Formularz kontaktowy
801 300 801 Infolinia
Znajdź lokalizację
Service in action_[MAM-53732] (1)
Możecie Państwo na nas polegać w każdej sytuacji!

Bezpiecznie i odpowiedzialnie

Aktualna sytuacja wymaga wprowadzenia specjalnych działań, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom i klientom. 

Jungheinrich w czasach COVID-19

Mając na uwadze zdrowie naszych klientów i pracowników kontynuujemy działalność z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Większość naszych pracowników pracuje zdalnie, co w żaden sposób nie wpływa na jakość obsługi klientów czy realizację zamówień. Więcej informacji nt. środków zachowawczych w aktualnej sytuacji znajdą Państwo tu: KORONAWIRUS.

Nasze działy dokładają wszelkich starań, by sprostać rzeczywistości.

PORADY (1)

Porady ekspertów - nasi eksperci odpowiadają na zadawane przez Państwa pytania. W aktualnej sytuacji rodzi się wiele wątpliwości, jak np.: jak zabezpieczyć nieużywany sprzęt, jak ładować wózek, by mieć jak najmniejszą styczność z innymi użytkownikami czy które części wózka powinny być zdezynfekowane - na te i wiele innych tematów wypowiadają się nasi eksperci.SERWIS

Serwis - wiemy, że technicy serwisu są niezbędni, niezależnie od sytuacji na świecie. By wizyty naszych pracowników w Państwa firmach były bezpieczne wyposażyliśmy ich w maseczki ochronne, rękawiczki jednorazowe i żele dezynfekujące. Dostawy części zamiennych odbywają się bez żadnych opóźnień.
WYNAJEM

Wynajem - wózki są niezbędne, a środki inwestycyjne zostały przesunięte? Dział Wynajmu Jungheinrich przygotuje odpowiednią ofertę, która spełni Państwa oczekiwania. Jeśli w czasie przestoju produkcyjnego dokonują Państwo przeglądów i konserwacji linii produkcyjnych czy porządków w magazynie zachęcamy do kontaktu - nasza flota wynajmu obejmuje nie tylko wózki, ale również podesty robocze.SPRZEDAZ Sprzedaż - nasi doradcy handlowi są do Państwa pełnej dyspozycji. Chociaż ograniczyliśmy do minimum wizyty u klientów, to w dowolnym momencie mogą się Państwo skontaktować z naszymi pracownikami telefonicznie, mailowo lub za pomocą Skype. Zamówienia są realizowane na bieżąco.
WU

Wózki używane - wózki JUNGSTARS to świetna alternatywa dla zakupu nowych wózków. Są one przygotowane z największą starannością i dlatego dajemy na nie 12-miesięczną gwarancję. Jeśli poszukują Państwo tanich wózków w idealnym stanie - zachęcamy do kontaktu. Dodatkowo obniżyliśmy cenę części modeli - zachęcamy do skorzystania z promocji!