Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
jungheinrich service 4 u pl
Serwis, któremu można zaufać, za każdym razem

Niezależnie od wyzwań, zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji

Cokolwiek się stanie - można polegać na zespole serwisowym Jungheinrich. Bez względu na sytuację lub wyzwanie, przed którym teraz stoi Państwa firma, zawsze jesteśmy do dyspozycji.

Wiodące rozwiązania intralogistyczne Jungheinrich wyznaczają standardy w branży, a jakość i innowacyjność znajdują odzwierciedlenie w całkowitym zaangażowaniu w obsługę klienta. Nasz zespół ekspertów serwisu Jungheinrich  jest do Państwa dyspozycji przez całą dobę, w każdej sytuacji.

Aktualne wyzwania, z którymi mierzymy się wszyscy

Mimo że procesy intralogistyczne stają się coraz bardziej złożone i wymagające, istnieje zespół, na którym zawsze można polegać: Serwis Jungheinrich. Angażujemy się aktywnie, zapobiegając potencjalnym problemom, jeszcze zanim się pojawią. Nasze szyte na miarę usługi, rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa i szkoleń, a także sprawne dostawy oryginalnych części zamiennych zapewniają, że Państwa działalność zachowa wysoki poziom bezpieczeństwa i płynności.

W obliczu obecnej sytuacji, działamy równie sprawnie jak przed pandemią i jesteśmy gotowi pomagać naszym klientom, podejmując wszelkie niezbędne środki ostrożności. Gwarantujemy pełne zaangażowanie naszego Serwisu, więc niezależnie od miejsca i pory dnia, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zespół techników i pracowników Jungheinrich jest zawsze gotowy, a wysoki standard naszej obsługi serwisowej, wsparcia i części zamiennych zapewniają możliwość działania i dostaw 24/7.

Ty dbasz o swój biznes - my zajmiemy się resztą.
 

Picture There for you

Usługi

Przestoje należą do przeszłości.

Usługi Jungheinrich obejmują szereg pakietów napraw i konserwacji oraz mają na celu zapewnienie ciągłej pracy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, niezależnie od tego, czy posiadają Państwo dużą flotę wózków widłowych, czy mają Państwo jeden wózek widłowy.

Gdy pojawia się problem, nasz doświadczony zespół techników serwisu jest zawsze do dyspozycji. Wykorzystując fachową wiedzę i praktyczne rozwiązania, szybko naprawi każdą usterkę przy zachowaniu dystansu społecznego. Wszyscy nasi technicy są wyposażeni w niezbędne środki ochrony osobistej, takie jak maseczki, rękawiczki i płyny dezynfekcyjne, dzięki czemu mogą pracować bezpiecznie. Technicy serwisu Jungheinrich działają przez cały okres pandemii, co cieszy się uznaniem naszych klientów. Zobowiązujemy się do tego, że nadal będziemy działać tak, aby zapewnić Państwu najlepszą jakość usług.

Pakiety usług.

Wybór jest szeroki i obejmuje wiele pakietów serwisowych. To Państwo decydujecie, jak dużego wsparcia możemy udzielić.

Nasze kompleksowe pakiety wsparcia mogą obejmować poniższe usługi:

  • Naprawy wózków widłowych 
  • Kontrole bezpieczeństwa 
  • Konserwacje
  • Wymiany oleju hydraulicznego
  • Serwis akumulatorów 
  • Serwis prostowników 
  • Serwis opon 
  • Sprzedaż oryginalnych części
  • Dostawę urządzeń zastępczych

Korzyści serwisowe w skrócie:

• Stała dostępność i wysokie bezpieczeństwo floty.
• Bezpieczeństwo planowania i przejrzystość kosztów dzięki stałym miesięcznym opłatom.
• Szeroka gama opcji kontraktowych.
• Indywidualny plan konserwacji floty.
• Kooperacja oparta na partnerstwie.
 

Picture There for you 2 (1)

Wsparcie

Państwa sprzęt logistyczny ma kluczowe znaczenie dla Państwa biznesu, a firma Jungheinrich z zaangażowaniem pomoże zapewnić jego sprawność.

