Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Stage Wynajem długoterminowy

Leasing wózków i sprzętu logistycznego

Potrzebują Państwo wózków widłowych, innego sprzętu logistycznego lub magazynowego i szukają Państwo sposobu na ich sfinansowanie w rozsądnej cenie? Dzięki leasingowi wózków widłowych Jungheinrich można w każdej chwili zachować pełną kontrolę kosztów.


Rozbuduj swoją flotę o nowoczesne wózki i zapewnij płynny przepływ towarów i materiałów w magazynach i halach produkcyjnych z pomocą niezawodnej firmy leasingowej wózków widłowych.

Korzyści:

Swoboda dysponowania kapitałem własnym

  • Zachowanie płynności i wysokie bezpieczeństwo planowania dzięki stałym stawkom miesięcznym.
  • Koszty leasingu wózków widłowych są zawsze jasne dzięki łatwej kalkulacji kosztów.
  • Stawka miesięczna w dogodnym terminie.
  • Opcjonalne nabycie własności na koniec umowy w razie potrzeby.

Jako wieloletni producent i pionier w dziedzinie intralogistyki chętnie pomożemy i wesprzemy Cię naszymi atrakcyjnymi rozwiązaniami leasingu wózków widłowych Jungheinrich.

Wynajem wózków widłowych zamiast zakupu?

W firmie Jungheinrich zasada „leasingu” jest bardzo prosta: Korzystaj z naszego leasingu elektrycznego wózka widłowego, płacąc miesięczne stawki leasingowe za uzgodniony w umowie okres, w trakcie którego korzystasz z naszych leasingowanych produktów intralogistyki. Istnieje możliwość objęcia przez nas umową usług, takich jak regularna konserwacja wózków lub technologii magazynowej. To szansa na uzyskanie wszystkiego z jednego źródła i czerpanie korzyści z płynnych procesów operacyjnych. Leasing wózka widłowego może być tak prosty!

Wspólnie z Państwem koordynujemy finansowanie wózków widłowych. Daje to pełny przegląd kosztów wynajmu wózków widłowych i bezpieczeństwo planowania przez cały czas.

Jak więc skorzystać z leasingu elektrycznego wózka widłowego, korzystając z wózka widłowego lub wózka paletowego firmy Jungheinrich?

Zastosowanie przy niskim zaangażowaniu kapitału i przejrzystej kontroli kosztów:

  • Płatność tylko za efektywne wykorzystanie sprzętu
  • Elastyczność finansowa przez cały okres umowy
  • Zarządzanie kosztami eksploatacji dzięki precyzyjnemu planowaniu kosztów.

Leasing używanych wózków widłowych

Wolą Państwo pracować z używanymi pojazdami w swojej firmie? Oferujemy również atrakcyjne oferty leasingu używanych wózków widłowych. Nasze JUNGSTARS to odnowione wózki, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju – w ten sposób ponownie dopasowujemy je dopracy w Państwa magazynie.

Stage Dywidenda

Dział Serwisu

Jungheinrich

Skontaktuj się z nami