Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Stage Finansowanie

Finansowanie wózków widłowych z dużą elastycznością i pewnością planowania.

Odpowiednia umowa o finansowanie wózka widłowego zapewnia płynność i niezależność Twojej firmy. Dzięki naszym opcjom finansowania wózków widłowych mogą Państwo elastycznie reagować, jeśli pojawi się zapotrzebowanie na wózki przy zwiększonej liczbie zamówień lub zajdzie potrzeba odnowienia floty i zastosowania nowej technologii. To gwarancja utrzymania kosztów pod stałą kontrolą. Zachęcamy do skorzystania z naszych ofert finansowania wózków widłowych i regałów Jungheinrich w atrakcyjnych ratach miesięcznych.

Jungheinrich jest zawsze do Państwa dyspozycji. Chcemy być niezawodnym partnerem, który spełnia potrzeby intralogistyczne w Państwa firmie. Jako jeden z wiodących dostawców technologii magazynowania i kompletacji zamówień zapewniamy nie tylko wysokiej jakości produkty, ale także możliwość skorzystania z naszego elastycznego i indywidualnego finansowania wózków widłowych w ramach usług finansowych Jungheinrich.

Razem stworzymy rozwiązanie dostosowane do Państwa potrzeb w zakresie logistyki wewnątrzmagazynowej. Nasze finansowanie wózków widłowych pomaga

  • dynamicznie reagować na zwiększoną liczbę zamówień
  • uaktualniać wózki i technologię magazynową – od wózków widłowych po systemy regałowe
  • rozszerzać flotę i bezpiecznie inwestować.

W ten sposób sfinansują Państwo swój sukces.

Oferujemy spersonalizowane rozwiązania finansowe dla wózków widłowych, które gwarantują elastyczność i bezpieczeństwo planowania.

Finansowanie producenta za pośrednictwem Jungheinrich Financial Services.

Niezależnie od tego, czy chcą Państwo sfinansować wózek paletowy, wózek czołowy, czy nawet cały system regałowy: jako spółka należąca w całości do Jungheinrich AG, oferujemy indywidualne warunki, które najlepiej spełnią specyficzne wymagania Państwa firmy. W ten sposób można otrzymać dokładnie takie finansowanie wózka widłowego, jakie w danej chwili jest potrzebne – z maksymalnym bezpieczeństwem i płynnością.

Zalety finansowania:

  • Elastyczne warunki umowy dostosowane do Państwa potrzeb.
  • Sprawne zawarcie umowy bez ingerencji banku.
  • Wszystkie usługi uwzględnione w jednym kontrakcie.
  • Wieloletnie doświadczenie na rynku jako spółka Jungheinrich AG.


Tymczasowe użytkowanie czy własność? Zawsze jest wybór.


Z naszą pomocą znajdą Państwo optymalne rozwiązanie finansowe dla każdego typu wózków widłowych oraz innego sprzętu logistycznego i magazynowego.

Użytkowanie tymczasowe: Jeśli Państwa firma musi niespodziewanie poradzić sobie ze zwiększoną ilością zamówień, może warto wypożyczyć kolejny pojazd na określony czas, aby sprostać bieżącym potrzebom intralogistyki. Po zakończeniu pracowitego okresu, wózek może do nas wrócić bez zbędnych komplikacji.

Własność: Oferujemy możliwość nabycia nowych wózków widłowych wraz z nowoczesną technologią. Dzięki indywidualnie dopasowanym warunkom umowy i wygodnym ratom miesięcznym nasze finansowanie wózków widłowych pomoże dostosować się do aktualnych zmian – przy zachowania bezpieczeństwa planowania.

Jungheinrich Financial Services – dobierzemy najlepsze rozwiązanie

Stage Dywidenda

Kontakt z doradcą

Jungheinrich

Skontaktuj się z nami