Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Picture Teaser Miete

Wynajem długoterminowy wózków widłowych i nie tylko...

Niezależnie od tego, czy chodzi o okresy szczytu zamówień, czy też ciągłe powiększanie floty wózków – wynajem długoterminowy Jungheinrich pozwala na elastyczność i pozycję w czołówce technologicznej.

Czy korzystanie z najnowocześniejszych wózków widłowych bez ich zakupu jest możliwe? Nasz model wynajmu oferuje możliwość długoterminowego wynajmu wózków widłowych podnośnikowych, unoszących, automatycznych wózków systemowych (AGV) i wielu innych typów. W ramach wynajmu długoterminowego zapewniamy również akumulatory litowo-jonowe. To najłatwiejszy sposób pracy ze sprzętem, który spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości – przy pełnej przejrzystości kosztów. Dzięki elastycznej konstrukcji umowy możliwy jest wcześniejszy zwrot wypożyczonych pojazdów lub wymiana na inny model w zależności od Państwa potrzeb. Zachęcamy również do skorzystania z naszego pakietu usług, który tworzymy indywidualnie dla każdego Klienta.

Jako niezawodny partner opracujemy warunki wynajmu długoterminowego, które najlepiej spełnią Państwa wymagania.

Korzyści przy wyborze długoterminowego wynajmu wózków widłowych Jungheinrich:

  • Korzystanie z najnowszej technologii zastosowanej w wózkach widłowych
  • Elastyczność czasu trwania i zapisów umowy – wynajem wózków według aktualnych potrzeb.
  • Pełna przejrzystość kosztów.
  • Ciągłe zapewnienie jakości dzięki profesjonalnej obsłudze serwisowej.
  • Duże bezpieczeństwo w zakresie planowania.
  • Kompleksowe rozwiązania od jednego partnera biznesowego: jedna umowa – wiele usług.


Elastyczny projekt umowy i wysoka dostępność.

Gwarantujemy elastyczność warunków umowy. Dzięki naszemu długoterminowemu wynajmowi wózków widłowych zachowają Państwo elastyczność, utrzymując przy tym płynność finansową. Atrakcyjne stawki miesięczne są w pełni odliczane jako koszty operacyjne bez obciążania Państwa kapitału. Opierają się one na Państwa budżecie,  okresie obowiązywania umowy i pozostają takie same przez cały okres obowiązywania umowy.

Oprócz elastyczności niezwykle ważne jest bezpieczeństwo planowania. Jeśli zdecydują się Państwo na wynajem długoterminowy wózków widłowych Jungheinrich, zapewniamy, że Państwa wózki będą zawsze dostępne, ponieważ wysoka dyspozycyjność to dla nas oczywistość. Pozwala na podniesienie wydajności floty, obniżenie kosztów i oszczędność czasu.

Przy okazji: Jungheinrich pomaga ubezpieczyć wynajmowane wózki widłowe przed szkodami i niespodziewanymi wypadkami.


Wynajem długoterminowy używanych wózków widłowych: Nasze JUNGSTARS.

Nasze używane wózki widłowe Jungheinrich mogą Państwo wypożyczyć również długoterminowo – to wkład w ochronę środowiska na szczególnie korzystnych warunkach. Wszystkie wózki JUNGSTARS są regenerowane zgodnie z naszym 5-gwiazdkowym standardem jakości i są bezkompromisowe pod względem technicznym i wizualnym. Nie trzeba dodawać, że podczas procesu regeneracji spełnione są wszystkie standardy bezpieczeństwa. Z przyjemnością przedstawimy ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb.


Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące wynajmu długoterminowego naszego wózka widłowego.

Wystarczy skorzystać z naszej bezpłatnej infolinii lub po prostu wypełnić formularz kontaktowy. Opracujemy rozwiązanie, które spełni wszystkie Twoje wymagania.

Stage Dywidenda

Kontakt z doradcą

Jungheinrich

Skontaktuj się z nami


Gotowe do pracy i zawsze na czas: wynajem wózków widłowych Jungheinrich to elastyczność, której Państwo potrzebują.

Szybki kontakt: 664 121 148