umożliwiają niezwykle inteligentne i ekonomiczne zarządzanie energią: podczas hamowania energia jest magazynowana w zasobnikach SuperCaps, a następnie jest ponownie wykorzystywana przez układ napędowy w fazie przyspieszania. Zapewnia to znaczną redukcję mocy przyłączowej i zasilającej oraz skutkuje wyraźnym obniżeniem kosztów eksploatacji. 

Innowacyjna konstrukcja o wielu zaletach

Nasza najnowsza generacja układnic regałowych do drobnych elementów wyróżnia się budową: lekka konstrukcja pozwala zaoszczędzić energię, a nowatorski, modułowy maszt umożliwia elastyczne skalowanie układnicy. Innowacyjna koncepcja szyn jezdnych z napędem jezdnym Omega (zintegrowanym w stopę masztu) gwarantuje najmniejsze wymiary najazdowe w swojej klasie i w konsekwencji jeszcze bardziej optymalne wykorzystanie przestrzeni.

PRODUKTY DO MAGAZYNOWANIA DROBNYCH ELEMENTÓW W PROFISHOP