Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Stage Rental 1

Wynajem i finansowanie

Mamy odpowiednie rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb. Niezależnie od tego, czy wózek potrzebny jest na chwilę, czy na dłużej. 

Jesteśmy elastyczni

Dlatego oferujemy bogatą ofertę wariantów pozyskiwania i użytkowania wózków. Dzięki temu zredukują Państwo koszty i zabezpieczą się przed niepotrzebnymi obciążeniami. Niezależnie, czy chcą Pańswo z wózka korzystać jutro, czy dopiero za trzy miesiące. Niezależnie, czy ma być to wózek nowy, czy używany. Jest wybór: wynajem krótkoterminowy lub finansowanie długoterminowe.

Wynajmij. Rozładuj. I gotowe.

Gotowe do pracy i zawsze na czas: wynajem wózków widłowych Jungheinrich to elastyczność, której Państwo potrzebują. Zachowujemy wszelkie środki bezpieczeństwa. 

Szybki kontakt: 801 300 801

Jesteśmy elastyczni.

Jungheinrich oferuje wynajem długoterminowy z różnymi opcjami finansowania. 

Maksymalne bezpieczeństwo. Minimum wydatków.

Zarządzanie flotą wynajmu to nasza odpowiedź na potrzeby klientów. Umożliwiamy Państwu działanie na szeroką skalę, przy większym bezpieczeństwie, przejrzystości i redukcji kosztów.

Wynajem zamiast kupna

Wynajem wózków Jungheinrich umożliwia przestawienie floty wózków na technologię litowo-jonową. Jest to nie tylko oszczędność, ale i łatwy sposób na wyższą wydajność wózków akumulatorowych.

Zapraszamy do zapoznania się z różnymi opcjami finansowania firmy Jungheinirch: