Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Stage Miniload

Układnica regałowa do drobnych elementów

Krótkie cykle, bezpośredni dostęp do każdego artykułu, wysoka zdolność przeładunkowa i optymalne wykorzystanie przestrzeni: nasze automatyczne magazyny na drobne elementy są rozwiązaniem ułatwiającym składowanie dużych ilości małych i różnorodnych części przy dużym przepływie towaru. 

Najmocniejszy miniload w swojej klasie

Najnowszy miniload STC2B1A wykorzystuje najnowsze technologie, by zapewnić najwyższą przepustowość, wydajność energetyczną i najlepsze wykorzystanie przestrzeni w magazynie. Dzięki niemu znacznie wzrośnie wydajność Państwa magazynu. 

Content stacker cranes for miniload warehouse

Minimalne koszty operacyjne - maksymalne wykorzystanie przestrzeni. 

Miniload STC 2B1A oferuje zarówno maksymalną prędkość i przyspieszenie, jak i najwyższą wydajność energetyczną przy optymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Jest to najlepsze w swojej klasie automatyczne rozwiązanie do magazynów na drobne elementy. 

Content Układnica regałowa do drobnych elementów Najwyższa wydajność w swojej klasie

Miniload STC 2B1A jest najszybszym urządzeniem w swojej klasie. Osiągając prędkość do 6m/s i przyspieszenie do 5,3 m/s² zapewnia maksymalną przepustowość, a ilość wykonanych operacji znacznie wzrasta. Dzięki temu nasz miniload jest uznawany za jedno z najlepszych urządzeń zapewniających wysoką wydajność w magazynie na drobne elementy. 


Content stc miniload 2 Maksymalna wydajność energetyczna

Zastosowane w urządzeniu SuperCaps pozwalają na odzysk i zmagazynowanie energii uwalnianej podczas procesu hamownia. Umożliwia nam to wyrównanie pików energetycznych występujących podczas przyspieszania i podnoszenia. Dzięki temu można znacznie zredukować koszty utrzymania i eksploatacji systemu. Content stc miniload 3 Najmniejsze wymiary najazdowe w swojej klasie

Dzięki specjalnej konstrukcji szyny prowadzącej ograniczyliśmy wartość dolnego i górnego wybiegu. Szyna biegnie 55 mm nad poziomem posadzki, co jest wyjątkowe na rynku, przy standardzie wynoszącym 150-200 mm. 


Content stc miniload 4 Najlepsze wykorzystanie przestrzeni

Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem jest napęd jezdny Omega zintegrowany ze stopą masztu. Dzięki swojej kompaktowej konstrukcji mógł zostać umieszczony miedzy masztem i systemem sterowania, co znacznie zmniejszyło wymagane wartości wybiegów, co przekłada się na maksymalizację przestrzeni magazynu. Sprawia to, że STC 2B1A jest zdecydowanym liderem w swojej klasie. 


Content stc miniload 5 Wysoka skalowalność

Innowacyjna konstrukcja masztu, wykonana z lekkich profili aluminiowych umożliwiła ograniczenie wagi całej konstrukcji oraz jej wysoką skalowalność. W ramach całej rodziny rozwiązań jesteśmy w stanie osiągnąć wysokość składowania na poziomie 25 metrów. 

AUTOMATYZACJA KLUCZEM DO SUKCESU

Jako kompetentny partner zaprojektujemy i zrealizujemy system logistyczny dostosowany do Państwa potrzeb, dzięki któremu automatycznie poprawi się wydajność magazynu.

Czy chcą Państwo wynieść wydajność swojego magazynu na wyższy poziom?

kontakt ogólny

Kontakt z doradcą

Jungheinrich

Skontaktuj się z namiPRODUKTY DO MAGAZYNOWANIA DROBNYCH ELEMENTÓW W PROFISHOP