Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
EKS_215a

Automatyczny wózek widłowy AGV

  • 2 750 - 6 000 mm
  • 1 500 kg
  • Uniwersalny, kompaktowy system AGV do bezpiecznej pracy w trybie mieszanym
  • Wysokość podnoszenia do 6 m i widły z karetką ISO zapewniające wysoką elastyczność zastosowań
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Ekonomiczna praca 24/7 dzięki technologii litowo-jonowej

EKS 215a

Nasz EKS 215a jako kompaktowy i wszechstronny automatyczny system transportowy (AGV) idealnie nadaje się do efektywnej pracy w trybie mieszanym w magazynie i na produkcji – z wózkami kierowanymi przez operatorów i pieszymi. Koncepcja energetyczna 24 V z akumulatorem litowo-jonowym i automatyczną funkcją ładowania zapewnia – obok modułowej koncepcji masztu – maksymalną elastyczność, podczas gdy widły z karetką ISO i wysoki udźwig resztowy umożliwiają obsługę specjalnych nośników ładunku w zabudowanych stacjach przeładunkowych oraz dostawę do regałów. Przyszłościowa koncepcja bezpieczeństwa ze zintegrowanymi czujnikami ochrony osób gwarantuje wysokie bezpieczeństwo w trybie pracy mieszanej, a wygodny w obsłudze wyświetlacz dotykowy HMI ułatwia interakcję między człowiekiem a maszyną. Automatyzacja Państwa procesów w firmie dzięki naszemu innowacyjnemu i uniwersalnemu wózkowi EKS 215a.

Akumulator litowo-jonowy

Content Akumulator litowo-jonowy + 5-letnia gwarancja, logo
Najwyższa wydajność. Bez kompromisów.

Z Jungheinrich Li-ion Guarantee Plus otrzymują Państwo wieloletnią gwarancję na najwyższej jakości akumulatory litowo-jonowe – aż do 8 lat. Wysoka wydajność energetyczna oraz żywotność akumulatorów to kluczowe czynniki płynnej pracy Państwa magazynu.

Jesteśmy pewni naszych technologii. Do tego stopnia, że gwarantujemy powrót do pierwotnej technologii w ciągu 6 miesięcy od chwili otrzymania akumulatora.

Dowiedz się więcej

Zalety


Cechy

Przegląd modeli

Model Udźwig Wysokość podnoszenia Prędkość jazdy Długość całkowita Napięcie akumulatora
EKS 215a 1 500 kg 6 000 mm 7 km/h 2 492 mm 24 V