Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Stage Dostawca systemów
Inteligentna intralogistyka w magazynie

Dostawca systemów logistycznych

W oparciu o kompleksową wiedzę o procesach stworzymy skrojony na miarę system logistyczny. W ten sposób wprowadzimy Państwa magazyn na nowy poziom efektywności i produktywności.

Systematyczny wzrost efektywności i produktywności

Inteligentna intralogistyka oznacza możliwie najlepszą współpracę między człowiekiem, maszyną, oprogramowaniem i indywidualnym środowiskiem magazynowym. Jest ona tak samo korzystna dla małych i średnich zakładów, jak dla globalnych przedsiębiorstw, z kompleksowymi magazynami o wysokim stopniu automatyzacji.

"Chodzi nie tylko o wydajność, ale również o zrównoważony rozwój."

Najlepsze systemy magazynowe oparte są na partnerstwie

Przy realizacji projektu należy postawić na kompetentnego partnera, długofalowe koncepcje, inteligentne rozwiązania oraz pierwszorzędny serwis i pomoc techniczną. Towarzyszymy Państwu w tym procesie od pierwszej konsultacji w zakresie przepływu materiałów, przez planowanie logistyki i projektowanie, aż po realizację nowej instalacji. Jako wykonawca generalny zapewniamy naszym klientom osobistego doradcę, który koordynuje pracę i ma zawsze pełny przegląd sytuacji. Także po zakończeniu projektu oferujemy bogatą ofertę posprzedażową oraz sieć techników serwisowych na całym świecie, aby Państwa instalacja przynosiła zyski przez długi czas i była przygotowana na przyszłość.

Jakość i niezawodność

Firma Jungheinrich posiada wyjątkowe w skali globalnej doświadczenie w realizacji systemów logistycznych oraz bogatą ofertę produktów - od wózków unoszących, przez wózki wysokiego składowania, po układnice regałowe i technikę transportu bliskiego. Aby zagwarantować jakość i niezawodność naszych rozwiązań, nie przekazujemy produkcji decydujących komponentów intralogistycznych i ich obsługi serwisowej w obce ręce. Dzięki temu możemy niezawodnie, długofalowo i bezkompromisowo wspierać klientów w osiąganiu celów biznesowych.

"Automatyzacja zwiększa wydajność."

Rozwiązania automatyczne – tak indywidualne jak Państwa magazyn

W cyfrowym świecie, w którym tempo jest coraz szybsze, a rytm przenoszenia towarów zmienia się coraz gwałtowniej, o sukcesie decyduje spójna choreografia magazynowa. Wspólnie ustalimy stopień automatyzacji Państwa zakładu oraz znajdziemy optymalne komponenty. Będziemy towarzyszyć Państwu na wszystkich etapach projektu.


3 kroki do skrojonego na miarę rozwiązania automatyzacyjnego.

Dowiedz się więcej

Stage Usługi projektowe

Najważniejsze kroki na drodze do automatyzacji magazynu: 

Więcej informacji

kontakt ogólny

Kontakt z doradcą

Jungheinrich

Skontaktuj się z nami