Stage Usługi podstawowe

Serwis wózków widłowych

Od konserwacji i naprawy po szkolenia 

Przede wszystkim liczy się wydajność procesów logistycznych. Aby mogli Państwo w pełni skoncentrować się na swojej działalności, poprzez takie usługi jak konserwacja i naprawy troszczymy się o flotę wózków i urządzenia magazynowe.

Pełen pakiet usług, czy dostosowane do indywidualnych potrzeb usługi konserwacji i napraw? Jest wybór. Ponad 4800 techników serwisowych na całym świecie służy Państwu radą i pomocą. Celem jest zawsze wyeliminowanie kosztownych awarii i przestojów.

Do naszych usług podstawowych zalicza się również inteligentne zarządzanie energią akumulatorów i prostowników, serwis ogumienia i dbanie o bezpieczeństwo. Dochodzą do tego usługi intralogistyczne, takie jak serwis urządzeń hydraulicznych, szkolenia operatorów i szkolenia BHP oraz inspekcje regałów: wszystko po to, by procesy logistyczne cieszyły się bezwarunkową niezawodnością.

100% gotowości do pracy – 0% ryzyka

Dostosowujemy naszą ofertę Full Service do Państwa potrzeb i zapewniamy bezpieczeństwo inwestycji dzięki niezmienności kosztów. 

Akcja zamiast reakcji

Regularna konserwacja maksymalizuje gotowość wózków do eksploatacji. Nasz serwis oferuje wygodne planowanie przeglądów dzięki indywidualnie ustalanym okresom międzyprzeglądowym.

Bezpieczeństwo i niezawodność

Dzięki terminowej i profesjonalnej wymianie oleju hydraulicznego i jego bezpiecznej utylizacji zapewnią Państwo niezawodność i długą żywotność swoim wózkom. Nasi specjaliści chętnie w tym pomogą.

Zaufanie jest dobre – kontrola jest niezbędna

Przeprowadzamy klientów przez labirynt przepisów i dbamy o zgodną z przepisami eksploatację wózków.

Wiemy wszystko o oponach w wózkach Jungheinrich.

Zapobiegamy przestojom w pracy

Rozbudowana sieć serwisowa Jungheinrich pozwala na zminimalizowanie przestojów w Państwa magazynach.