Szybkie rozwiązania są niezbędne, gdy coś pójdzie nie tak. Technicy Jungheinrich są zawsze gotowi do podjęcia szybkich działań. Nasza nowa aplikacja serwisowa „Call4Service” pomaga zaoszczędzić cenny czas - mogą Państwo skontaktować się z zespołem obsługi klienta bezpośrednio, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu z urządzenia mobilnego. Jest to technologia, która okazuje się niezbędna podczas pracy zdalnej, ponieważ umożliwia złożenie zgłoszenia serwisowego w dowolnym miejscu i czasie.

Korzyści Call4Service w skrócie:

• Oszczędność czasu
• Elastyczne i intuicyjne funkcje
• Większa przejrzystość dotycząca aktualnego statusu zgłoszeń serwisowych 
• Aplikacja szybka i łatwa w użyciu

Potrzebują Państwo wezwać serwis? Zachęcamy do użycia aplikacji.

Bezpłatna aplikacja Call4Service umożliwia przygotowanie i przesłanie zgłoszenia serwisowego bezpośrednio do oddziału Jungheinrich obsługującego Państwa firmę. Za pośrednictwem smartfonu lub przeglądarki internetowej, w szybki i łatwy sposób można zgłosić awarię lub konieczność wykonania przeglądu wózka widłowego przez całą dobę. Aplikacja pozwala na dodanie zdjęcia usterki. To nasz kolejny krok do usprawnienia działań serwisowych - mogą Państwo w łatwy sposób wezwać nasz serwis. 

Picture There for you 4

Części zamienne

Przez 365 dni w roku nasi pracownicy robią wszystko, co w ich mocy, aby szybko i niezawodnie dostarczać oryginalne części zamienne Jungheinrich na całym świecie.

Posiadamy magazyny na całym świecie, aby mieć pewność, że nasze oryginalne części zamienne zawsze dotrą do Państwa tak szybko, jak to możliwe, nawet gdy granice są zamknięte, jak miało to miejsce podczas trwającej pandemii. Na terenie Europy oferujemy dostawę z dnia na dzień. Części zamienne Jungheinrich są dostarczane nocą bezpośrednio do naszych techników serwisu, a więc do Państwa docierają już następnego ranka. Nasze stany magazynowe to ponad 100 000 oryginalnych części zamiennych mogących służyć naprawom wózków zakupionych nawet 10 lat wcześniej.

Platforma Jungheinrich Parts Online pozwala wygodnie i łatwo zamówić dowolną część zamienną, przez całą dobę i bez względu na miejsce. Wystarczy jedno kliknięcie, a potrzebna część zamienna jest już w drodze. Nasz sklep z częściami zamiennymi online jest zawsze dostępny i umożliwia znalezienie i zamówienie szerokiej gamy produktów i materiałów eksploatacyjnych. Mogą Państwo wymienić zużytą część lub doposażyć wózki widłowe w nową technologię, a także dodać akcesoria. Niezależnie od potrzeb, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji – gwarantujemy dostawę do Państwa aż 98% części zamiennych, w ciągu 24 godzin od zamówienia

Stosowanie oryginalnych części zamiennych Jungheinrich pozwala zminimalizować przestoje. Nasze części zamienne spełniają wysokie wymagania i pomagają zapobiegać wypadkom, które mogą wynikać z używania niewłaściwych komponentów innych niż Jungheinrich.

Jungheinrich Parts Online – korzyści w skrócie:

• Natychmiastowe informacje dotyczące dostępności i kosztów części zamiennych
• Zamówienia online 24/7
• Intuicyjny interfejs
• Szybki kontakt
• Dostępny w ponad 20 językach
• Dostęp do oryginalnych części objętych gwarancją producenta
 

Picture There for you 5

Serwis Jungheinrich, Wsparcie i Części zamienne – 
jesteśmy po Państwa stronie!

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami już dziś:
 

Stage Dywidenda

Dział Serwisu

Jungheinrich

Skontaktuj się z nami