Stage Usługi podstawowe

Serwis wózków widłowych

Od konserwacji do usługi Full Service

Przede wszystkim liczy się wydajność procesów logistycznych. Aby mogli Państwo w pełni skoncentrować się na swojej działalności, poprzez takie usługi jak konserwacja i naprawy troszczymy się o flotę wózków i urządzenia magazynowe.

Full Service, czy dostosowane do indywidualnych potrzeb usługi konserwacji i napraw? Jest wybór. Ponad 4800 techników serwisowych na całym świecie służy Państwu radą i pomocą. Celem jest zawsze wyeliminowanie kosztownych awarii i przestojów.

Nasza oferta obejmuje również serwis akumulatorów i prostowników, ogumienia oraz wideł. Dochodzą do tego usługi takie jak inspekcje regałów, konserwacje podestów ruchomych oraz szkolenia operatorów - wszystko po to, by procesy logistyczne cieszyły się bezwarunkową niezawodnością. 

100% gotowości do pracy – 0% ryzyka

Dostosowujemy naszą ofertę Full Service do Państwa potrzeb i zapewniamy bezpieczeństwo inwestycji dzięki niezmienności kosztów. 

Akcja zamiast reakcji

Regularna konserwacja maksymalizuje gotowość wózków do eksploatacji. Nasz serwis oferuje wygodne planowanie przeglądów dzięki indywidualnie ustalanym okresom międzyprzeglądowym.

Minimalizujemy przestoje w pracy

Rozbudowana sieć serwisowa Jungheinrich pozwala na zminimalizowanie przestojów w Państwa magazynach.

Wiemy wszystko o oponach w wózkach Jungheinrich.

Oryginał jest zawsze bezpieczny

Tylko oryginalne rolki i koła firmy Jungheinrich zapewniają optymalną wydajność wózków. Warto zaufać eksperckiej wiedzy producenta. Nasza oferta obejmuje koła i rolki pasujące do każdego wózka.