Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Stage Systemy regałowe

Systemy regałowe

Regały: siła nośna w magazynie

Optymalnie zaprojektowany system regałowy stanowi kręgosłup magazynu. Jako kompleksowy dostawca dopasowujemy optymalne rozwiązanie, odpowiednie do danego magazynu.

Wysokiej jakości, dobrze zgrane rozwiązania 

W stawianiu systemów magazynowych bazujemy na doświadczeniu - od 60 lat realizujemy własne projekty. Efektem jest bogata oferta produktów do magazynowania palet, pojemników, kartonów i towarów dłużycowych. Troszczymy się, by u naszych klientów wszystko było w bezpiecznym miejscu i zawsze pod ręką. Nasze systemy regałowe umożliwiają znaczne zwiększenie pojemności magazynu. Jako dostawca kompletnych usług chcemy realizować optymalne i idealnie dostosowane do potrzeb rozwiązanie regałowe. Dokładnie takie, jakiego Państwo potrzebują, aby osiągnąć sukces.

Wyposażenie magazynu: efektywne, bezpieczne, z możliwością rozbudowy

Każdy magazyn potrzebuje solidnych fundamentów, by dobrze spełniać postawione mu zadania. Odpowiedni system regałowy pozwala na optymalizację przepływu materiałów.

Przy planowaniu i wdrażaniu systemu magazynowego wykorzystujemy zaawansowane i sprawdzone technologie. Widać to na przykładzie spójnej współpracy wszystkich elementów naszego kompaktowego systemu magazynowego z transporterami palet. Składa się on z systemu kanałów magazynowych oraz samobieżnej karetki transportowej, tzw. Under Pallet Carrier (UPC). Oba elementy dysponują opcjonalnymi systemami zabezpieczającymi, zapewniającymi maksymalną ochronę człowieka i maszyny: transporter UPC jest wyposażony w system ochrony osób, a dodatkowo, bezpośrednio przy regale, oferujemy stacjonarny system ochrony osób: „inteligentną” kurtynę świetlną.

Kolejnym przykładem zoptymalizowanego wyposażenia magazynowego są mobilne regały paletowe. Dzięki integracji w system zarządzania magazynem WMS pozwalają na oszczędność czasu i miejsca: w każdym bloku otwierany jest zawsze tylko jeden korytarz, więc mają Państwo do dyspozycji znacznie większą powierzchnię, którą można przeznaczyć na regały (nawet o 90 proc. w porównaniu z tradycyjnymi regałami na towary paletowane). Ponadto, połączenie regałów przesuwnych z wózkami wysokiego składowania z masztem wysuwnym umożliwia uzyskanie znacznie wyższej zdolności przeładunkowej. Niezależnie od tego, na jakie rozwiązanie się Państwo zdecydują zapewniamy, że nasze systemy regałowe w połączeniu z wózkami idealnie nadają się do optymalizacji procesów magazynowych i zwiększenia efektywności przeładunku.

Wszystko dla większej efektywności: wyposażenie magazynowe jako kompleksowe rozwiązanie od jednego dostawcy

Aby zapewnić dostosowany do potrzeb system regałowy, oferujemy kompleksowe rozwiązania. Dzięki temu będą Państwo doskonale przygotowani do składowania palet, pojemników, kartonów oraz towarów dłużycowych.

Nasi eksperci wspólnie z Państwem wybiorą najefektywniejszy system regałowy. Tylko zintegrowane systemy logistyczne doskonale dostosowane do Państwa procesów zakładowych pozwolą na zdecydowaną przewagę nad konkurencją. Jako dostawca i wykonawca generalny możemy zagwarantować, że wszystkie systemy są ze sobą dobrze zestrojone. Jest to efekt naszego doświadczenia i kompetencji w zakresie planowania, projektowania, realizacji i uruchomienia wielu tysięcy magazynów na całym świecie.